Taniec Towarzyski

Pink Floyd

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
585
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z ciemnej strony Księżyca
Ja nie umiem tańczyć..chyba że freestyle'owanie samemu lub z partnerką to taniec :p już na wielu rożnych imprezach uczyły mnie koleżanki, tak samo mama i siostra w domu, ale nie umiem się połapać - refleks mam za słaby, a do tego po co mi jakieś tam wyuczone rutynowe ciągle powtarzane ruchy? wolę spontaniczność, a jak sie chcę poruszać z dziewczyną, to raczej nie tak :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja nie zrezygnowałam dlatego, że mi nie szło. Jak już pisałam wcześniej, szło mi świetnie :) Ale partner mieszkał w innej miejscowości i musiał dojeżdżać. Osiągnęliśmy to, co chcieliśmy - wygraliśmy w tym turnieju, mamy co wspominać i każdy zająć się tym, czym chce :) Ja wróciąłm do nowoczesnego, bo towarzyski był tlyko odskocznią od tego, małą przerwą. I cieszę się z tego :)
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Kataryna to tylko należy pogratulować sukcesów :) Nowoczesny taniec musi być super :) Ja to zazwyczaj ściany podpieram bo do tańca to ja cierpliwości nie mam ze mnie taki antytalent w tej dziedzinie :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Jest świetny! To, że się na neigo zapisałam to była najlepsza decyzja w życiu! Trenuję prawie 4 lata i jest zaje*biście :D
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
Kataryna to tylko należy pogratulować sukcesów :) Nowoczesny taniec musi być super :) Ja to zazwyczaj ściany podpieram bo do tańca to ja cierpliwości nie mam ze mnie taki antytalent w tej dziedzinie :D
tańczyć każdy może :D taniec to w początkowym stopniu zaangażowanie i chęć 10% to talent ;) każdy może :D
a ja kocham to nawet teraz bujam sie,. w rytm jakiejś nieznanej muzyczki:D poprostu muszę sie ruszac :p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Tylko że jeśli dobrze Ci idzie, to idziesz coraz wyżej i osiągasz sukcesy, a jak średnio, to zostajesz w tym samym zespole i co roku uczysz się tego samego ;) Więc talent też ma znaczenie.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Nie tyle, co stopnie co różne zespoły. Bardziej i mniej zaawansowane ;)
Mi idzie hmmm no myślę, że bardzo dobrze :) Trenerka mi powiedziała, że jestem najlepsza w zespole i za rok pójdę wyżej :) Szczerze mówiąc, to co roku jestem w innym, ale też byłam w 3 różnych szkołach. W tej obecnej ucze się 2. rok, wcześniej byłam w innej i jeszcze wcześniej w jeszcze innej ;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
O tak, właśnie tak :) Mam zamiar. Teraz utknęłam w kategorii gimnazjum (rok temu tańczyłam dla liceum, ale wtedy jeszcze nie było aż takich ograniczeń wiekowych), a za rok będe w 1 kl. LO więc pójdę wyżej. Trochę to skomplikowane, ale jeszcze 3 miechy zostały, także spoko ;)
 

kroy

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam. zakladam temat o tancu towarzyskim bo widze ze takiego tutaj na tym forum nie ma :p tanczy ktos z Was sportowo?

zapraszam na stronke taneczne poswiecona tancom towarzyskim w Rzeszowie i okolicach :)
turnieje informacje muzyka filmy i wiele innych :)

www.rzeszow.taniec.info
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Tak, bo to są kategorie wiekowe. Jak skończe gimnazjum, to pójde do kategorii liceum. Jeszcze w tamtym roku wszystko zależało od umiejętności, no i byłam w tym zespole wyżej, a nie tak jak teraz - od wieku :/ A jak jesteś za słaby, to po prostu jesteś wywalany - bo za stary na grupę niżej, a za słąby na tą wyżej. Bez sensu, prawda?
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
o rany to gorzej niż źle :/ Przecież to hamuje twój talent mogłabyś być już napewno wyżej niż teraz, ale głowa do góry jeszcze parę miesięcy i będziesz wyżej :)
Ciekawe po co oni zmienili te kategorie jak jesteś dobra to powinnaś sie w tym kierunku rozwijać a nie pauzować takie moje skromne zdanie :)
 

theverve

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
Olsztyn
eech...dobrze, ze w ogole tanczysz
a mi jakos nie jest pisane
ale ja to sie w towarzyskim zakochalam i tak od ponad 5 lat tanczylabym, gdyby nie przeciwnosci losu :/
To nie ma żadnej jakiejs dobrej szkoly( pavlovic uwazam za przereklamowana)
operacja kolana,
brak partnera
i inne
mam dryg do tanca, umiem podstawy ale co z tego ?
musze sie przyzwyczaic :p
 
Do góry