madrida

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ludu kochany szukam pewnej starej "piosenki" piłkarskiej
nie wiem kompletnie jak się nazywa...ale mam duże ułatwienie
Teledysk był kręcony w Afryce i Afroamerykanie grali w piłkę i ich ciała były pomalowane w barwy narodowe...wie ktoś o jaki tytuł chodzi ? :]
 

johny_fabio

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
1
hey. mam taki problem ;] na vivie ogladalam kawalek piosenki w ktorej teledysku spiewa po angielsku dziewczyna ubrana w czerwona sukienke. W pewnym momencie pojawiaja sie mezczyzni ubrani na czarno i "tancza u jej nóg". Wokalistka to brunetka i ma wlosy upiete do gory w taki roztrzepanykok. Teledysk jest raczej ciemny. Niestety nic wiecej nie pamietam. Wie ktos moze co to za teledysk i piosenka ? Z gory dziekuje ;]

może Cheryl Cole - Parachute ? tylko kolor sukienki nie ten. Skojarzyło mi się może to akurat właśnie to :)

@madrida
wiesz może czy to piosenka do mistrzostw RPA 2010 czy wcześniejsza? :)
 

karolll121

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
@madrida - tytul tej piosenki to "Waving flaag"

Ja mianowicie szukam piosenki , ktora slyszalem przez chwile i niewiele jestem w stanie powiedziec o niej . Wiem ze na początku jest przygrywka na jakims instrumencie , a pozniej zaczyna spiewac mezczyzna . jak sobie przpomne jakies szczegoly to napisze.
w tej piosence w w pewnym momencie a mianowicie od 0:26 - 0:31 sekundy jest cos w stylu tego co spiewa gosciu w piosence ktorej szukam .. moze to wam cos podpowie
 

madrida

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Moi drodzy...to jak już pisałem jest stara piosenka...
na pewno była zrobiona przed 2000 rokiem :/ szukam jej od 2 dni i nie mogę znaleźć...
A przypomniałem sobie o niej bo przed meczem Polska - Bułgaria leciała w spodku
 

redlub

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam poszukuję tytułów piosenek(przepraszam za jakość):

http://redlub.wrzuta.pl/audio/0F3n3N5ndNV/szukam_tytulu_1

http://redlub.wrzuta.pl/audio/4RvLle2mnOr/szukam_tytulu_2

http://redlub.wrzuta.pl/audio/4wXGHSVk0td/szukam_tytulu_3

pozdr
 

jedruus

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Poszukuje piosenki. Pamiętam tylko teledysk i nic więcej nie mogę sobie przypomnieć. Coś w stylu pussycat dolls, w teledysku facet jest przywiązany do krzesła od samego początku a dziewczyny przed nim tańczą. Pomoże ktoś? Siedzi mi w głowie, gra i nie odpuści dopóki jej nie znajdę :)Facet od początku jest przywiązany do krzesła, krótko ścięty z krótką bródką. Przed nim jest około 10 dziewczyn, dziewczyna która tańczy i śpiewa ma piękne czarne włosy i ogólnie jest fajna :) Teledysk kręcą w jakimś strychu/piwnicy/ciemnym pomieszczeniu. Widziałem ten teledysk w wakacje zeszłe/2 lata temu.
 

Niula

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Jelenia Góra
Ja poszukuję piosenki, którą słyszałam na campingu we Włoszech.
tekst jest coś w rodzaju: pali coppa,pali coppa,pali coppa rua.
Nic więcej ie jestem w stanie dodać, a co do pisowni słów pewna nie jestem. Błagam pomóóżcie!
 

Alice37

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
1
Szukam piosenki nie znam tytułu ale szło jakoś tak.
Taki ziomek zaczyna coś w stylu "I like by like" a potem jest UUUUUŁAAA UUUUŁA - UUUUUŁAAA UUUUŁA i znowu "I like by like"....
Nie znam się na angielskim więc za błędy jak coś to przepraszam i liczę na szybką pomoc.
Gritz - Me life Be like :D
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
dzięki Alice37
nie sądziłem, że na ten temat wchodzi ktokolwiek z zamiarem pomocy:)

ostanio w radiu zasłyszałem remix piosenki, którą kiedyś tam słyszałem w oryginale i wspomnienia powróciły:)
tekst dotyczy refrenu, śpiewa go kobieta i chór kobiecy(tekst ze słuchu i pamięci)

cause you're free -chór
to do what yuo want to do -kobieta
you've got to live your life -chór
do what you want to do -kobieta

z góry dziękuję
 

HaWa

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Kto jest wykonawcą tego utworu ?
http://www.youtube.com/watch?v=Av_kHCmOyu4
 

elorap4

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki, często ją słyszę w kawiarniach coffeeheaven. piosenka jest po angielsku spiewa kobieta. jedyne co pamietam to rush rush(hush hush?) baby i pozniej jest fajny motyw muzyczny. Wiem ze to malo ale moze ktos skojarzy:)
 

peruczka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
5
uwaga poszukuję! :D
widziałam tylko końcówkę teledysku. jest czarno-biały, kobieta stoi w takim oku i śpiewa po angielsku, ma słodki głosik i na końcu powtarzało się jakieś "alaaaj, alaaaj", jakby "I lie" albo "alive".
 

czaha2000

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Hej! :D

Szukam takiej jednej piosenki, która dość często leciała w telewizji 12-13 lat temu :) Na teledysku był jakiś gościu przebrany za różowego królika i latał po mieście ;] Co do wokalu to wiem, że w refrenie przewijał się jakiś damski głos, co śpiewaj "Hey, Honey! Honey, Honey, Honey!" albo "Make, Money...". A piosenka ogólnie była w stylu funky disco :D

Dzięki za pomoc z góry ;]
 

Alice37

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
1
Hej! :D

Szukam takiej jednej piosenki, która dość często leciała w telewizji 12-13 lat temu :) Na teledysku był jakiś gościu przebrany za różowego królika i latał po mieście ;] Co do wokalu to wiem, że w refrenie przewijał się jakiś damski głos, co śpiewaj "Hey, Honey! Honey, Honey, Honey!" albo "Make, Money...". A piosenka ogólnie była w stylu funky disco :D

Dzięki za pomoc z góry ;]
Mousse T - Horny :D
 

GummiBear

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
318
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Leszno&Poznań
Szukam piosenki, często ją słyszę w kawiarniach coffeeheaven. piosenka jest po angielsku spiewa kobieta. jedyne co pamietam to rush rush(hush hush?) baby i pozniej jest fajny motyw muzyczny. Wiem ze to malo ale moze ktos skojarzy:)

[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=fqOcECL1jZI[/YouTube]
to na pewno to
 
Do góry