tabletki i ich ceny

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
Np w moim przypadku miałam zrobione wszystkie badania łącznie z badaniami krwi z wyjątkiem USG. I chodzę państwowo
 

ona4891

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja nie mialam takiego szczescia panstwowo. Wszystko robilam prywatnie, lacznie z USG. Ale mysle ze warto zaiwestowac w siebie i zrobic badania
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
No cieszę się z tego. Chociaż same badania nie powiedzą czy akurat te tabletki będą odpowiednie dla mnie. Bo na początku było wszystko ok a dopiero przy 7 opakowaniu zaczęło być coś nie tak. Czyli państwowo też może być dobrze. Trzeba tylko długo czekać na wizytę ale da się wytrzymać
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
ja mam to szczęście, że nie muszę długo czekać, żeby dostać się do mojego lekarza, ale ani badań krwi ani usg nie miałam. no, dobre to, że chociaż cytologię mi zrobił. póki co, to będę sobie do niego państwowo chodzić, ale jak zajdę w ciążę, to raczej już prywatnie.
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
Ja jeszcze nie myślałam o tym czy będę chodzic państwowo czy prywatnie jak zajdę w ciążę. Narazie nie planuję ciąży
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ja wiem ze starania o dziecko bede konsultowala z prywatnym ginekologiem a takze bedzie prowadzil moja ciaze
 

delin

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
298
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Wodzisław Śląski
Wpadłem tutaj całkowicie przypadkiem i chciałbym was dziewczyny ostrzec, jest to naukowo udowodnione. Hormony zawarte w tych tabletkach mają duży wpływ na waszą psychikę, wpływają także na preferencje seksualne. Czytałem gdzieś że kobietom po odstawieniu pigułek może zwyczajnie się przestać podobać im ich partner, nie chcę udawać tutaj specjalisty bo na ten temat to praktycznie nic nie wiem możecie przedstawić swoje odczucia w końcu to wy jesteście tutaj ekspertkami.

Ciekawe co by się stało gdybym ja zaczął brać takie leki hehe

A co do ceny leków to warto zobaczyć które są polskie, a które zagraniczne. Mimo że skład jest ten sam różnice w kosztach leku mogą być duże
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Wpadłem tutaj całkowicie przypadkiem i chciałbym was dziewczyny ostrzec, jest to naukowo udowodnione. Hormony zawarte w tych tabletkach mają duży wpływ na waszą psychikę, wpływają także na preferencje seksualne. Czytałem gdzieś że kobietom po odstawieniu pigułek może zwyczajnie się przestać podobać im ich partner, nie chcę udawać tutaj specjalisty bo na ten temat to praktycznie nic nie wiem możecie przedstawić swoje odczucia w końcu to wy jesteście tutaj ekspertkami.

Ciekawe co by się stało gdybym ja zaczął brać takie leki hehe

A co do ceny leków to warto zobaczyć które są polskie, a które zagraniczne. Mimo że skład jest ten sam różnice w kosztach leku mogą być duże
gdybyś Ty zaczął brać tabletki antykoncepcyjne mógłbyś się dorobić problemów i m.in rozwoju drugorzędnych cech płciowych żeńskich (chyba)- jak np. wzrostu piersi.
a poza tym- skąd Ty te głupoty wytrzasnąłeś??
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
amigo88 co Ty za brednie wypisujesz. Może przestać podobać się partner? he he Nie mam pojęcia skąd takie coś wytrzasnąłeś. A hormony mogą powodować humorki ale to wszystko zależy od ich właściwego dobrania
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
a ja czekam az amigo88 przedstawi nam te badania i doczekac sie nie moge
 

delin

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
298
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Wodzisław Śląski
Czytałem to już nie pamiętam gdzie, jednak widząc wasze zainteresowanie postaram się dojść do źródła, jeśli mi się to nie uda zapytam się kogoś kompetentnego a później wam odpiszę. Wydaje mi się że może to być prawda gdyż wiem jak to działa gdy się przyjmuje testosteron, zupełnie zmienia się osobowość i za tym idące preferencje seksualne. To są moje spostrzeżenia, może nie mam racji. Jak się dowiem czegoś więcej dam znać
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
TESTOSTERON????? a Ty człowieku widziałeś tabletki anty z testosteronem???
 

delin

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
298
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Wodzisław Śląski
W Ameryce są dostępne, choć tak naprawdę to nie jest testosteron tylko leki które obniżają lub podwyższają jego poziom. Ma to działanie antykoncepcyjne, poza tym testosteron się bierze w zastrzykach a nie tabletkach, no i to było tylko porównanie działania hormonów płciowych
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
W Ameryce są dostępne, choć tak naprawdę to nie jest testosteron tylko leki które obniżają lub podwyższają jego poziom. Ma to działanie antykoncepcyjne, poza tym testosteron się bierze w zastrzykach a nie tabletkach, no i to było tylko porównanie działania hormonów płciowych
a my tu rozmawiamy o pigułkach anty w Polsce
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
A jak mamy odczuwać skutki czegoś czego jeszcze u nas nie ma i czego jeszcze nie stosujemy? Telepatycznie? :)
 
Do góry