Tabaka

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Kilka razy na ognisku pociągłem sobie red bulla, miałem katar no i fajnie mi nos "oczyściło" cały smark mi zszedł.
Ogólnie wrażenia całkiem fajne, zamierzam kupic sobie w najblizszym czasie.
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Jeszcze innej nie probowałem, nie wiem jaką kupic... Jaka jest wg was najlepsza?
 

aswert

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
zdecydowanie gawith.
kiedys mogłem sporo niuchać, ale od kilu lat juz po jednym niuchu mam zapchany kinol a szkoda
 

pelka1212

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja zawsze jak mam religie to na religi wciągam z kolegami i koleżankami i łachy mamy ale nie dlatego że jest jakaś faza tylko ksiądz się na nas patrzy, goni i wogóle... Wszystko w formie zabawy ale potym nic się nie dzieje tylko łzawią oczy i w moim przypadku potem cały czas kicham i pluje tabaką :D
 

dam-pro

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ziemia
Eee, nic nowego, brałem kilka razy w celach leczniczych... na katar ma się rozumieć :p
Z obserwacji niektórych osób mogę powiedzieć, że tabaka naprawdę uzależnia... kilka osób z mojego otoczenia od podstawówki wciągają, ale mnie to nie dotyczy:D
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
ja lubie czasem zassac tabaczki ale w celach leczniczych, jak bylem mlody to wciagalismy jak glupki, robilismy zawody kto wiecej
 

snuffman

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
47
Punkty reakcji
1
Tabaka z nikotyną może uzależniać.
Częściej jest o jednak przyzwyczajenie do tej używki.

Dla tych co boją się uzależnienia poleca artykuł Zrozum Tabakę.

A dla ciekawych tabaki beznikotynowej - niepowodującej uzależnień, proponuję degustację - w Krakowie w dn. 11- 13 w wybranych punktach będzie można powciągać na próbę.
Dla zainteresowanych info na priva.
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Mam gawitha apricota :D Dobry jest.. moze nie jakis wybitny ale dobry. Świetny jest gawith peach albo alpina :p
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Ostatnio miałem katar i u kolegi zobaczyłem coś takiego w pudełku. Pytam się co to jest. Kolega mówi, że to może uzależnić itp, ale jest na katar. Wziąłem troszkę na palec i siup. Kataru brak ;P
 

snuffman

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
47
Punkty reakcji
1
Tabaka jest dobra na katar :), ale podobno lepiej wciągać jakieś słabsze.

Zażywając mentolową masz dodatkową inhalację :), uczucie podobne do tego jak byś dużą ilość chrzanu zjadł :)
 

CrazyMan

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Ja biorę od czasu do czasu tabakę, zazwyczaj Red Bulla. Oczywiście katar po tym jest + fajna inhalacja. Co do tego czy tabaka ma jakieś skutki, to oczywiście, że ma tyle że w większej ilości. Spróbujcie sobie na czczo wciągnąć trochę więcej to w główce się pokręci i "równowaga" będzie chwilowo zaburzona. Niekoniecznie na czczo trzeba ;) Przynajmniej mój organizm tak na to reaguje. Uczucie fajne ale nie przesadzajmy! Pozdrawiam.
 

GreenBallz

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Spróbujcie sobie na czczo wciągnąć trochę więcej to w główce się pokręci i "równowaga" będzie chwilowo zaburzona.

Znam to uczucie, bardzo przyjemne, ale jak wspomniałeś trzeba wciągnąć trochę więcej. To nieprawda, że tabaka nie ma żadnego działania oprócz kataru.
 

Mathias3336

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2009
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
34
W większych ilościach jest fajnie:D Taki lekki stan nieważkości. hehe... a w małych tylko przeczyszcza nos. Ciekawi mnie tylko dlaczego nikt nie napisał o Medyku. To jest moc... A gawith apricot jest jak dla mnie za słodki. Jest super raz na jakiś czas jako odmiana. Wole miętowe albo anyż. mmm :)
 

K_Kopytko

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
33
O, z pierwszą częścią wypowiedzi przedmówcy się zgadzam! Dopiero co do tego, że Gawith jest za słodki mam inne zdanie: kochałam tą tabakę najbardziej, na drugim miejscu Ozona Cherry, Medyk okazjonalnie. Anyżowej nie lubię, Spearmint jest ok, Red Bull kojarzy mi się niesamowicie dobrze z jednym anime...mmm.

Półtora roku liceum było obficie posypane tabaką, każdego poranka, na każdej przerwie i potem też. Niestety, potem zaczęłam miewać coś okropnego po każdej, nawet najmniejszej dawce! Teraz już od kilku ziarenek nie mogę przestać smarkać przez dwa dni, kicham i ogólnie zuo... Dlatego obecnie nie zażywam. Ma ktoś tak cuś? :[
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Tabaka dla szpanu?! Chyba tylko w przypadku dzieci z podstawówki i gimnazjum które ciągną tabakę ścieżkami przez rurkę zamiast z dołka tabakowego ;)
Hm, na początku jak dłuższy czas nie bierzesz to masz takie delikatne ciarki przez 10-20sek :) Ponoć, po wciągnięciu sporej może się nawet zakręcić w głowie. Ogólnie to jeżeli ktoś nie bierze dla szpanu to dla aromatu utrzymującego się przez ileś tam minut lub na katar (ale tylko w małych ilościach, jak za dużo się weźmie to jeszcze bedzie gorzej). Np. ja lubię sobie zatabaczyć w domu i czuć przez 30 minut zapach mięty czy wiśni :)
 

Mathias3336

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2009
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Czasami też wciągam tabake przez rurkę. Lepiej wchodzi.. ale to tylko wtedy jak chce się poczuć ten zawrót głowy:D a tak to normalnie. Fajnie jest czasem zmieszać ze 2 tabaki. Jakąś smakową z redbulem. Niedługo chciałbym spróbować Magnet Menthol. Słyszałem o niej dużo dobrego. Nie chodzi tu tylko o moc która jest wielka ale też o smak... ciekaw jestem tego.
 
Do góry