Taniec z gwiazdami

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
odpadl Kaliszuk ............ szkoda bo go lubialam i ladnie tanczyl :)
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Ja stawialam na Łoza lub Magde Walach :) zostalo mi teraz kibicowac Magdzie;/
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
pf odpadł Łozo pf a ja mu kibicowałam xD no dobra nie oglądalam xD ale chciałam żeby on wygrał xD
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
ja sie ciesze. magdalena pieknie tanczyla, a przesadne show, takie jak pokazal pudzian mi nie leży... to jest zakrywanie tego ze sie nie potrafi taczyc. ale tak poza tym to lubie pudziana
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Mnie to powiewa to wygrał tą edycję. Powinni zakończyć emisję programu i wymyślić coś nowego.
 
M

Malina..xD

Guest
ja szczerze mówiąc oglądałam chyba 3 odcinki tej edycji . ale magda tańczyła najlepiej z finału napewno :] a czy z reszty też to już niestety nie wiem :]


ale faktycznie powinni to już ściągnąć bo szlak człowieka może trafić .. ile jeszcze edycji będą robli ? :mruga: miał się skończyć o ile dobrze pamiętam po 4 albo 5 <_<
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
A ja już miałam nadzieję, że wygra Pudzian. ^^
Uważam, że on tańczył najlepiej (;
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Ja myślę, że Pudzian pokazał jedno. Że nawet blok skalny coś potrafi na parkiecie. Że nie tyko szczupłe osoby coś potrafią.
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Hmm.. Pamiętam doskonale jak zakładałam taki sam temat tyle, że o 5 edycji. Wtedy już wszyscy mieli tego dość. No, ale i ta edycja wreszcie się skończyła. Dobrze, że Magdalena Walach wygrała (osobiście nie lubię programu, ale trudno było nie widzieć skoro rodzinka patrzała) od początku była faworytką ;)
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
pięknie tańczyła ale Pudzian zrobił wielkie postępy :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Pudzian pokazał, że każdy może się nauczyć tańczyć - bez względu na wszystko.
W YCD był już chłopak z protezą nogi, głuchy, a w amerykańskiej edycji ślepa dziewczynka. Jak widać, często chcieć = móc.
A że Magda wygra to było wiadome już po kilku odcinkach. I cieszę się, że wygrała - najbardziej jej się należało.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Pudzian pokazał, że każdy może się nauczyć tańczyć - bez względu na wszystko.
W YCD był już chłopak z protezą nogi, głuchy, a w amerykańskiej edycji ślepa dziewczynka. Jak widać, często chcieć = móc.
A że Magda wygra to było wiadome już po kilku odcinkach. I cieszę się, że wygrała - najbardziej jej się należało.
tak dokładnie już po pierwszym odcinku było to widać :)
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
sląsk up!
Jak dla mnie takie programy to żenada jakich mało.Dowartościowanie mało znanych w showbiznesie postaci.serialowych aktoreczków.System gwiazdorski napędzany na siłę przez znudzonych telewidzów, którzy marzą aby choc na chwile zabłysnąć wsród celebritis.Pierwsza edycja jeszcze jest do przyjęcia ale w pozostałych to największymi gwiazdami było Jury.Pozdrawiam i bez urazy.
 

cyrkonia69

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Oglądam od I edycji i zauważam, ze bardzo się zmienił, od początku tego programu. W sumie na początku tańczył z Anną Krocz i nie zaszedł jakoś daleko, ale od II edycji, jak odniósł sukces z Foremniak i zaczął się ich romans to i Maserak zaczął się zmienić. Kiedyś był skromny, miał dużo chłopięcego uroku, a teraz! Już nie jest chłopczykiem, tylko mężczyzną. Nie wiem czy bardziej podobał mi się teraz czy wtedy. A wy co myślicie o jego przemianie? Bardziej się wam podobał wtedy czy teraz?
 

kulu-kul

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja myślę, ze mu po prostu sława odbiła do głowy. Teraz to on ma podobno takie stawki w tym programie, co inne gwiazdy. Się nie dziwię jak z Foremniak romansował, to go pełno było w gazetach i teraz jako tancerz jest bardziej znany niż niektóre z tych "gwiazd" co tam tańczą.
 

florentinaaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
teraz Maserak tańczy z Muchą nie? na początku pisali, że się dogadać nie mogą, że Mucha taka kapryśna, że Maserak jej zniesc nie może, a teraz prosze jak sobie ladnie radza. pewnie nawet wygrają bo ludzie nie będą chcieli na niby-nieprofesjonalną Urbańską glosować
 
Do góry