Tani sprzęt ASG

Kriss882

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Piła
Siemka! Mam dla was super stronke z super tanim sprzętem ASG ;) Podajcie swoje maile to wysle wam zaproszenie do tego sklepu ;) Ponadto jezeli zgromadzisz odpowiednią ilość pkt mozesz je wymienic na bronie ;) Wiec jezeli ktos zainetresowany to padawac maile ;)
 
A

Alternative Trippin

Guest
Podaj, podaj :). Jestem w chwili obecnej na etapie kompletowania nowego ekwipunku. Póki co, mam mundur, stary plecak Campusa ;) i buty z bates.pl - chyba tylko te ostatnie są w pełni profesjonalne, dlatego przydałaby się jakaś dobra strzelba :). Chyba możesz podać do ogólnej wiadomości, co ;>?
 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
Podaj, podaj :). Jestem w chwili obecnej na etapie kompletowania nowego ekwipunku. Póki co, mam mundur, stary plecak Campusa ;) i buty z bates.pl - chyba tylko te ostatnie są w pełni profesjonalne, dlatego przydałaby się jakaś dobra strzelba :). Chyba możesz podać do ogólnej wiadomości, co ;>?

No to na początek już nieźle. Dobre buty to podstawa, bo one zużywają się najbardziej, w końcu nie po dywaniku się biega, tylko po kamieniach, liściach, błocie, murach i gałęziach :D Jak to mawiają starzy wyjadacze:' bez dobrych butów nie przetrwasz' :) Karabin na początek polecam elektryczny kaliber 6mm, taki do 2kg. Można poszukać na alle.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Dlaczego nie możesz po prostu wstawić tutaj linka do tej strony ? Nie zamierzam podawać komuś kogo nie znam mojego adresu mail tylko po to by trafił po potem do jakiejś bazy mailingowej mającej na celu rozsyłanie spamu.
 

Kruchy997

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
320
Punkty reakcji
1
Pewnie znowu chodzi o lockerz... Moglibyście z tym skończyć. I tak nie traficie na nagrody.
 

Zbyszek50

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Jak już jesteśmy w tematach airsoftowych to polecam buty od Bates.pl Są naprawdę porządnie...nie do zdarcia a przy tym cenowo nasz portfel je zniesie :) Wiem co mówię, bo zarówno ja jak i moi bracia takie mamy i spisują sie na medal. Mam nadzieje, że pomogłem. Powodzenia, udanych zakupów i pozdrawiam wszystkich
 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
Jeżeli już tak poważniej podchodzi się do tego sportu, to trzeba kupić sobie buty z najwyższej półki, np. model 2400 M-9 GORE-TEX
Nie zrażaj się ceną. To jest but uniwersalny. Zaprojektowany dla ASG i PB, ale doskonale spisuje się w trekkingu, jako obuwie na zimę, a do tego są niesamowicie trwałe, więc kasę inwestujesz ze spokojnym sumieniem ;)
 
A

angie12

Guest
Co do butów taktycznych, to moim zdaniem jeden z najważnejszych elementów stroju do ASG. Nie ma co się oszukiwać, ale jak się nie ma dobrych butów, to ciężko jest się w to bawić, biegać i wogóle. Ja jakiś czas temu zainwestowałam w dobre buty i kupiłam je na bates.pl - muszę przyznać, że sklep sprzedaje najlepsze tego typu buty. Polecam wszystkim!!!
 

Kruchy997

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
320
Punkty reakcji
1
Co się dzieje ? Wszędzie widzę tylko reklamy batesa... Rozumiemy, że buty są dobre, ale naprawdę już wystarczy.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Też jestem zdanie, żebyś podał tą stronę wszystkim, a nie bawił się w jakieś wysyłanie i podawanie maili;) Co do wyposażenia to jestem tego samego zdania, że dobre buty to podstawa każdej zabawy;) Widziałam tą stronkę bates.pl i muszę przyznać, że tak na oko te byty są bardzo dobre do "biegania po lesie" I strzelania do ludzi i nie tylko;)
 
Do góry