Taniec

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Na pewno :) Zresztą mam świetną wiadomośc... w wakacje zapisuje się do letniej szkoly tańca organizowanej w moim mieście ^^ już nie mogę doczekać sie zakończenia roku szkolnego...
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Ja uwielbiam tańczyc, tańczę 3 lata w miarę profesjonalnie. Najbardziej lubię z takich solowych tańców poppin' ale chciałbym się uczyc współczesnego :)
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
współczesny jest świetny ;] chociaż ostatnio najbardziej podobaja mi się hip-hop , broadway i jaive
 

whitelady4

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Taniec jest calym moim zyciem.... dzieki niemu przenosze sie w swiat pelen finezji, tajemniczosci i radosci..... Jesli rowniez tak bardzo kochacie taniec to napiszcie co czujecie kiedy tanczycie, o czym wowczas myslicie....
 

diamond

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
w co piątej Kinder Niespodziance:)
hej. ja tancze od 5 lat taniec nowoczesny. Disco i newstyle. Ogólnie disco uważam za swoja mocna stronę bo tancze takze solo na turniejach od jakiś 3 lat. Newstyle tancze tylko w zespole, ale idzie mi troszke gorzej, bo jednak ruchy disco sa bardzo sztywne i sami wiecie jak to ciezko wyluzowac wtedy;))

Pozdrawiam:)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
O matko, ja nie lubię disco. Też to tańczymy. Ja wolę klasykę, jazz, new style właśnie też :) Łacina, balet - to też. Hh w sumie też jest ok... Ale ja wolę takie wyloozowane tańce, bo mi z kolei trudno się spiąć :p Jak to mówi trenerka - leci muzyka i ja płynę :lol: Ze spięciem się u mnie ciężko, ale czasem jak trzeba to trzeba...
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
ja uwielbiam tanczyc.nie chodze na zadna szkole tanca.jak slysze muzyke to moje nogi same chodza.
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Koocham taniec, koocham ; ).. Ale taki 'bioderkowy' czyli rytmy kubanskie i takie tam ; ).. Mialam niegdys okazje uczyc sie salsy od mistrza - Meksykanina i musze przyznac ze super! :p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No to extra! :)
Taniec to rzeczywiście rozmowa z duszą tancerza. Ale wg mnie żeby rozmawiać, trzeba umieć. Nie mam rzecz jasna nic przeciwko amatorom, ale jak ktoś chce to robić zawodowo, to musi mieć jako takie pojęcie o technice.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no ja kocham tanczyc tanczylam dwa lata ale niestety wiecej nie moge bo zdrowko przeszkadza za bardzo.... :(
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja również towarzyski.. przyznam,że trzeba się nieźle namęczyć i na początku bałam się trochę podnoszeń itp. ;) a teraz już nie. :D do wszystkiego idzie się przyzwyczaić, z tym że teraz będzie więcej jumpstyl'u niż towarzyskiego. ;)
Zawsze jakaś odmiana. ;D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Uuuuuuu to współczuję :(
Ja też nie powinnam, bo mam jakieś nieprawidłowości ze ścięgnem w lewym kolanie, ale i tak tańczę ;)
 

memeklew13

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
355
Punkty reakcji
1
Ja kocham breakdance i electryboogie a najbardziej podoba mi sie taniec robota jak wykonuje ;p
 

diamond

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
w co piątej Kinder Niespodziance:)
Ja też nie powinnam tańczyć... Po pierwsze problemy z kregoslupem... Po drugie astma, ktora bardzo przeszkadza... Po trzecie ciągłe problemy ze ściegnem:((I nadgarstkiem;((

Ale kocham to i tancze, ale musze wyjatkowo uwazać... i nie moge wykonywac wszystkich figur np. mostka, świecy itp. ale takie jak szpagat to no problemo:D
 
Do góry