Tatuaż Więzienny

anonim1

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
i podkrslam zeby sobie kleczki wysmaerowac trzeba byc konkretnym cwaniakiem.w sensie naprawde cwaniakiem, kozakiem,nie festem jakims wy:cenzura:anym w dupe tylko kozakiem.bo jezeli pies wy:cenzura:i ci po kolanach guma i nie padniesz to wtedy powiem ze jestes kozak. dlatego takie kleczki smaruje sobie typowy Kot ktory naprawde pod czapka jest krzywo i ni chuja na kleczki by nie padl.
 

thcziom

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
nie robcie :cenzura:stwa to nie jest wazne na wolnosci nie ma to tu znaczenia to ma tylko znaczenie po za wolnoscia i h..j
 

Megi25

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam pytanie co tak na prawdę oznacza 5toczek na nadgarstku?szukałam informacji w internecie i są b różne najczęściej powtarzająca się to przestrzeganie pięciu zasad grypsującego,często również spotkałam się z odczytaniem ich jako identyfikacja z grupą złodziei ale przeznaczony tylko dla grypsujących.Nie wiem czy któreś z tych objaśnień jest prawdziwe,pytałam o to mojego narzeczonego ponieważ ma taki tatuaż ale nie chciał powiedziec.Drugim tatuażem który mnie b.ciekawi jest skrót o ile dobrze pamiętam TWZ.Znaczenia tego nigdzie nie znalazłam.Dziękuję za pomoc:)
 

TekenMax

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dlaczego ktoś ma wytatuowanego generała na barkach przesiedział 2.5roku i nie grypsował czekam na szybka odpowiedz dziękówa.
 

malutkagnoo

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
______ . ______ ten tatuaż oznacza że nieklękasz przed policją i innymi organami władzy niech Ci robioą co chcą ale ty i tak się nie ugniesz najcześciej tatuowany na kolanach bądz nadgarstkach

kreski pod oczyma oznaczają że koleś jest złodziejem(tego niejestem pewien) łezka pod okiem oznacza że koleś był "gitem" w więzieniu (był w grupie trzymających włądzę bądź tych "lepszych") takie samo znaczenie maja wytatuowane belki na ramieniu (które tak jak w wojsku oznaczaja hierarchię ) motylek na ramieniu bądź łopatce oznacza że możesz się do kolesia "zawsze zgłosić" on wszystko potrafi załatwic w więzieniu jak i na wolności
Wytatuowane dłonie oznaczają "profesję"( np: włamywacz) kropki pod oczyma oznaczają iż koeś siedział bardzo długo w więzieniu i że w zasadzie "może wszystko". Pajęczyna na łokciach bez pająka oznacza że koleś jest złodziejem i niemoże wyjść z fachu(uzależnienie takie podejrzewam ze tak mają kleptomani) , kropki na oczach oznaczają że koleś "nigdy nic nie widział"
jak sobie przypomne to dopisze a poukładać mi sie niechce:p:p:p
kreska kropka kreska oznacze przerwe w zyciorysie.......
po kropce na kolanach oznacze ze nigdy nie uklęknie przed policją....
tak na marginesie....ne znacie sie to nie piszcie
 

JohnnyDybator

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
To Ja mam takie pytanie,
czy jest jakis tatuaz, zaczerpniety,albo z puchy,albo z czegokolwiek, ktory oznacza,ze nigdy nie zdradze swojej kobiety?
albo ogolnie nigdy nie zdradze.....
czy tylko, ( o ile jest) taki, ktory mowi,ze nigdy nei zdradzi ( nie sprzeda kogos) jak np te kropki na kolanach....
i czy moge ( zasluguje na to) zrobic, Sobie takei tatoo dla wolnosci (mzoe to sie komus i nie zdziwise sie jak nie jednemu wydac glupie, ale np zrobil bym sobie takiego majora dla szpanu....)
a co do tego tatuazy,ze "nigdy nei zdradze swojej kobiety" , to jesi taki istnieje, to Sobie go zrobie,nawet wbrew regulam ( czy to wieziennych czy jakich kolwiek skad ten tatuaz sie wywodzi (o ile ejst taki) )
i jeszcze mam prosbe, jesli ktos ma zamiar odpsiac, to prosze pisac na igorkawal@op.pl,
ostatecznie mozna w tym poscie,ale nei sadze,ze bede tu czesto zagladal...
z gory dziekuje
 

lotar

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
oznacza "przerwe w życiorysie" to znaczy ze siedzial
tak to znaczy że ktoś siedział

