Tak wygląda rozstanie?

nastia898

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
facet jest naprawdę dziwny, widać, że sam nei wie czego chce, ja myślę, że nie powinnaś za nim latać. dobrze, że młoda para na zastępczych świadków, bo podejrzewam, że możecie się już nie dogadać.
 

kocham-cie

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
to, ze nie bedziemy swiadkami jest jasne od poczatku.
nie ma tematu.

tylko co sie teraz dzieje, tak? nie wiem, nikt nie umie mi doradzic, ja czekam, ale jak dlugo mozna...?
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Kocham cie, tak rozstanie NIE wygląda.
Ale on musi (najwyraźniej) wybierać i kluczyć miedzy Tobą a własną rodziną - nie chce zadrażniać stosunków z krewnymi.
Ciężka sprawa i może zaowocować zerwaniem.
Zadania dla Ciebie
- Przekonać Lubego, że można utrzymywać kontakty z rodziną jednoosobowo -tylko on.
- Starać się przekonać jego ojca do siebie - zrozumieniem sytuacji Lubego i mówieniem, że Twoja miłość (TY) zrozumie k a ż d y jego wybór. lecz żeby tato wziął pod uwagę, że jego syn znajduje szczęście w związku z Tobą.
Właściwie wszystko zależy od siły jego uczucia, więc na niego nie pokrzykuj.
 

irek20

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jaka ty jesteś bezrozumna istota :)
Twój problem cały czas kręci się wokół tego wesela, a więc odpowiedz sobie na pytanie co podczas tej kłótni mu lub ojcu powiedziałas oraz dlaczego nie będziecie świadkami na tym ślubie, bo odnoszę wrażenie, że to twoja wina .
Nawet jeżeli się tobie wydaje,ze tak nie jest to mam wrażenie ,że tak właśnie jest .
Odnoszę wrażenie, że jesteś klasyczną egoistka,która mysli tylko o tobie, a świadczy o tym stwierdzenie , że przecież jest druga para i nie ma żadnego problemu oraz
"to, ze nie bedziemy swiadkami jest jasne od poczatku.
nie ma tematu."
Może dla ciebie to jest jasne ,a dla niego nie . Może on chciał być świadkiem na ślubie własnej siostry i może był to dla niego piorytet ?! Zastanawiałaś się nad tym? Wątpię, bo ty przecież cały czas myslisz tylko o sobie i kombinujesz tak,aby tobie było najwygodniej .
Jak facet pójdzie po rozum do głowy to za jakiś czas zasadzi tobie takiego kopa w zad, ze nie będziesz potrzebowała żadnego środka lokomocji do najbliższej miejscowości oddalonej o 100 km.
Rozwiązanie: Nie wiem co się tam stało i co jest przyczyną tego, ze tymi świadkami nie będziecie, ale jeżeli chcesz,aby było "si" w waszym związku to tymusisz doprowadzić do tego,abyście nimi byli . Odnoszę także wrażenie, że powinnaś kilka osób z bliskiego otoczenia twojego faceta zwyczajnie przeprosić . Nie wiem kto to jest ,ale zapewne,są to osoby z jego rodziny może ojciec,może siostra ...
Upośledzona duma jest złym doradcą , a jeżeli nie zastosujesz się do tego co ci naiusałem to już długo parą nie będziecie
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Kocham cie, ale jak ty mi tak, to ja ci tak
Wet za wet?
Tak MOŻE zacząć się rozstanie, jeśli każdy mocno kocha .... siebie
 

diabel.rogaty

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
32
Punkty reakcji
0
U człowieka wewnętrzna presja bycia w związku z drugą osobą jest generalnie duża, dlatego łatwo przeoczyć że czasem bycie z drugą osobą jest jedynie samooszukiwaniem się, że to jest to czego się na daną chwilę potrzebuje. W takiej sytuacji każda błaha rzecz może zdecydować o rozstaniu.
 

ula.maka

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
ehhh rodzina. Odwieczny problem w związkach. na początku trzeba ustalić że rodzice się toleruje i tyle :) Polecam serwis gochat Świetny portal dla ludzi kktórzy chcą poznać o sobie prawdę:)
 
Do góry