Tampon Czy Podpaska?

Twoja ochrona podczas okresu

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
ja podpasaki . ;] jeszcze nigdy nie używałam tamponów... sama nie wiem dlaczego, jakieś takie zachamowanie przed tym mam :p
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Ja ostatnio strasznie na tampony się przestawiłam ;}}
Na noc standard - podpaska.
 

Glossiness

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
31
wstyd się przyznać, ale jedynie podpaski, w zyciu jeszcze nie uzywalam tamponow(mimo ze kupilam z takim zamiarem nie raz:p), bo się po prostu boję ^^
 

xnoangelax1

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
mi podpaski w ogole nie przeszkadzaja xd
w ogole ich nie czuje ;)
nie wiem jak mozna uzywac tampona ;pp
gorzej jak by sie sznurek oderwal lub cos;d
wole nie ryzykowac poza tym mogą byc niebezpieczne xd :bag:
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
xnoangelax1, EMOcjonalna o_O miałyście kiedyś tampona w ręku?
Jeśli nie, załatwcie sobie od mamy, albo od koleżanki, która ich używa i spróbujcie wyrwać sznureczek.
Trzeba by się nieźle naszarpać, żeby to zrobić. A żeby wyciągnąć go z pochwy wystarczy lekko pociągnąć i gładko wychodzi, więc nie ma co panikować, że się urwie...

Ja tam wolę tampony. Nawet na noc używam, bo się zawsze wiercę w łóżku i podpaski przeciekają z boku. Niewygodne one są, wieczne uczucie, że zaraz przecieknie... TAMPONY RULEEZZ :D
 

lady.

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Tylko tampony na dzień i na noc. Bo po co się męczyć?
 

sasetka :)

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wlkp
Podpaski zawsze i wszędzie. A tampony sporadycznie. Jakoś nie mam do nich 100% przekonania.
 

Szprotkaaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Od pierwszej miesiączki tampony. I tylko O.B. Nie umiem tych z aplikatorem zakładać ; / Są straszne. I je czuje strasznie z ob nie mam takiego problemu. Wystarczy się rozluźnic i tyle. W ogóle ich nie czuć i przede wszystkim Higiena. Chwała temu kto wynalazł tampony. Nie mam zamiaru nigdy używać podpasek ;]

Pozdrawiam.
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
tampony :) bez nich ani rusz ;) , robię tylko tak, że na noc zakładam większe podpaski, bo w pierwsze dwa dni mam strasznie obfite
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
hm, ja używam podpasek , ha ha tampon też był w robocie ale jakoś tak wolę podpaskę .
Tampon ha ha "od święta" w wyjątkowych sytuacjach
 

Asaroth

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
A ja tylko raz w życiu nosiłam podpaski, jak dostałam "ten pierwszy" okres. Potem stwierdziłam, że nie będę nośić tego badziewia i tak od kilku lat stosuję tampony.
Przynajmniej nie narzekam jak wiele dziewczyn "kurde jutro impreza a ja okres mam"- mi to obojętne :) Nie mam w domu ani jednej podpaski...
pozdrawiam
 

evily

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
tu i teraz
ja od niedawna używam tamponów i teraz nie mogę bez nich żyć. nie wiem jak do tej pory wytrzymywałam z podpaskami xDDD

No właśnie czego używacie podczas tych dni?

Ja używam podpasek, jednakże chciałabym nosić tampony.
Kiedyś próbowałam włożyc tampon, ale sprawiało mi to tyle bólu , że już nie próbuję...
Dodatkowo coś babka na WDŻ wspomniała, że w młodym wieku lepiej z nimi nie próbowac bo moga coś uszkodzić. Dlatego narazie sie z nimi wstrzymuję. :)

ja do tamponów zrobiłam 3 podejścia ;)
za każdym razem jak wkładałam to strasznie bolało i rezygnowałam na jakiś czas, w końcu za 3 razem włożyłam i było okay...no prawie okay bo włożyłam za płytko i nie mogłam chodzić....
ale teraz stwierdzam że wynalezienie tamponów było największym sukcesem ludzkości xDDDD
 
Do góry