Witam,
To Ja mam takie pytanie,
czy jest jakis tatuaz, zaczerpniety,albo z puchy,albo z czegokolwiek, ktory oznacza,ze nigdy nie zdradze swojej kobiety?
albo ogolnie nigdy nie zdradze.....
czy tylko, ( o ile jest) taki, ktory mowi,ze nigdy nei zdradzi ( nie sprzeda kogos) jak np te kropki na kolanach....
i czy moge ( zasluguje na to) zrobic, Sobie takei tatoo dla wolnosci (mzoe to sie komus i nie zdziwise sie jak nie jednemu wydac glupie, ale np zrobil bym sobie takiego majora dla szpanu....)
a co do tego tatuazy,ze "nigdy nei zdradze swojej kobiety" , to jesi taki istnieje, to Sobie go zrobie,nawet wbrew regulam ( czy to wieziennych czy jakich kolwiek skad ten tatuaz sie wywodzi (o ile ejst taki) )
i jeszcze mam prosbe, jesli ktos ma zamiar odpsiac, to prosze pisac na igorkawal@op.pl,
ostatecznie mozna w tym poscie,ale nei sadze,ze bede tu czesto zagladal...
z gory dziekuje
takie tatu to tylko dla nas i nie radze robić sobie coś takiego
a co do tatuaża "nigdy nei zdradze swojej kobiety" to takiego niema i nie będzie

co wy z tymi tatuażami nikt nie moż zrobić sobie tatuaża na wolności który jest z kreminału jak chcecie wiedzieć coś o tatuażach pytajci wiem coś na ten temat

:papa:pier**licie ludkowie bzdury na temat tatułaży jak chcecie coś więcej się dowiedzieć to jestem na gg 26211262 a nie pi :papa: szcie bzdur
 

Cytrynka001

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sieradz
hey..A wiesz moze co oznacza kreska niebieska na prawej ręce..?
I czy jedna kropka tez na prawej rece oznacza kradzież i ze siedzial ten ktos w poprawczaku ?
 

Cytrynka001

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sieradz
hey wiecie co oznacza krecha na prawej głoni i kropka jedna ?
Bo kropka juz wiem ze siedział bo był złodziejem a kreska ..?
 

