Taniec z gwiazdami ...

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Ile oni jeszcze zrobią tych edycji? :bag: wiadomo że to przynosi im oglądalność, ale żeby aż V edycji :mruga: bez przesady :phi: juz mi to d**a wylazi ten ,,szał tańcowania'' :/

Patrzy ktoś na V edycje?
Macie jakiegoś faworyta?
(Mam nadzieje, ze temat nie zostanie zamkniety bo jest o V edycji a takiego jeszcze nie ma chyba)
 

Aeredhela

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Miasto Radości!
Ile oni jeszcze zrobią tych edycji? :bag: wiadomo że to przynosi im oglądalność, ale żeby aż V edycji :mruga: bez przesady :phi: juz mi to d**a wylazi ten ,,szał tańcowania'' :/

Patrzy ktoś na V edycje?
Macie jakiegoś faworyta?
(Mam nadzieje, ze temat nie zostanie zamkniety bo jest o V edycji a takiego jeszcze nie ma chyba)
Witaj u antyfanów.
Najgorsze jest to, że gdzieś czytałam, że Miszczak stwierdził, ze skoro program jest tak popularny, to głupim krokiem byłoby go zdjąć z anteny [ ;)] Moje koleżanki tak się tym zachwycają, że szok. Ja osobiście nie cierpię :) :przewraca: <_<
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Idol też był popularny, bar i inne takie programy też
Przecież to nie może trwać w nieskończoność :/
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja tam tego nie ogladalam, nie ogladam i ogladac nie bede. :D
Czasami tylko patrze na wyniki, kto odpadl, hehe :p
A tak,to mi sie nie chce xD
nudziarstwo.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
poprzednie edycje oglądałam od przypadku do przypadku... a tej raczej nie będę. mam inne, dużo ciekawsze rzeczy do roboty :D tak czy inaczej moim faworytem byłby Bartosz Obuchowicz ;)
 

shimana

to tylko ja...
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam,gdzie słońce nie dochodzi
Kiedyś oglądałam,nie wiem która to edycja leciała. To już jest nudne (przynajmniej dla mnie). Nie ogladam tego, chyba,że jak leci reklama na jakims proglamie to wtedy na chwilę ogladam :)
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
wg mnie to jest przereklamowane i tandetne...
co jest w tym programie takiego porywajacego to nie wiem :/
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Wszystko sie kiedyśkończy Tylko nie "Moda na sukces" i "Taniec z gwiazdami". Z gwiazdami też poinno być w cudzysłowiu.
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
moim zdaniem to "gwiazdami" powinno byc w cudzyslowiu...
bo nie o wszystkich tanczacych w tym programie mozna okreslic jako gwiazdy...
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
moim zdaniem to "gwiazdami" powinno byc w cudzyslowiu...
bo nie o wszystkich tanczacych w tym programie mozna okreslic jako gwiazdy...

Dokładnie. Wałęsa gwiazda? phi!

Ja oglądałam "Taniec" tylko jak tańczył Piotr Kiszka bo pochodzi ze Stalowej Woli tak jak ja.
Pozatym to całe szooooł mnie od dawna nudzi...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja uwielbiam ten program. Oglądałam tylko IV edycję bez 1. odcinka. Co prawda teraz niektóre pary są nieciekawe ale mam nadzieję, że szybko odpadną :p Ja kocham taniec, towarzyski też jest ok. Jak jest poplarne, to czemu mieliby zdejmować? Ja się bardzo ucieszyłam, jak dowiedziałam się o V edycji.
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Ja uwielbiam ten program. Oglądałam tylko IV edycję bez 1. odcinka. Co prawda teraz niektóre pary są nieciekawe ale mam nadzieję, że szybko odpadną :p Ja kocham taniec, towarzyski też jest ok. Jak jest poplarne, to czemu mieliby zdejmować? Ja się bardzo ucieszyłam, jak dowiedziałam się o V edycji.
Buuu ... Ale oki Twoje zdanie ...

Ja nie moge co w tym fajne może Ivan Komarenko? :lol:
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
ivan mlody skoczny przystojny :D
sorki zartowalam :rotfl2: :hahaha: :lol:
 

Wiolk@

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
woj. łódzkie więcej nie powiem:P
jak była I, II, III edycja to dało się jeszcze przeżyć :D :D ale dalej to nuda i teraz wole oglądać polsat na którym leci prison break, CSI: Kryminalne zagadki Miami i takie tam :p :p :]
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
jak była I, II, III edycja to dało się jeszcze przeżyć :D :D ale dalej to nuda i teraz wole oglądać polsat na którym leci prison break, CSI: Kryminalne zagadki Miami i takie tam :p :p :]
I gotowe na wszystko ;)

A tak na marginesie to Maserak jest niczego sobie :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja nie tyle jestem jego fanką, co mam do niego sentyment. Raz tańczyłam z moim zespołem na jeog koncercie, no i gadaliśmy za kulisami. Pod koniec, kiedy już zeszłyśmy ze sceny, to trzymał mnie za rękę przez 2 refreny "Wielkiej miłości" a kiedy poszłam po autograf to pocałował mnie w policzek :p Niby nic, ale jak dla mnie to było niesamowite przeżycie, w końcu to gwiazda. :)
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Ja nie tyle jestem jego fanką, co mam do niego sentyment. Raz tańczyłam z moim zespołem na jeog koncercie, no i gadaliśmy za kulisami. Pod koniec, kiedy już zeszłyśmy ze sceny, to trzymał mnie za rękę przez 2 refreny "Wielkiej miłości" a kiedy poszłam po autograf to pocałował mnie w policzek :p Niby nic, ale jak dla mnie to było niesamowite przeżycie, w końcu to gwiazda. :)
Ale kogo?
Komarenki?
 
Do góry