Tak szczerze co sadzicie o Andrzeju synu sp Krolowej Anglii ?

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
92
Punkty reakcji
0
Ja nie wierze w chorobe ani obecenego krola ani w chorobe jego synowej mi sie wydaje ze ona nie zyje juz ..... a mam przeczucie ze ogolnie za nieszczescie rodziny royalsow obecnego krola jego rodziny i ogolnie od lat odpowiedzialny jest syn bylej krolowej ..... to chyba jest przemocowiec w tej rodzinie i wszystko co zle jest z jego reki .
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 323
Punkty reakcji
199
A co ma obecny król do swojego brata Andrzeja?
O co w tym temacie chodzi?
Z czego wynika wniosek ze Karol jest "przemocowcem"?
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
92
Punkty reakcji
0
przemocowiec to brat obecnego krola nie tylko przemocowiec ale i psychopata zbok pedofil gwalciciel ogolnie to jest straszny bandzior wiekszy niz putin !!! podobno znecal sie bil siostre bylej krolowej M i ja wykonczyl i sama krolowa bil stad since na jej szyji i u dloni i ksiecia Filipa bil torturowal podtruwal ! byla krolowa mu wybaczala z uwagi iz byl jej ulubiencem i synem z jej ukochanym przyjacielem od koni , Krol obecny to podobno byl jest i bedzie pisda .... mlodszy syn krolowej Andrzej od dawna podtruwal obecnego krola stad u niego te opuchniete dlonie i czerwona twarz i zly stan zdrowia malo tego zabil podobno jego zone Diane i miedzy nimi namieszal jest odpowiedzialny za dostarczanie falszywych info dla miedia i zniszczyl relacje miedzy Williamem i Harrym oraz jego zonami ! ostatni syn synowej Karola jest owocem gwaltu Andrzeja syna bylej krolowej ! to jest diabel w ludzkiej skorze podobno ! odnosnie sytauacji synowej obecnego krola na dzien dzisiejszy sprawa nie jest jasna ! natomiast corka najmlodszego syna Andrzeja bandziora bylej krolowej "Księżniczka Beaatrycze została jednym z czterech konsultantów stanu, jako czwarta w linii sukcesji do brytyjskiego tronu osoba, która ukończyła dwadzieścia jeden lat. Poza nią, funkcję tę pełnią książę Waalii, i książę Yoorku. Rola ta oznacza, że może brać udział w posiedzeniach Privy Council i zastąpić monarchę, kiedy przebywa za granicą lub nie jest zdolny do wykonywania swoich obowiązków." akurat wlasnie teraz moze i prawdopodobnie bedzie !!! Czyja to robota ? ...... bandziora A . Bardzo mi jest szkoda Wiliama jego zony i Dzieci zal ogolnie dla obecnego Krola i jego calej rodziny ! <3 nie zal mi tylko tej wrednej marnej i falszywej kamili ktora trzyma z tym bandziorem A.
 
Ostatnia edycja:

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 323
Punkty reakcji
199
Wydaje mi się że jestem jedynym na tym forum który interesując się Windsorami czytał czy to Iwonę Kienzler czy to Marka Rybarczyka którzy
takich zdarzeń nie potwierdzają.
Więc szkoda mi czasu na rzeczy które miały zaistnieć..."podobno".
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
92
Punkty reakcji
0
Jednakze moze lepiej skupic sie nad tym bandziorem A i go zamknac gdzies w 4 scianach zanim wyrzadzi wiecej szkod na swiatowa skale niz skupiac sie nad JP2 ktory byl niewinny ? Hmm no nie wiem ..... sama jestem z tym i nic nie zrobie
 
Do góry