Stary MarynaZ

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
1
... co to za temat na "militariach"...ale jak juz poczytalem to nie moge tego przemilczec...jeden z piszacych anonim opisal sie bzdur a dotego twierdzil ze siedzial w kryminale i to co pisze to jest prawda ,a sam sie zdradzil tekstem..cytat;... jest major pulkownik general.. o ile sie nie myle.. koniec cytatu... to ja napisze ,ze sie myli ,wszyscy pisza to co w necie wygrzebali , raz sie pokrywa drugi raz nie , gdzies cos dzwonilo ale nikt nie wie komu...najprawdopodobniej dzwonil ostatni dzwon temu co by prawde napisal:) jedynym plusem ,ze w necie kazdy anonimowy i kazdy fachowiec w temacje...haha...uswiadommy sobie ze net nie jest pewnym zrodlem wiedzy lecz miejscem w ktorym kazdy matolek moze pisac co chce,takie prawo wolnosci netu... zeby temam btyl zamkniety,by nastepni czytajacy niezainspirowali sie wlasna wiedza i checia podzielenia sie nia...napisze wam prawde ,cala prawde i tylko prawde !!!,,,,a wczesniej kilka slow do kobiet,ktore szukaja tu odpowiedzi na swoja ciekawosc co do tatulazy partnera....drogie panie czy niewstyd wam w tak perfidny sposob inwigilowac partnerow?zapytalyscie odpowiedz was nieusatysfakcionowala,a moze to brak zaufania?co to za zwiazek tak rozkladac na forum publicznym emocionalne tatulaze partnera,nie wrozy to dobrze waszym relacja...takie tatulze zinnne tbardzo osobiste sprawy ,moga byc formom odskoczni ,pamieci czy bolesnych wspomnien..lecz wam niewystarczy to co partner powiedzial ,chcecie rozdrapac sprawy po swojemy..a feeee.Zastanowcie sie !!!.... sam posiadam tatulaze i wiem ,ze kazdy z nich to nie tylko symbolika lecz ma zwiazek z dana sytlacja itd... wracajac do zamkniecia tematu napisze ta cala prawde; w wiezienu wiezniowie maja rozne statusy jak git czyli wesolek skrot od "gitara i taniec" sa to ludzie dla ktorych wyrok nie jest uciazliwy i uplywa im na spedzeniu go z usmiechem , nastepnie sa wiezniowie tak zwani gipsujacy czyli Ci ksztaltuja innych pochodzi to od slowa gips czyli material plastyczny , sa frajery to osobniki zagubione np. testuje sie mlodego wieznia w sposob taki jak refleks w formie smiga z gadem po peronce , nastepni wykolejency to fesci tak jak frajery tylko ze z gadem klucze nosza czyli wydaje im sie ze pracuja w administracji ,wszystko to mozna wywnioskowac z piosenki cwela malenczuka i tak doszlizmy do cwela,jak sam malenczuk wjednym wywiadzie sie przyznal ze bedac w wiezieniu byl sexualnie tam obrabiany i to jest wlasnie cwel taka krzyzowka z sexualnoscia....co do tatulazy to rzeczywiscie sa one po to by byc rozpoznanym i nic nie mowiec drugi wieznien wiedzial z kim ma doczynienia,wynika to z tego ze wiezniowie spotykaja sie w swoim gronie tylko nocami poniewaz ,nocne zmiany straznikow sa tylko na morach bo wiezienie to nie tesko 24h , a z powodu ze w nocy panuje cisza nocna te tatulaze pozwalaja sie identyfikowac...i tak "kropka" pod okiem oznacze "grywam w oczko" , "kreski" grywam w bierki , "lezka" czesciej przegrywam , "kropki na powiekach" moge grac do rana , "3kropki na lokciu" lubie grac w 358 , "kropka na dloni" zawsze pierwszy rozdaje ,"kropka na czole" analizuje gre , "kropka za uchem" grywam tylko w szachy (ponoc zasada w tej wersi szachow iezinnych jest zbicie konia a krolowa nie gra) , "kropki na palcach" mistrz tasowania , kropka na nosie to typ weszyciela przylapany na filowaniu w karty dostaje w ryj....ta kreska/kropka/kreska to grywam co noc...i to sa uniwersalne ,a pisaliscie jeszcze o kropkach na kolanach to nic innego jak jestm twardy i niechowam kart podblat...jak cos opuscilem to dopisze na konkretne zapytanie....pomyslcie co mozna robic dla zabicja czasu ,a przecierz to czas jest ogranicznikiem tych osob , a wszystkie te wymysly o "kultorach"wieziennych wymyslono dla propagandy by zrobic temat zastepczy i wystraszyc spoleczenstwo przed ludzmi z kryminalu.....to jest wlasnie prawda.... teraz wiecie panie dlaczego faceci o tym nie mowia...bo was niechca klamac,i zeby nie bylo ze n kilku letnichwakcja lko karty grali a nie resocilizowali sie....wiec ufajcie swoich facetow i niedreczcie ich pytaniam , zaufanie to podstawa zwiazku,a szukajac na forach tylko zamet wam wprowadzaja anonimowe typy piszace bzdury o ludziach ;-) bo jak mowi madre przyslowie : dla kobiety wszyscy skazancy sa ludzmi , a prawda jest taka ze nie kazdy z nich jest czlowiekiem ... a i jeszcz nie banan nie w kieszen owsiakowi tenczowemu brukselskiemu cwelowi za "siema" !
 

