Szydełkiem

vivien

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
CZY MA KTOS MOŻE CIEKAWE WZORY DO SZYDEŁKOWANIA I MÓGŁBY SIĘ ZE MNĄ PODZIELIĆ? TO ZNACZY PRZESŁAC NA MAILA? SZYDEŁKOWANIE TO MOJE HOBBY ALE MAŁO MAM WZORÓW. KUPUJĘ CZASAMI GAZETY Z WZORAMI ALE NA JEDNĄ GAZETĘ PRZYPADA OKOŁO JEDNA FAJNA RZECZ. WIĘC JEŚLI KTOŚ MA COŚ CIEKAWEGO TO PROSZĘ WYŚLIJCIE MI MAILEM: jusnach@gmail.com
Z GÓRY DZIĘKUJĘ
VIVIEN:)
 

sofinetka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
44
no ja gerneralnie jestem maniaczką szydełkowania. wzorów mam całą szufladę. W komputerze niewiele mam wzorów, najczęściej łażę po internecie w poszukiwaniu inspiracji. A jakiego typu wzory cię interesują?



ta laleczka to mojego własnego pomysłu
 

Attachments

  • laleczka.jpg
    laleczka.jpg
    3,4 KB · Wyświetleń: 82

vivien

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
no ja gerneralnie jestem maniaczką szydełkowania. wzorów mam całą szufladę. W komputerze niewiele mam wzorów, najczęściej łażę po internecie w poszukiwaniu inspiracji. A jakiego typu wzory cię interesują?
ta laleczka to mojego własnego pomysłu

ooo dzięki za odpowiedź. wiesz co mnie interesuje wszystko co tylko można zrobić na szydełku. jeśli mogłabyś mi coś przesłać to byłabym wdzięczna: serwetki obrusy firanki bieżniki może coś wielkanocnego? obojętnie. a laleczka super. ja niestety nie umiem sobie wyobrazić co mogłabym zrobić musze korzystać ze wzorów. a na jakich stronkach można znaleźć wzory? bo jak szukałam to tylko gotowe fotki wyszydełkowanych serwetek znalazłam a wzorów nie. a co do twoich wzorów z szuflady to może mi zkserujesz i wystawisz na allegro albo świstaku i mogłabym kupić? przesłałabym kasę na konto i wysłałabyś listem? pozdrawiam:)
 

Marlos

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witaj jakie wzory wielkanocne Ciebie interesują ?Z tego co piszesz wnioskuje że szukasz wszystkiego :).Mam kilka kurek i jajeczek ale czy chcesz dokładne schematy czy tylko zdjęcie i opis?
 

vivien

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witaj jakie wzory wielkanocne Ciebie interesują ?Z tego co piszesz wnioskuje że szukasz wszystkiego :).Mam kilka kurek i jajeczek ale czy chcesz dokładne schematy czy tylko zdjęcie i opis?

dziękuję za odpowiedź interesuje mnie wszystko co można zrobić na szydełku kurki serwetki (niekoniecznie wielkanocne) byłabym wdzięczna jeśli Pani by mi coś przesłała:) z góry dziękuję i pozdrawiam
mój mail: jusnach@gmail.com

Witaj jakie wzory wielkanocne Ciebie interesują ?Z tego co piszesz wnioskuje że szukasz wszystkiego :).Mam kilka kurek i jajeczek ale czy chcesz dokładne schematy czy tylko zdjęcie i opis?
aha i niestety muszę mieć wzór to znaczy schemat bo jestem początkująca w szydełkowaniu i nie wiem czy poradzę sobie z opisem, a na wzorze to zawsze lepiej bo widać:)
 

Marlos

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
dziękuję za odpowiedź interesuje mnie wszystko co można zrobić na szydełku kurki serwetki (niekoniecznie wielkanocne) byłabym wdzięczna jeśli Pani by mi coś przesłała:) z góry dziękuję i pozdrawiam
mój mail: jusnach@gmail.com
aha i niestety muszę mieć wzór to znaczy schemat bo jestem początkująca w szydełkowaniu i nie wiem czy poradzę sobie z opisem, a na wzorze to zawsze lepiej bo widać:)
Wysłałam na podany adres@
kilka stron ze schematami różnych prac na szydełko :)
 

sofinetka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
44
no coś ty :) przyjedź do mnie to Ci wyszydełkuję na głowie takie cuda, że kumple wymiękną :lol:
 

reni33

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
52
Cześć!
O! widzę że tu temat w sam raz dla mnie.
Ja też szydełkuję.... Robię różne rzeczy, bluzki , serwety ,bieżniki ,zrobiłam jedną sukienkę, a ostatnio ze 30 stringów koniakowskich.
Korzystam jedynie ze wzorów i schematów w czasopismach, ale to tylko różnego rodzaju serwety.
Ubrania robię tak po prostu z głowy, czasem zaczynam coś nie wiedząc do końca jak to ma w finale wyglądać.
W swoim czasie robiłam też inne rzeczy : haft richelieu (sorry jeśli źle to napisałam) :Haftowane krzyżykami obrazy, ale to hobby okazało się zbyt kosztowne.
Jeszcze się tu pokarzę :papa:
 

vivien

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich, dawno mnie tu nie było. Czy ma ktoś ciekawy wzór na obrus szydełkowy? Muszę zrobić duży obrus na prostokątny duży stól . Jeśli ktoś ma coś ciekawego proszę prześlijcie mi na maila: jusnach@gmail.com
z góry dziękuję
 

Zombianka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
144
Punkty reakcji
0
dziewczyny kto ma jakieś wzory na szydełkowanie? obecnie zajmuję się od 4 misięcy haftem krzyżykowym, ale chciałabym spróbować coś zrobić na szydełku. Od czego najlepiej zacząć? Jeśli możecie podeślijcie coś. Jak to się robi???????
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
ja próbowałam szydełkować czasami to nawet nadal próbuję ale to troszkę trudne a ostatnio czasu nie mam :) Mam pełno wzorów szydełkowych ale nie mam jak przesłać :/
 

henia1

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
"reni 33" Czy mogę prosić o wzorki stringów na pocztę ; henia0@o2.pl
 

poppy

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tychy
Takze zajmuje sie szydelkowaniem, wiec podbijam temat :)
Czy ktos z Was podzieli sie ciekawymi schematami (najlepiej z opisami), na serwetki, bluzki i bielizne ?
Z gory wielkie dzieki :)
 

dziady15

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
czesc dziewczyny macie jakies fajne schematy szydełkowe to prosze przeslijcie mi na poczte dziady102@o2.pl
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
ja jedynie robię malutkie łatwe kwiatuszki, nie mogę przejść przez te schematy :( jak można łatwo się ich nauczyć?
 
Do góry