Tabletki Dopingujace

chester0512

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
211
Punkty reakcji
0
Czy znacie jakies dobre tabletki dopingujace dzialajace np zebym nie mogl spac pol nocy , cos takiego jak "kofex" itd.
 

nevermore

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Czy znacie jakies dobre tabletki dopingujace dzialajace np zebym nie mogl spac pol nocy , cos takiego jak "kofex" itd.

Tylko pół nocy ? I czy koniecznie tabletki ? Jak nie to po prostu kawe sobie wypij, na pewno Cię troche potrzyma. ale uważaj jest moczopędna. Jeśli jednak zależy Ci na tabletkach i tylko legalnych, chyba pseudoefedryna jest u nas legelna, znajduje się m.in. w leku Tussipect.
 

nevermore

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
tussipect juz jest chyba na recepte jak sie nie myle
Może i tak, zawsze możesz spróbować, może sprzeda, jeśli nie to jest jeszcze troche innych możliwości, możesz sobie kupić Acatar, albo Sudafed i zrobić metkatynon, nie masz po nim zjazdu jak po efedrynie, tylko uważaj ! bardzo łatwo się uzależnić. Jak zrobić nie będe podawał, łatwo w necie znaleźć przepis. Możesz jeszcze zawitać do dopalaczy/smartshopów, czy gdzieś tam i kupić coś pobudzającego, troche tego mają.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Ivory Wave z dopalaczy. Zawiera MDPV, ale nie jest to zabawka, radzę sporo poczytać, zanim się za to weźmiesz. Nic lepszego i legalnego raczej nie znajdziesz.
 

Diana5power

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Czy znacie jakies dobre tabletki dopingujace dzialajace np zebym nie mogl spac pol nocy , cos takiego jak "kofex" itd.

Dlaczego stawiasz akurat na tabletki? Może weź pod uwagę napoje energetyzujące?
Z mojej strony mogę śmiało powiedzieć, że kofeina odchodzi wyraźnie do lamusa z powodu niskiej skuteczności samodzielnego działania i żadna dawka nawet rzędu 40g na tabletkę nie będzie w stanie zdziałać cudów.

Pozdrawiam :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jak mu psefkę żreć każecie, to już niech sobie chłopak kilka mocniejszych kawek przechyli. Diviner jesteś pewien, że w Ivory siedzi MDPV? Szukałem kiedyś informacji na ten temat i gdzieś mi mignęło, że to plotka. Z autopsji, gdyby tam było MDPV nie powinno mnie aż tak mocno ruszyć z racji krzyżowej na ketony, którą niestety mam potężnie zawyżoną, a 0.2 Ivory starczyło mi na ponad 10 godzin "zabawy".
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Od tego czasu przeprowadzono powazniejsze badania i okazało się, że siedzi tam beta-CFT (analog kokainy kilkanaście razy silniejszy od samej kokainy) oraz jakaś nieaktywna substancja wypełniająca (gdyż dawkowanie beta-CFT jest bardzo niskie, rzędu kilkunastu-kilkudziesięciu mg).

http://en.wikipedia.org/wiki/WIN_35428
 
M

MaxSped

Guest
Seronil, Andepin, Bioxetin, Deprexetin, Fluoksetyna, Fluoxetin, Salipax, Apo-Flox, Prozac tyle, że działanie widać po 2 tyg, ew jeszcze Sulpiryd..
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Wątpię, żeby zażywanie SSRI w celu pobudzenia było dobrym pomysłem.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Dokładnie.

W grę wchodzi selegilina.
 
Do góry