tabletki na celulit

marika_80

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
No tak.. kiedyś nabawiłam się rozstroju żołądka od takich tabletek (do teraz mam problem)czy to na cellulit czy spalanie tłuszczu. Znalazłam zdecydowanie lepszy sposób - fitness i zabiegi na rozbicie cellulitu. Endomasaż albo cellulogia, ja robiłam naprzemienne i widzę ogromna różnicę. Dodatkowo dostałam 40% rabatu na zabiegi w serii. - to jest mój ulubiony salon - jest tanio i profesjonalnie. Skórę mam teraz wygładzoną i jędrną. Schudłam tez dużo i czuję się świetnie, nie narażając przy tym zdrowia. Pozdrawiam
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Tabletki nie są takie złe jak wiemy jak je stosować. Ja polecam silnie wyszczuplającą czekoladę na cellulit:) Można ją nabyć w sklepach internetowych m.in w mmo.pl Jednak najlepszą, naturalną metodą na pozbycie się cellulitu to codzienny jogging.

Tabletki nie są takie złe jak wiemy jak je stosować. Ja polecam silnie wyszczuplającą czekoladę na cellulit:) Można ją nabyć w sklepach internetowych m.in w mmo.pl Jednak najlepszą, naturalną metodą na pozbycie się cellulitu to codzienny jogging.
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
Ja od dziś piję actimincyl, którego jednym z działań jest pozbycie się cellulitu:) Poza wyszczuplaniem oczywiście;))
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
http://www.superdiet.pl/vmchk/otylosc-i-nadwage/716-ACTIMINCYL%C2%AE-BIO-Ampulki.html werka86ka to to pijesz?

Ale ćwiczysz do tego?
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
Bańka!!!! dokłądnie tą serię, ale w buteleczkach:) Oni to fiolkami nazywają:) To 7-dniowa kuracja z ekstraktem z wiązówki błotnej i brzozy:) Dodatkowym efektem, poza wyszczuplaniem oczywiście:), jest odmładzanie i poprawa witalności:) Jutro 4 dzień!

Co do ćwiczeń- nie są konieczne przy tym preparacie, ale ja staram się troszkę poruszać (0,5h na twisterze np.)
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
Dokładnie połowa kuracji, ale zastanawiam się czy aby jej nie przedłużyć, gdyż dopuszczalne jest wypicie 2 opakowań pod rząd:)

A efekty? Powiem Ci, że jeszcze się nie mierzyłam:), bo najprzyjemniejsze na koniec, ale przede wszystkim lepiej się czuję i mam więcej powera.
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
koszt takie kuracji to??? Ćwiczysz dodatkowo dużo? Korzystasz ze wsparcia kremów i żeli antycellulitowych?
 
Do góry