Szukam żony.

Pasioros

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Wałbrzych
wiesz, mając wybór :Ty albo kasa wybieramy to drugie :p
No dobra, ale co ja z tego będę miał??? Rozdam całą kasiorę, a żony jak nie ma tak nie będzie. Muszę chyba zmienić tytuł tematu z "Szukam żony" na "Rozdaję pieniądze dziewczynom". :]
 
M

Mia

Guest
No dobra, ale co ja z tego będę miał??? Rozdam całą kasiorę, a żony jak nie ma tak nie będzie. Muszę chyba zmienić tytuł tematu z "Szukam żony" na "Rozdaję pieniądze dziewczynom". :]

te, a ta żona to w jakim celu? moze bym o tym pomyslała...co tak sama sie bede opieprzac po tym swiecie :p
 

Pasioros

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Wałbrzych
te, a ta żona to w jakim celu? moze bym o tym pomyslała...co tak sama sie bede opieprzac po tym swiecie :p
Żona no to tak ogólnie. Wiesz tak żeby na stare lata miał mi kto podać nocnik i wyprać galoty. No a teraz to miałabyś niewiele obowiązków. Także nie opieprzaj się sama tylko ze mną. Ja się potrafię za:cenzura:iście opieprzać. BB)
 
M

Mia

Guest
Żona no to tak ogólnie. Wiesz tak żeby na stare lata miał mi kto podać nocnik i wyprać galoty. No a teraz to miałabyś niewiele obowiązków. Także nie opieprzaj się sama tylko ze mną. Ja się potrafię za:cenzura:iście opieprzać. BB)

a Ty sam galotów prac nie umiesz :mruga:
oj chłopie to Ty sie na prawde porządnie opieprzać musisz :p
 
M

Mia

Guest
Moje galoty są już takie brudne, że za nic w świecie ich się już nie dopierze...

to po cholere Ci chłopie zona jak galot i tak sie doprac nie da...
dobra mój anons : nie piore ,nie prasuje, nie sprzątam. ale za to świetnie gotuje...i jeszcze pare innych rzeczy robie :p
idealna żona dla liberałów :p ach zapomniałam że ja sie nie dam zakłuc w kajdanki nigdy, wiec jesli chodzi Ci o zaobraczkowanie celem zdobycia obywatelstwa tudziez uznania i szacunku ze strony moherowych bab to odpada :p
 

Pasioros

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Wałbrzych
Obywatelstwo już posiadam, szacunek od moherów mam dozgonny, także nic z tych rzeczy. Skoro świetnie gotujesz (i jeszcze parę innych rzeczy robisz) to ja jestem za i przystaję na Twoje warunki. Ja również nie piorę, nie prasuję, nie sprzątam, a poza tym nie gotuję i raczej w ogóle nic nie robię. Ale za to nie jestem denerwujący i nie czepiam się. Jak widzisz mąż ze mnie będzie idealny. A te galoty, których się nie da doprać to wyrzucimy i kupisz mi jakieś nowe. np. w żyrafki albo w słoniki, no wiesz takie sexy, żeby Cię maksymalnie jarały :p
 
M

Mia

Guest
Obywatelstwo już posiadam, szacunek od moherów mam dozgonny, także nic z tych rzeczy. Skoro świetnie gotujesz (i jeszcze parę innych rzeczy robisz) to ja jestem za i przystaję na Twoje warunki. Ja również nie piorę, nie prasuję, nie sprzątam, a poza tym nie gotuję i raczej w ogóle nic nie robię. Ale za to nie jestem denerwujący i nie czepiam się. Jak widzisz mąż ze mnie będzie idealny. A te galoty, których się nie da doprać to wyrzucimy i kupisz mi jakieś nowe. np. w żyrafki albo w słoniki, no wiesz takie sexy, żeby Cię maksymalnie jarały :p

jeśli o gatki chodzi to wole bez :D
gotowac nie musisz, wazne zebys jadł, bo ja lubie gotowac ale za to jesc nie :p
jedno co mnie martwi to ten szacunek haremu rydzyka :p
 

Pasioros

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Wałbrzych
jeśli o gatki chodzi to wole bez :D
gotowac nie musisz, wazne zebys jadł, bo ja lubie gotowac ale za to jesc nie :p
jedno co mnie martwi to ten szacunek haremu rydzyka :p
No dobra, zgadzam się na wszystko. To teraz nic nie pozostało tylko wyznaczyć datę ślubu. Ja jestem otwarty na każdą propozycję. Może być choćby jutro :D
 
