taniec brzucha - wydobyciem kobiecości?

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Nie wiem, czy któraś z was miała okazję uczestniczyć w zajęciach z tańca brzucha?? Ja uległam namową koleżanki i zapisałyśmy się na zajęcia do Sary Damm ( zajęcia w Krakowie) Muszę przyznać, że to jest naprawdę super sprawa. A Sara prowadzi zajęcia fantastycznie. Już na pierwszych zajęciach zostały obalone moje stereotypy dotyczące tańca brzucha, bo zawsze wydawało mi się, że trzeba mieć brzuch, żeby nim po merdać. Nie wiedziałam że w tym tańcu tak ważna jest praca nóg;/ Ale przede wszystkim umknęło mi to, że bellydance jest tak bardzo zmysłowy i kobiecy;) A jakie wy macie zdanie na ten temat?? Czy tańczyłyście kiedyś taniec brzucha??? Jeśli tak to może podzielicie się swoimi wrażeniami;)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ja pamiętam swoje zaskoczenie jak na pierwszych zajęciach tańca brzucha dowiedziałam się (od Sary Damm zresztą ;P), że istota pięknego "trzęsienia się" bioder tkwi w ruchach nóg, a nie w ruchu samych bioder :) Czego to człowiek się nie nauczy, prawda? Ja tam brzuszka trochę mam więc mam czym ruszać i na początku wyglądało to dla mnie mega komicznie, a teraz uważam, że jest to urocze. W ogóle dzięki Sarze całkowicie zmieniłam podejście do tańca brzucha, który wcześniej uważałam jedynie za taniec z filmów bollywood, a teraz staje się moją wielką pasją, którą chcę poznawać i odkrywać.
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jaki jest koszt zajęć? I jak często uczestniczycie? Niekoniecznie u Sary, bo do Krakowa mi trochę daleko, ale kurcze potraficie zaciekawić :D
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
No to ja cię jeszcze bardziej luvPierre zaciekawie :p
Obejrzyj sobie filmik na stronie sary i zobacz jak ona się rusza: http://www.saradammbellydance.com/
Cos niesamowitego!
Cennik też tam znajdziesz. Myślę, że ceny są porównywalne we wszystkich miastach :)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Jaki jest koszt zajęć? I jak często uczestniczycie? Niekoniecznie u Sary, bo do Krakowa mi trochę daleko, ale kurcze potraficie zaciekawić :D

Ja chodzę na zajęcia raz w tygodniu, niestety częściej nie mam takiej możliwości, a cena zajęć to 25 zł za jedną lekcję w lecie a w pozostałe pory roku 30zł. Myślę, że ceny sa porównywalne we wszystkich miastach i naprawdę szczerze zachęcam Cię do zapisania się na takie lekcje tańca. Wydobywają kobiecość i zmysłowość :)
 

jola_m

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
ee 25 złoty to jeszcze nie taki duży koszt :eek:k: myślałam, że znacznie więcej sobie liczą za takie lekcje
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
No pewnie, że nie taki duży koszt, myślę, że cena w stosunku do jakości zajęć, które prowadzi Sara jest wręcz bardzo przystępna. Tak czy inaczej to jest kwota, którą trzeba zapłacić chyba za większość zajęć tanecznych, a nie wszędzie można trafić na tak dobrą instruktorkę :)
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
faktycznie koszt zajęć nie jest aż tak duży. A zajęcia są naprawdę nieziemskie. Poza tym jeśli chodzi o zajęcia z Sarą można się zapisać na jej prywatne zajęcia, które odbywają się na ul. Łokietka, albo w szkole ananday. Koszt prywatnych zajęć to jakieś 30 - 35 zł za półtorej godziny. a okresie wiosennym i letnim 25 zł. czyli koszty nie są taki wysokie przyznajcie same;)
 

pyziaana1

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja interesuję się tym od jakiś 10 lat i na prawdę bardzo wiele to ze mnie kobiecości wydobyło :) Teraz jest to mój sposób na życie :) Zapraszam na zagubiona-gdzies-po-drodze.blog.onet.pl tam więcej opisuję to i dodaję moje foteczki :)
 
Do góry