bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Mam pytanie... Kiedyś słuchałem takiej piosenki. Miała ona taki smutny, jednak coś metalowe brzmienie. Śpiewała to kobieta. Zaczynała się słowami "No... The day has come..."
Na youtube to widziałem dawno i było to podłożone do filmy z gry Lineage 2.
Nie jestem pewny czy to było "No" czy "Why" czy coś innego. Proszę o pomoc!
 

abletolove

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bytom
Piosenka chyba niemiecka. W refrenie śpiewa kobieta. Czasem śpiewa tam 'robot' (chyba wiecie, o co chodzi) Piosenka kiedyś była dosyć znana. Ze słuchu nie jestem dobra, ale refren leciał jakoś- mit mer frojnd onde.

Bardzo proszę o szybką pomoc, bo przeszukałam już wszystkie możliwe strony z muzyką i nic nie znalazłam ; ((
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
A ja wam się pochwale, że znalazłem piosenkę za pomocą kumpla ^^ Within Temptation - "Forsaken"
Abltetolove, czy to nie jakaś piosenka Lady Gaga'i?
 

abletolove

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bytom
bati999 na pewno nie Lady Gaga. Ta piosenka dobrze znana wszystkim była jakieś 3 lata temu. A na 99,9% jest ona po niemiecku.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Hah, to na pewno to :D
Alex C feat. Y Ass- Doktor spiele
Jeżeli nie ta piosenka, to inna w ich wykonaniu.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
UP UP @

MIA - MEIN FREUND? Co prawda z 2008 i nie znam tego wcale.
 

czapla95

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. juz od 2dni szukam tytulu piosenki ale nie moge nigdzie znalesc. na google nic niema:( chodzi mi o piosenke z kawalkiem "Od tego momentu gnido jestem twoim panem bo zobaczylem kundla kiedy w oczy ci spojrzalem(...)Wszystkim tym co puszczaja fame ze złodziejem chuliganem zawsze trzymam sztame(...) z gory wielkie dzieki za odp.
 

breezzy

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
104
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki.. usłyszałem ją kiedyś pod koniec programu najlepsi tancerze ameryki :D na mtv... z tego co wiem to to refren był i cos w stylu " Lala la lala lalala la lala________________ i znowu to lalala .. i to chyba jakies dzieciaki chórem spiewały.. lub dziewczyny.. tyle wiem.. ta piosenka mnie dreczy przez caly czas.. a nie moge nigdzie jej znalezc :(
 

Decia__x33

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
298
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Radzionków
hey, poszukuję pewnej piosenki, a mianowicie:
Nie znam żadnych słów, wiem jedynie tyle że teledysk jest taki, że akcja rozgrywa się w sklepie, albo raczej jakimś małym markecie. I ten facet (sprzedawca) sobie wyobraża różne rzeczy, zwykle kobiety...
 

24-24

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Szukam piosenki w teledysku której czarny mężczyzna wyobraża sobie kobietę, tańczy z nią, obrywa z linijki : D słyszłem w radiu i nie moge nigdzie znaleść :D prosze o pomoc i z góry dziękuje za odpowiedzi
 

24-24

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Hehe, ciekawe :D teledysk ? w radio ? :mruga: daj jakiś jej kawałek to może się coś poradzi :)
hehe kumpel widział teledysk ja tylko słyszałem :D i teraz szukamy.. kompletnie nie pamiętam... no nuta wpadała w ucho

w teledysku czarny mężczyzna wyobraża sobie kobietę, tańczy z nią, obrywa z linijki od wykładowcy, to są jakieś wykłady chyba .. widział ktoś ten teledysk ?
 

tomson2

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Miasto
Italia
Hejka !!! Szukam piosenki z takim mniej wiecej refrenem "gdy dawno temu z toba kochalem sie twe usta smakowaly jak miod....myslami wracam do tych szalonych chwil tak bardzo dzis brakuje ich" moze cos przekrecilem. Spiewal facet a glos podobny do Soyki. Z gory dziekuje za informacje !!!
 

marhwa

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
bb
oglądałam wczoraj końcówkę TzG i kulisy, bardzo podobały mi się piosenki podczas skrótów i powtórek. Nie kojarzycie jakichś tytułów? dzięki z góry za pomoc ;)
 

vandu

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, szukam piosenki. Lata temu miałem ją na komputerze, ale niestety bez tytułu i wykonawcy.
Więc jest to polski HH, nie wiem jak zobrazowac rytm, ale byla to bardzo spokojna muzyka. Co do tekstu to leciały tam mniejwiecej takie zwroty.
-Chcialbym przeżyć jeden taki dzień, najlepszy dzień w roku.
-Przeżyć chwile piękne, nie zapomniane, takie momenty które nie są już znane.

W pamięci miałem więcej tekstu, ale to było tak dawno temu że już wszystko zapomniałem :<

Pozdrawiam
 
Do góry