Tabletki na uspokojenie

D

Dobrawa

Guest
Stanowczo nie palę i nie paliłabym nawet jakbym miała byc od tego oaza spokoju. Szczegolnie , że jak nie masz papierosa pod reka to jeszcze bardziej sie problem pogarsza. Lepiej kup sobie tego Nerwomixa i zacznij brać zamiast kupowac kolejna paczke fajek :)
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Fajki i kawa to u mnie podstawa udanego dnia :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Dobrawa napisał:
Stanowczo nie palę i nie paliłabym nawet jakbym miała byc od tego oaza spokoju. Szczegolnie , że jak nie masz papierosa pod reka to jeszcze bardziej sie problem pogarsza. Lepiej kup sobie tego Nerwomixa i zacznij brać zamiast kupowac kolejna paczke fajek :)
Dobrawa, a którą wersję przyjmujesz? Chciałabym porównać opinie.
 
D

Dobrawa

Guest
Zazwyczaj biore ten normalny ale kilka razy kupowałam ten w wersji control. Jest mocniejszy ale mozna go stosowac tylko przez okreslony czas. A Ty który przyjmujesz?
 
A

Amber27

Guest
Mogę potwierdzić słowa Dobrawy. Nervomix warto wypróbować. A używam ten mocniejszy forte na stres przed zamknięciem projektu gdy termin zbliża się wielkimi krokami a wszystko w proszku. Cała dygoczę i nie pomagaja słowa "Weż się w garść!". Nervomix uspokaja, ale nie otumania. Polecam.
 
M

milicja

Guest
Ja biorę lubxslipp i jest ok. Około 20zł za 20szt. w apt. bez recepty.
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Papierosy to droga do nikąd, a do tego masakrycznie niszczą zdrowie, mam niestety w rodzinie palaczy i niestety chorób wielu się dorobili już, już lepsze coś ziołowego na stres, melisa, chmiel działają uspokajająco
 

Marlona

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem sięganie odrazu po tabletki jest zbyt pochopnym krokiem. Na początek proponowałabym znaleźć odpowiednią dla siebie książkę, która pozwoli uciekać myślami chociażby na chwilę w inny świat, następnie zaparzyć melisę. Codziennie kubek melisy i tak przez tydzień, gwarantuję, że poprawi się sen, zaczniesz się wysypiać, uspokoisz się wewnętrznie i nie bedzie potrzeby sięgania po chemie.
Nie ma w tym nic dobrego i nie zawsze pomaga, proponuję świetną audycję do wysłuchania, która mówili wiele na temat zażywania leków, antybiotyków i o tym, jak leczyć się nie biorąc leków.
Oto link: polskieradio.pl/18/4388/Artykul/1475443,Naturalne-metody-leczenia-Dziecka
 
O

oladobak

Guest
trudna sprawa, osobiście nic nie biorę, ale czasem mam wrażenie, że powinnam ;)
 
A

Amber27

Guest
Jeśli weźmiesz od czasu do czasu coś na nerwy nie oznacza, że już jesteś szalona czy coś. Każdy ma prawo sobie nie radzić. Jak koleżance powiedziałam, że biorę nervomix zareagowała jakbym się szprycowała. Potem okazało się, że czasami też bierze coś na uspokojenie tylko się wstydziła, a wcale nie trzeba. Nic co ludzkie nie powinno być nam obce.
 
N

nianiaSweet

Guest
śmiać mi się chce ale niestey ludzie tak reagują jak już mówisz że bierzesz tabletki na uspokojenie to uważają cie za jakiegoś niespełna rozumu wariata, a przeceiż tak być nie musi można się denerować z wielu powodów, egzamin w szkole, na prwojasy, ślub czy stresujaca praca, jest wiele powodów przez które mozemy się denerować.
 

Adrianna342

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Tak się właśnie dla wielu wydaje. Ale życie w ciągłym stresie i biegu może na prawdę dać w kość. Ja staram się brać Revitasens i mogę szczerze powiedzieć, że samopoczucie i dalsza wola walki jest silniejsza. Z tego co wiem to jego skład został przebadany przez Warszawski Uniwersytet Medyczny, co jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu tego, że działa dobrze ;)
 
I

ItaliaAmore

Guest
ktoś mi ostatnio wspominal o tym revitasens, musze chyba i ja spróbować, bo żadne extraspazminy i tego typu leki mam wrazenie, ze na mnie nie dzialają, jakbym zazywala placebo
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
akluska85 napisał:
ja unikam tego typu specyfików, mnie najlepiej pomaga papieros :p
Moze i pomaga na stres, ale niszczy zdrowie.. Wedlug mnie niewarto.... Sama nie palę i nie chcialabym byc tak uzalezniona od jakiejs czynnosci, ktroa mnie odstresowuje. Dziewczyny pisza o Revitasens- dla mnie jeden z lepszych ( jak nie najlepszy- jestem jeszcze w fazie testowania) suplement. Czuje sie znacznie lepiej, nie denerwuje sie, mam dobry humor i rześki umysl.
 
A

Amber27

Guest
Próbowałam kiedyś melisy, ale nie lubie tego ziołowego smaku. Na relaks też narazie nie mam czasu. Wolę tabletkę.
 
A

Amber27

Guest
Dla mnie najlepszy jednak jest nervomix. Biorę ten łagodniejszy control, bo mi wystarcxza, ale jest jeszcze mocniejszy forte.
 
Do góry