Tanie podróże - gdzie rezerwujecie bilety lotnicze?

Anecia

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2016
Posty
7
Punkty reakcji
1
Zazwyczaj korzystam z wyszukiwarek biletów lotniczych, dzięki czemu mam możliwość podglądu wielu ofert przewoźników i porównać ceny, sprawdzić czas lotu, wykluczyć przesiadki, czy zawęzić godziny wylotu. Fajna sprawa. Często tak kupuję bilety i pobyty w hotelach. Ostatnio trafiłam na stronę polskalata.pl i mam tam wszystko, czego potrzebuję.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja zawsze jak latam na wycieczki z biura podróży to bilety mam już w cenie. Na suncenter mają fajne oferty noclegowe wraz z przelotem więc opłaca się tam zajrzeć
 

kiniaKK

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Bardzo różnie, zależy od tego gdzie znajdę najlepsze ceny :) choć wolę korzystać ze sprawdzonych serwisów. W ubiegłym roku dwa razy byliśmy we Włoszech, a bilety rezerwowałam tu pansamolocik.pl teraz czas na Portugalię i widzę że jest tam kilka ciekawych ofert, ale jeszcze będę szukać oczywiście
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja same bilety zawsze kupuje na stronie przewoźnika.
 

zuzkaz

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
my zawsze przez spraedzone biuro podróży- mamy pewność że jest to bezpieczne, samemu zawsze mo żna sie przy czymś pomylić
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Z biurem trochę drożej, ale też o wiele łatwiej - zależy od lokacji, jak gdzies w nieznane tereny to tylko z biurem.
 
Do góry