Tabletki Odchudzjace

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
warto zaznaczyć , że nie ma tabletek odchudzających tylko są tabletki wspomagające odchudzanie .. suplementy diety, które przyspieszają przemianę materii i rzeczywiście pomagają zrzucić zbędne kilogramy, ale należy się zastanowić, czy naprawdę jesteśmy już w takiej potrzebie, aby zażyć tabletkki.
ja mogę polecić tabletki "linea" opakowanie ok 30 zł starcza na 20 dni.
 

jovvinka

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
a czy ktoś może słyszał o tabletkach Slim 15? właściwie to nie tylko tabletki, ale cały program wspomagający odchudzanie. mam ochotę sobie to zakupić, ale szukam jakichś sprawdzonych opinii.
 

Sara23056

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Biechów
rowniez polecam tabletki Linea:) sa naprawde dobre;] kosztuja około 23 zl
 

fijolek817

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej
1)Tusipectu nie radze...moja kumpela faszerowała sie nim i wkoncu wyladowala na odwyklu-to uzaleznia...
2)ja stosowałam aplefit dopoki nie zemdlałam pewnego dnia...te tabletki zawieraja ocet jabłkowy a on straszni8e wyniszcza biało...po dłuzszym stosowaniu wystapic moga tj u mnie:choroby stawów
3)błonnik-to jest to...najlepszy jest błonnik do ssania z ananasem(nawet moja terapeutka go zazywa)
 

zagubiona18

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
o ja też słyszałam o tych tabletkach:) chętnie tez posłucham opinii na ich temat :) bo mnie zaciekawiła ich reklama :)
 

paulinka7373

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
JA ROWNIEZ BRALAM TE TABLETKI , ALE NIE BARDZO MI POMOGLY. ZACZELAM BRAC SLIM GREENLINE CO PRAWDA TO SUPLEMENT DIETY ALE TO PO NICH DOPIERO ZACZELAM DOSTRZEGAC EFEKTY. STOSUJE JE JUZ PONAD MIESIAC I SCHUDLAM 7KG WYKUPILAM SOBIE 2 MIESIECZNA KURACJE I MAM NADZIEJE , ZE PRZEZ TE 2 TYGODNIE KTORE MI ZOSTALY OSIAGNE ZAMIEZONY EFEKT, BO BARDZO BYM CHCIALA SCHUDNAC 10 KG.ALE WIEM, ZE MOGE JE POLECIC !!!!!
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o dobre suplementy wspomagające odchudzanie, to moim zdaniem jednym z lepszych jest proszek zasadowy Langsteiner. Wystarczy wypić raz dziennie szklankę wody z rozpuszczonym proszkiem i od razu ma się więcej energii, przyspiesza on również przemianę materii. Przy odpowiedniej diecie oraz treningu można zrzucić naprawdę sporo kilogramów.
 

Sloneczko777

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
U mnie doskonale się sprawdza slimitin. Zawiera w składzie CLA, które pomaga w spalaniu tłuszczu nie ruszając tkanki mięśniowej.
Wcześniej kupowałam sobie BIO-CLA, to które teraz reklamuje Cichopek, ale jak porównałam skład i cenę okazało się, że bardziej jednak opłaca się slimitin.
Piję również zieloną i białą herbatę, oczyszczająco.

Podaję skład i porównanie:
Slimitin
1 kapsułka zawiera:
CLA (sprzężony kwas linolowy) 600 mg
HCA (kwas hydroksycytrynowy pochodzący z owoców Garcinia cambogia) 100 mg
wyciąg z owoców ananasa 20 mg
wyciąg z liści zielonej herbaty 15 mg
chrom 50 µg (125% ZDS*)
Cena - 20,00 zł w aptece inetrnetowej

Bio-CLA
1 kapsułka zawiera:
CLA (sprzężony kwas linolowy) - 300 mg
wyciąg z zielonej herbaty - 125 mg
Cena - 60,00 zł w aptece inetrnetowej
 

anemophilia

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
WITAM
Ja wypróbowałam kilka preparatów i nic....
Zaznaczam, że ćwiczę regularnie 4x tyg (rano-30min biegu) (pod wieczór-brzuszki i rozciąganie)
Jem w zasadzie 3-5 posiłków zbilansowanych w 90% przygotowanych na parze.
Zrzuciłam 3kg w tydzień a teraz waga stoi od 3 m-cy.
Znajomy trener doradził mi kombinację odżywek.
CLENBUREXIN+ L-KARNITYNA + CLA
Dawki końskie ale i efekt ponoć ma być zadowalający.
Czekam na dostawę i zaczynam pewnie ok. piątku.
Trzymajcie kciuki, będę się odzywała.
 
S

sebcu

Guest
a ja na Twoim miejscu nie jadl bym zadnych tabletek wspomagajacych odchudzanie ani zadnych spalaczy tluszczu bo zasada jest jedna jak przestaniesz spozywac dany srodek waga Ci i tak wroci a bedziesz mogla przytyc i jeszcze wiecej za to polecam treningi i stosowne do tego diety
http://re.pl/wyniki/artykuly/?default_articles=dieta&search_type=1 - kilka ciekawych diet
 

jjustajj

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Kraina Ciemności
Hejka babki ja od wczoraj stosuje BANTING VEGETAL ESSENCE
Dziś jest 2 dzień jak biorę i 0.5 kg w dół, po nich nie chce się jeść po małej kanapeczce jestem syta i juz mnie nie ssie :sexy: ... Kuracja trwa ponad miesiąć 2 tab 3 razy dziennie :p Na dzień dzisiejszy polecam , :) Będę pisac jak idzie z tymi tabletkami :)
A jak skonczę te tabletki to wezme się za " BIOSLANK " już mam w domku tylko poczekają prawie półtora miesiąca :) aż skoncze te :p :p
 
H

halek77

Guest
hej
1)Tusipectu nie radze...moja kumpela faszerowała sie nim i wkoncu wyladowala na odwyklu-to uzaleznia...
2)ja stosowałam aplefit dopoki nie zemdlałam pewnego dnia...te tabletki zawieraja ocet jabłkowy a on straszni8e wyniszcza biało...po dłuzszym stosowaniu wystapic moga tj u mnie:choroby stawów
3)błonnik-to jest to...najlepszy jest błonnik do ssania z ananasem(nawet moja terapeutka go zazywa)


Też mam takie tabletki musujące Kilocontrol o smaku ananasa, tyle ze to nie czysty błonnik a suplement z l-karnityną. Bardzo są pomocne przy intesywnym odchudzaniu. Przede wszystkim szybciej chudnę i nie czuję się zbyt wyczerpana.
 

Sloneczko777

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
anemophilia waga może Ci stać, bo przez dietę spadło Ci tempo metabolizmu. Ja żeby tego uniknąć od czasu do czasu robię sobie dzień rozpusty i to pomaga. Tylko nie za często, tak raz na 1,5 tygodnia. U mnie też chyba, tak myślę, waga nie stoi bo kwas linolowy CLA, który jest w tym slimitin zapobiega właśnie spadkowi metabolizmu i tzw. efektowi jojo. I trzymaj się diety, nie przerywaj, szkoda by było stracić wrócić teraz do poprzedniej wagi. Ja bym się chyba zapłakała ;((((
 

emil1350

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Uważam, że można sobie pomóc jakimś suplementem podczas diety. Sam przechodzę przez taki etap dieta to jedno ale ten cholerny głód, który mnie dopadał...
Stosuje teraz drugie opakowanie XShape. Po tym nie czuję łaknienia no i nerwów mniej :) Rzuć sobie okiem na to tutaj
 
Do góry