UnderPressure

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam.
A czy ktoś z was zna może jakieś hip hopowe kawałki które opowiadają jakąś spójną, ciekawą, zabawną, historyjkę.
Chodzi mi o nuty które nie ograniczają się tylko do opowieści o blokowiskach, policji i imprezach.
Szukam czegoś w stylu "A dokąd to" Łona.
Będę wdzięczna za propozycje ;D
 

daman1417

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej, szukam mp3: Dj Wicek - Awaria systemu grzewczego. Jak by ktoś miał gdzieś na swoim dysku to bardzo proszę o przesłanie. daman1417@o2.pl
 

Mooflon

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2009
Posty
14
Punkty reakcji
1
Szukam piosenki, być może to remix, ale pewna nie jestem. Więc śpiewa ją kobieta, zdążyłam wyłapać jedynie słowa "you are the reason to...". Byłabym narawdę wdzięczna, gdyby ktoś mi pomógł :)


Pierwsze co mi się skojarzyło to

http://www.youtube.com/watch?v=tSDr9-soeQI

Mam nadzieję, że pomogłem ;)
 

tola99

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Czy ktoś może wie jak nazywa się piosenka lecąca pomiędzy 29 min, a ok 30 min w programie pod tym linkiem:
http://vod.onet.pl/x-factor,x-factor,8874,0,8875,odcinek.html

Bardzo proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuje. :)



Oto piosenka której szukasz:

ALESHA DIXON


________________________________________________________________________________________

GOSUJCIE - WYSTARCZY KLIKNIĘCIE - Moja kuzynka bierze udział w konkursie "Mała czarna" ;)

Dziękuję ;)
 

kapitaL

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Znacie jakąś dobrą piosenką z okazji urodzin? (Poza sto lat). Chcę wziąć udział w urodzinowym konkursie Heyah na Facebooku i zaśpiewać życzenia kotu Ryśkowi, żeby wygrać Nokię C3.
 

miki12345

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki której teledysk wyglądał mniej więcej tak : chłopak i dziewczyna siedzą w
restauracji i nagle chłopak wydłubuje sobie serce i ono zaczyna śpiewać i chodzić po
restauracji. proszę o pomoc!

Szukam piosenki której teledysk wyglądał mniej więcej tak : chłopak i dziewczyna siedzą w
restauracji i nagle chłopak wydłubuje sobie serce i ono zaczyna śpiewać i chodzić po
restauracji. proszę o pomoc!
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Cześć!

Szukam piosenki z gatunku pop. Ma już ładne parę lat (co najmniej 7). Na teledysku były dziewczyny w kowbojskich fatałaszkach. ^^ Będę bardzo wdzięczny za odp.
 

adziolina

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja szukam piosenki, jedna z nowszych, śpiewa facet, klimat podobny do "we no speak americano", "I was drunk"... w refrenie śpiewa (fonetycznie) e bebi, e bebi bebi... w zwrotce śpiewają: bomba stik a laki bomba stik yeah bomba stik a laki bomba stik yeah bomba stik a laki bomba stik yeah bomba stik a laki bum bum bum... i znowu refren. Kojarzycie coś? nie wiem czy to coś wam mówi. W energy ją słyszałam.
Ja tez szukam podobnej piosenki ale nie moge znalezc...wpadlam na jeden utwor ktory moze bedzie tym ktorego szukasz http://www.youtube.com/watch?v=7HiGDyDxz34
 

chanek

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Katowice
Szukam utworów w stylu karczm i knajpek z lat 20, wtedy przeważnie był muzyk w knajpie z przepitym i przepalonym glosem i cośna pianinie grał. Chodzi mi o coś w stylu Tom Waits - Little Drop Of Poison, czym więcej tytułów, tym lepiej ;D




Pozdrawiam!
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
A ja również szukam... I znaleźć nie mogę.
Piosenkę śpiewają murzyni, jednym z nich jest chyba FloRida. Pamiętam tylko refren(tak jak sobie usłyszałem), no i tyle w sumie. Piosenka dosyć nowa. A refren leci:
"You wanna freak my time! (Get up!) U wanna frak my time(get up!), u wanna frak my time(get up!" A potem nie mogę sobie przypomnieć zwrotki, i znam tylko melodie, co mi nie pomaga. Wiem, że słowa mogą być źle napisane, ale tak słszałem :p W teledysku był raczej florida, w ogóle głosy takie mudżyńskie. Proszę o pomoc :D
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Uratowałeś m życie! Dziękuję :D Nawet nie wiesz, co ja teraz odstawiam przed monitorem z radości!
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Ja akurat szukałem wykonania orkiestry pod batutą Peera Gynt'a. Apocalityczne wykonanie przyprawiło mnie o ciarki! ;)
Jeszcze raz - WIELKIE DZIĘKI!
 
Do góry