bandytapamietaj

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam jezeli chcecie sie dowiedziec co to znaczy to idzcie lezec na puche a nie wypisujecie na forach smieszne tresci ....!!!!!!!!!!!! a zreszta :cenzura: wielki was to powinno obchodzic lamuskiii

... co to za temat na "militariach"...ale jak juz poczytalem to nie moge tego przemilczec...jeden z piszacych anonim opisal sie bzdur a dotego twierdzil ze siedzial w kryminale i to co pisze to jest prawda ,a sam sie zdradzil tekstem..cytat;... jest major pulkownik general.. o ile sie nie myle.. koniec cytatu... to ja napisze ,ze sie myli ,wszyscy pisza to co w necie wygrzebali , raz sie pokrywa drugi raz nie , gdzies cos dzwonilo ale nikt nie wie komu...najprawdopodobniej dzwonil ostatni dzwon temu co by prawde napisal:) jedynym plusem ,ze w necie kazdy anonimowy i kazdy fachowiec w temacje...haha...uswiadommy sobie ze net nie jest pewnym zrodlem wiedzy lecz miejscem w ktorym kazdy matolek moze pisac co chce,takie prawo wolnosci netu... zeby temam btyl zamkniety,by nastepni czytajacy niezainspirowali sie wlasna wiedza i checia podzielenia sie nia...napisze wam prawde ,cala prawde i tylko prawde !!!,,,,a wczesniej kilka slow do kobiet,ktore szukaja tu odpowiedzi na swoja ciekawosc co do tatulazy partnera....drogie panie czy niewstyd wam w tak perfidny sposob inwigilowac partnerow?zapytalyscie odpowiedz was nieusatysfakcionowala,a moze to brak zaufania?co to za zwiazek tak rozkladac na forum publicznym emocionalne tatulaze partnera,nie wrozy to dobrze waszym relacja...takie tatulze zinnne tbardzo osobiste sprawy ,moga byc formom odskoczni ,pamieci czy bolesnych wspomnien..lecz wam niewystarczy to co partner powiedzial ,chcecie rozdrapac sprawy po swojemy..a feeee.Zastanowcie sie !!!.... sam posiadam tatulaze i wiem ,ze kazdy z nich to nie tylko symbolika lecz ma zwiazek z dana sytlacja itd... wracajac do zamkniecia tematu napisze ta cala prawde; w wiezienu wiezniowie maja rozne statusy jak git czyli wesolek skrot od "gitara i taniec" sa to ludzie dla ktorych wyrok nie jest uciazliwy i uplywa im na spedzeniu go z usmiechem , nastepnie sa wiezniowie tak zwani gipsujacy czyli Ci ksztaltuja innych pochodzi to od slowa gips czyli material plastyczny , sa frajery to osobniki zagubione np. testuje sie mlodego wieznia w sposob taki jak refleks w formie smiga z gadem po peronce , nastepni wykolejency to fesci tak jak frajery tylko ze z gadem klucze nosza czyli wydaje im sie ze pracuja w administracji ,wszystko to mozna wywnioskowac z piosenki cwela malenczuka i tak doszlizmy do cwela,jak sam malenczuk wjednym wywiadzie sie przyznal ze bedac w wiezieniu byl sexualnie tam obrabiany i to jest wlasnie cwel taka krzyzowka z sexualnoscia....co do tatulazy to rzeczywiscie sa one po to by byc rozpoznanym i nic nie mowiec drugi wieznien wiedzial z kim ma doczynienia,wynika to z tego ze wiezniowie spotykaja sie w swoim gronie tylko nocami poniewaz ,nocne zmiany straznikow sa tylko na morach bo wiezienie to nie tesko 24h , a z powodu ze w nocy panuje cisza nocna te tatulaze pozwalaja sie identyfikowac...i tak "kropka" pod okiem oznacze "grywam w oczko" , "kreski" grywam w bierki , "lezka" czesciej przegrywam , "kropki na powiekach" moge grac do rana , "3kropki na lokciu" lubie grac w 358 , "kropka na dloni" zawsze pierwszy rozdaje ,"kropka na czole" analizuje gre , "kropka za uchem" grywam tylko w szachy (ponoc zasada w tej wersi szachow iezinnych jest zbicie konia a krolowa nie gra) , "kropki na palcach" mistrz tasowania , kropka na nosie to typ weszyciela przylapany na filowaniu w karty dostaje w ryj....ta kreska/kropka/kreska to grywam co noc...i to sa uniwersalne ,a pisaliscie jeszcze o kropkach na kolanach to nic innego jak jestm twardy i niechowam kart podblat...jak cos opuscilem to dopisze na konkretne zapytanie....pomyslcie co mozna robic dla zabicja czasu ,a przecierz to czas jest ogranicznikiem tych osob , a wszystkie te wymysly o "kultorach"wieziennych wymyslono dla propagandy by zrobic temat zastepczy i wystraszyc spoleczenstwo przed ludzmi z kryminalu.....to jest wlasnie prawda.... teraz wiecie panie dlaczego faceci o tym nie mowia...bo was niechca klamac,i zeby nie bylo ze n kilku letnichwakcja lko karty grali a nie resocilizowali sie....wiec ufajcie swoich facetow i niedreczcie ich pytaniam , zaufanie to podstawa zwiazku,a szukajac na forach tylko zamet wam wprowadzaja anonimowe typy piszace bzdury o ludziach ;-) bo jak mowi madre przyslowie : dla kobiety wszyscy skazancy sa ludzmi , a prawda jest taka ze nie kazdy z nich jest czlowiekiem ... a i jeszcz nie banan nie w kieszen owsiakowi tenczowemu brukselskiemu cwelowi za "siema" !
koleszko dobrzez zes napisal podziwiam twoja bardzo wysoka inteligencje a zarazem poczucie wartosci 3-maj sie siema
 

