tanie buty

waziu222

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
siema...mam takie pytanko...nie dawno znalazlem ciekawa strone internetowa...a mianowicie etosneakers.com. na stronie mozna kupic duzo ciekawych modeli butow nike...zastanawia mnie jednak cena, buty za 50-70 dolarow...a modele botow sa tekie ktorych w wiekszosci nie dostaniemy w polsce latwo i za taka kase...chodzi mi czy czy to nie jest zadna sciema....i czy buty sa originalne???...dzieki z gory... dolaczam link...


http://www.etosneakers.com/Nike-Hyperdunk-2010-c-756.html
 

kadet12345

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2007
Posty
111
Punkty reakcji
3
Może i są oryginalne ale możesz mieć z nimi problemy z dostawa i cłem
 

waziu222

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
nie powinni byc wiekszych problemow...koszt wysylki to 15 dolarow i nie ma nic o wyzszych kosztach...tak jak na allegro ... plaisz przesylke tyle i tyle i dziekuje;d
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Nie koniecznie... celnicy mogą zażądać opłacenia cła albo jeśli uznają że to podróba to wezwać cię w ostateczności na "przetrzepanie" (ale mało oba warianty - chyba często jest też tak że paczki przepuszczane są bez sprawdzania na podstawie "zapisu" celników z kraju wysyłki).
 

kadet12345

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2007
Posty
111
Punkty reakcji
3
Celnicy mogą zutylizować przesyłkę a to troche kosztuje
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Człowieku pomyśl. Jordany po 50$? I Air Max też?
Wiadomo, że podróbki. To przecież logiczne.
 

Thekolumb

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Czyli sugerujesz, że w sklepie internetowym sprzedaja podrobione buty? To by ich zniszczyło. Poza tym Nike to tanie buty.
 

bioly4b

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Przy 1 parze butów nikt Cie nie będzie przetrzepywał, ani utylizował butów...Cło nie obowiązuje do kwoty (chyba) 20 euro i przesyłek nadanych jako podarunek od bliskiej osoby. A w najgorszym przypadku clo wyniesie Cie 3% wartości przesyłki, czyli prawie Nic
 

Bud Light

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
212
Punkty reakcji
5
Przy 1 parze butów nikt Cie nie będzie przetrzepywał, ani utylizował butów...Cło nie obowiązuje do kwoty (chyba) 20 euro i przesyłek nadanych jako podarunek od bliskiej osoby. A w najgorszym przypadku clo wyniesie Cie 3% wartości przesyłki, czyli prawie Nic

A ja słyszałem że do 200 zł nie ma cła. Masz w ustawie napisane że podarunek od bliskiej osoby nie podlega dodatkowej opłacie, a od trochę dalszej już podlega? Śmieszne. Wysłane jako prezent teoretycznie nie podlega dodatkowej opłacie, chyba że sprawdzą i wtedy już podlega.

50-60$ buty + 15$ przesyłka, + ewentualnie jakieś cło i wyjdzie nieco ponad 200 zł. Prawie tak samo jest w sklepach, a w sklepie przynajmniej zmierzysz i nie będziesz miał problemów z oddaniem na gwarancji.
 
K

kamilll27

Guest
Buty świetne - u nas takich nie znajdziesz, cena zaskakująca i zastanawiająca, ja bym kupował!
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Wasza logika jest zabawna. Jak to możliwe, że Air Maxy Infrared kosztują koło 300zł wszędzie w sklepach, a tam 50$? Trochę ogłady?
Nike są tanie? Jordany chyba niezbyt, a na tej stronie są jak za darmo.
 

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
Adam Bomb, skoro piszesz że są jak za darmo, to i tak nic nie traci no nie? ;)
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Ciężko stwierdzić. Niby skoro to sklep, to powinno być ok. Ale czy chce Ci się bawić z przesyłką, opłatą cła i wszystkimi tymi pierdołami. Ja zamawiam buty w necie, ale w polskim sklepie taniebuty.pl. Mam zmierzone zwykle w sklepie stacjonarnym i zamawiam w sklepie w pl. Nie musze się bawić w żadne wysyłki zza granicy i opłacanie cła.
 

Sport-House

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
Zawsze są jakieś problemy z przesyłką zza granicy. Może lepiej byłoby zdecydować się jednak na zakup z naszych sklepów internetowych? Wtedy masz pewnosć i gwarancje.
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Ja jakoś mam więcej problemów z przesyłkami z kraju niż zza granicy...
No, ale skoro Wy zawsze macie problemy z zagranicznymi.

Co do strony- 100% fake!
 

lucyna

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam świetne tanie markowe buty z Anglii:
http://www.market.londonay.com/UZEQ
Oczywiście polska wersja sklepu.
 
Do góry