Tanie rozmowy z komorki na komorke Niemcy-Polska

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
Najwidoczniej czerpią z tego jakieś profity i nadrabiają innymi destynacjami, których nie obejmuje Heyah.
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
No na pewno przede wszystkim na tych właśnie destynacjach, których nie obejmuje Heyah zarabiają cokolwiek, tamte z UE uważam nie są specjalnie wykorzystywane.
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
Musi im się to opłacać jakoś, ale jedno jest pewne- roaming w Heyah jest znacznie lepiej promowany, o Mbanku wiele nie słyszałam poza kilkoma artykułami na portalach specjalistycznych.
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Ja trochę na forach poczytałam. Największy minus oferty to opłata aktywacyjna, ale generalnie zasięg ich jest tak inny, że nie abrdzo można je w ogóle porównywac.
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
Opłata aktywacyjna i zasięg to główne różnice pomiędzy ofertami, także w UE, tak jak zostało powiedziane nie ma co się bawić w Mbank.
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
To są oferty zupełnie inne geograficznie więc ich porównywanie w sumie niespecjalnie ma sens. Zastanawiam sie czy teraz jeszcze będzie się coś działo w tym temacie teraz jeśli chodzi o konkurencję, czy już raczej dopiero w przyszłym sezonie.
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
Pewnie do następnych wakacji niewiele, chyba, że w sferze rozmów zagranicznych,bo Heyah sukcesywnie rozszerza swoją ofertę.
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Sukcesywnie, bo raczej są to oferty także użytkowe na codzień. Oferta międzynarodowa jako taka wygląda trochę jak skierowana do polonii i erasmusowców np, więc pewnie coś będą jeszcze dziubali. Wakacyjnie pojawił się roaming, ale przydatny na codzień wielu osobom też na pewno będzie.
 
Do góry