M

Mia

Guest
No dobra, zgadzam się na wszystko. To teraz nic nie pozostało tylko wyznaczyć datę ślubu. Ja jestem otwarty na każdą propozycję. Może być choćby jutro :D

ale ja jutro mam szkołe :/ poza tym napiwo wieczorkiem z kolega ide. niedziela byłaby ok ,ale tez szkoła a potem roczek chrzesnicy. to może przyszły tydzien? i gdzie? katedra notre dame?
 

Pasioros

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Wałbrzych
ale ja jutro mam szkołe :/ poza tym napiwo wieczorkiem z kolega ide. niedziela byłaby ok ,ale tez szkoła a potem roczek chrzesnicy. to może przyszły tydzien? i gdzie? katedra notre dame?
Przyszły tydzień mi pasuje, a zamiast katedry notre dame proponuję skromny, ale jakże zacny kościółek z serialowej plebanii, chyba w Hrubielowie (z tego co pamiętam to tam). W tym kościółku ksiądz proboszcz udzieli nam ślubu, a ta jego gosposia wyprawi nam takie weselicho jakiego cała wieś i cały powiat hrubielowski jeszcze nie widział. Co Ty na to ??? :D
 
M

Mia

Guest
Przyszły tydzień mi pasuje, a zamiast katedry notre dame proponuję skromny, ale jakże zacny kościółek z serialowej plebanii, chyba w Hrubielowie (z tego co pamiętam to tam). W tym kościółku ksiądz proboszcz udzieli nam ślubu, a ta jego gosposia wyprawi nam takie weselicho jakiego cała wieś i cały powiat hrubielowski jeszcze nie widział. Co Ty na to ??? :D

te ale ja ateistka jestem. moze cos mniej kościelnego?
upijmy sie tanim winem i przypieczentujmy swiazek braterstwem krwi.
potem strzelimy sobie po tatuażu Z imieniem współmałzonka i bedzie cacy? co ty na to?
 

Pasioros

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Wałbrzych
te ale ja ateistka jestem. moze cos mniej kościelnego?
upijmy sie tanim winem i przypieczentujmy swiazek braterstwem krwi.
potem strzelimy sobie po tatuażu Z imieniem współmałzonka i bedzie cacy? co ty na to?
Ostatecznie mogę pójść na takie rozwiązanie pod warunkiem, że upijemy się "Komandosem". Dobrze myślisz, bo bez tego wyświechtanego wesela zaoszczędzimy sporo monety i będzie na jakąś podróż poślubną. Proponuję wyjazd do wschodniego Azerbejdżanu, tam podobno za 15 dolarów można przeżyć cały rok. A jak nie Azerbejdżan to może romantyczny miesiąc w kambodżańskim buszu. Tam to w ogóle nie trzeba mieć pieniędzy, tylko szybkie nogi żeby spierdylić przed jakimś lwem albo jakim innym zwierzem. No i co Ty na to ???
 
M

Mia

Guest
komandos+ tania cola =najlepszy drink swiata :D
ja bym chciałą do rumunii, do pensylwanii konkretniej. marze o tym by zobaczyc malownicze okolice zamku draculi...a potem zatopic w Tobie zęby :D
 

Pasioros

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Wałbrzych
komandos+ tania cola =najlepszy drink swiata :D
ja bym chciałą do rumunii, do pensylwanii konkretniej. marze o tym by zobaczyc malownicze okolice zamku draculi...a potem zatopic w Tobie zęby :D
No pięknie. Rumunia, zamek Draculi i Twoje zęby zatopione we mnie (tylko ciekawe, w którym miejscu). I właśnie takiej żony szukałem. Tak więc ogłaszam wszem i wobec, że moje poszukiwania się już skończyły. Znalazłem tą jedną jedyną, a więc drogie panie proszę porzucić wszelkie nadzieje, bo jestem już "zarezerwowany". :D
 
M

Mia

Guest
bomba :D znalazlam swój ideał. pije komandosa, chce odwiedzic mojego przodka (dracule :D ) i jeszcze zgadza sie na sado maso :D
 
Do góry