Taniec Nowoczesny

w00jas

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Ja lubię sobie potańczyć w domu, na dyskotece (to drugie rzadziej). Zacząłęm się tym interesować jak miałem 9-10 (17 teraz ^^) lat po obejrzeniu Michaela Jacksona. Przeszło to raczej bez echa, ponieważ nie czuję, że to moje powołanie/wielka pasja. Raczej hobby ^^ Teraz regularnie katuję filmiki z Wade'em Robsonem na YT... A w przyszłości chciałbym zapisać się na JFH (Jazz funky hip-hop) w Lilla House w Łodzi =)
 
G

glam0r0us

Guest
Ja tańczę już 7 lat taniec swpółczesny i nie zamierzam zrezygnować... NIGDY!:)
 

matthek

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś daleko...
Pytam tylko z czystej ciekawości, bo tańczyć i tak zacznę. Myślicie, że warto zaczynać w wieku 15 lat? Czy to nie jest trochę późno? Ja uważam, że nie, bo jak ma się zapał i pasję, jeśli pała się miłością do tańca to nigdy nie jest za późno.
Więc jakie jest wasza zdanie? :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Rekreacyjnie na pewno nigdy nie jest za późno, ale na zawody międzynarodowe masz małe szanse... No, chyba że masz niewiarygodny talent :) Jak taniec ma się w środku, to zawsze można zaczynać!
 

matthek

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś daleko...
Wiesz, o zawodach międzynarodowych raczej nie myślę. ;) Bardziej nastawiałbym się w ewentualnej tanecznej przyszłości na bycie choreografem, występy w teatrze (w spektaklach typu "12 ławek"), co najwyżej zawody krajowe i jakieś pokazy. Ale do tego długa i kręta droga, nie usłana różami.. :) Ale chcę się uczyć.
 

matthek

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś daleko...
Masz rację, ale są jeszcze inne zajęcia, na które po prostu trzeba trochę czasu poświęcić. Chodzi mi tutaj o naukę. Więc nie ma (narazie) mowy o bardzo długich, męczących treningach. Chyba, że będę uczył się długimi wieczorami, co i tak czasami robię.. :p
A może moje podejście do tematu nie jest właściwe? .. :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Hmmm może. Dla chcącego nic trudnego! Ja np. w gimnazjum chodziłam do szkoły muzycznej, na treningi, angielski i miałam najlepszą średnią w szkole.
No ale teraz LO... Też mam dużo zajęć, ale jakoś radzę. Jak to jest Twoja pasja to na pewno Ci w niczym nie przeszkodzi - wręcz przeciwnie! :)
 
Do góry