Tarnów

cytrynkaaa88

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tarnów
w I i III LO można się zasiedzieć:) ale korzystaj póki możesz, żeby mieć jakąś pasję na resztę życia.

pozdrawiam gorąco, bo ja to rodowita tarnowianka jestem:)
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
owszem koło zakładów opon Dębica;] jedziesz troszkę dalej ;] tą ulicą z głównej w prawo:p a co Paintboal:D???

Ja jestem z Tarnowa;] piękne fotki ale stare;] teraz Tarnów jest ładniejszy. Wałowa strit:p hehe
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
IV lo:) no proszę;] wszyscy tam idą... byłem tam u nauczyciela miesiąc temu:p hehe szkoła jak bunkier:D z wyglądu... lub więzienie.
 

kinia:D

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja tam jestem z powiatu Tarnowskiego
co tam w Tarnowie stare bloki ulice co tam takiego ciekawego
 

gani

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja jestem z Tarnowa ale moze mi ktos powie co sie dzieje z ta druga galeria ?
 

Blady944

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnów
oo i ja też Tarnów ;P

z drugą galerią się nic nie dzieje ;D. tzn ostatnio się dzieje , bo zaczęli znowu budować , po wcześniejszym wstrzymaniu prac , bo się ziemia obsuwała .
tak wgl , to ta galeria powstaje na bagnach więc nie liczyłbym na jej długą trwałość
na 2012 powinni skończyć po tych opóźnieniach.

a tak wgl , to mógłby mi ktoś powiedzieć coś o 7LO? bo na ich stronie to albo nic nie ma ,albo wgl się nie wczytuje.. chodzi mi głównie czy jest dobre, jak wygląda rekrutacja. z góry dzięki :p
 
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Witam wszystkich z Tarnowa :p Świetne miasto :D bo nasze :D
Coś tutaj spokojnie i cicho... trzeba na nowo rozkrecic ten temat :)
 

PetitSuri

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam Was :) ja też jestem z Tarnowa :) ale tu dawno nie zaglądałam na forum :) ,,, no no rozkręcajmy się :)
 
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Imponderabilia Wola Rzędzińska.. o nie ^^ to mi się tak źle kojarzy :p
Pewnego styczniowego dnia pomyliłam pociągi i zamiast w stronę Krakowa pojechałam w stronę Rzeszowa - rzecz jasna z Tarnowa. W momencie kiedy pociąg ruszył w przeciwną stronę to się dosyć porządnie strapiłam, ale za moment wpadłam na genialny pomysł - wysiądę na następnej stacji.. to była właśnie Wola Rzędzińska.. Po upływie 30 minut przyjechał jakiś pociąg który zawiózł mnie spowrotem do Tarnowa...
Petit Witam serdecznie :D Może na początek pochwal się nam do jakiej szkoły chodzisz, może już studiujesz? w Tarnowie? Jaka jest Twoja ulubiona tarnowska okolica? Którą knajpę najmilej wspominasz? Itp, itd :D
 

zgiel

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mielec
Znam ksiedza z tarnowa, sobota nazwisko b.fajny ksiadz... no i czesto jestem w smignie... miasteczko mi sie podoba
 
Do góry