karolcia69412

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
to może wiecie co oznaczają na dwóch ramionach gwiazdka i dwa paski i na brzuchu ? :)
 

LEZELL

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
44
Punkty reakcji
0
Nie chce mi się komentować niektórych wypowiedzi..

__.__ <- oznacza "przerwę w życiorysie", tatuowane na nadgarstku - w alfabecie Morse'a "K", jak Karany Kodeksem Karnym
kreski pod oczami <- oznaczają "złodzieja" - w rozumieniu bandziora. W więzieniu każdy nazywany jest złodziejem
gwiazka na ramieniu <- z tego co kojarzę to 3 lub pięcioletni wyrok za skazanym
kropka na kolanach <- nie klęka przed policją, ani innymi organami ścigania

Niektórzy drwią tutaj ze znaczeń niektórych tatuaży, ale poznajcie moje dobre serce - nie radzę tego zrobić kiedykolwiek przy właścicielu jednego z nich.



--
Niektórzy jak już przeczytałem wyjaśnili symbolikę niektórych znaków. Jeśli ktoś ma jakieś pytania co do innych, piszcie.
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Niektórzy drwią tutaj ze znaczeń niektórych tatuaży, ale poznajcie moje dobre serce - nie radzę tego zrobić kiedykolwiek przy właścicielu jednego z nich.


Bo jak wiadomo ci co garowali są mistrzami sztuk walk wszelakich. ;) Hehe
 

LEZELL

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
44
Punkty reakcji
0
Nie o to mi chodzi, to najzwyczajniejsza obraza. Ciebie mogą drażnić rzeczy, które dla innych są błache i odwrotnie. :)
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Powiem krótko, masz rację.
 

chimerka

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ciekawe to jest dosyć, ale w moim odczuciu takie tatuaże więzienne są straszne... Gdybym zobaczyła kogoś z czymś takim jak wymienialiście to bym się przestraszyła. W ogóle takich tatuaży jest więcej, zaglądnęłam do ebooka S. Przybylińskiego ( http://www.impulsoficyna.com.pl/e-books), do tej pory nie sądziłam że takie kropki mają jakiekolwiek znaczenie - prędzej wydawało mi się, że są robione z nudów...
 
Do góry