Szybka sprzedaż auta w Wawie?

navigator45

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
zależy mi na szybkiej sprzedaży auta, myślę o jakimś skupie... ktoś zna jakąś dobrą firmę?
 

Dorota Ewa Kowal

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
ja polecam www.selcar.pl - moi rodzice sprzedawali jej samochod. przyjechali, wycenili, byli bardzo mili i szybko sie rozliczyli. Solidna firma, bo innymi moi rodzice byli przerazeni. Tu elegancko: umowa, konkretnie, maja adres, siedzibe itp. a inne firmy to albo krecily albo probowaly dac umowe in blanco. masakra slowem...
 

dale

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Kiedyś sprzedawałem za pośrednictwem www.sprzedamgo.pl. Tam wykonano za mnie sporo pracy i papierkowej roboty. Ich fotografowie zrobili zdjęcia auta, inni ludzie je wycenili i spisali jego parametry. Później złożyli ogłoszenie w całość i wystawiali je na kilkadziesiąt innych serwisów. I w ten sposób udało mi się sprzedać furkę w niespełna 3 tygodnie. Super sprawa dla ludzi, którzy nie mają czasu uganiać się po urzędach i podpisywać stosy dokumentów. :310:
 

Piotr Paprocki

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
navigator45 napisał:
hmmmm pomyślę jeszcze nad waszymi propozycjami
mój znajomy sprzedał w tym selcar.pl i z tego co mówił to było w porządku, na coś mu tam kasa była potrzebna i nie miał czasu na bawienie się w wystawianie auta w serwisach motoryzacyjnych, kasę dostał do ręki i zaraz poszliśmy to opić :)
 
Do góry