Alice37

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
1
Szukam Piosenki

Witam.Poraz kolejny juz szukam piosenki tymrazem wiem, ze ta piosenka ma taki sam tekst jak Aventura - Obsesion ale nie jast to ani to ani Franki J Ft Baby bash:(

Prosze o pomoc
 

olanna91

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim, mam nadzieję,że mi pomożecie. Szukam piosenki polskiej, którą śpiewa jakiś facet. Teledysk zaczyna się chrapaniem, później pamiętam był jakiś autobus szkolny bodajże. Ta piosenka leciała jakieś 2 lata temu na Vivie :( Jakiś kreskówkowy klip może być w teledysku :(
 

maja5252

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Z wolnych polecam :
Sumptuastic-dla ciebie
Sumptuastic-kołysanka
Gosia andrzejewicz-słowa
 

asq

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
A czy zna ktoś piosenke z serialu "Tancerze"?? Chodzi mi o tą jak sie zaczyna ...;D
 

Arcadio

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siemka

Od dłuższego czasu szukam tytułu i wykonawcy piosenki w której słowa lecą mniej więcej tak: "Jak On mnie wziął w ten sposób oczywisty, [...], Jak on mnie wziął to aż mi wyszło bokiem". Za pomoc będę bardzo wdzięczny.

Odpowiedzi i pytania proszę kierować na maila: arcadio_castelano@interia.pl

P.S. mam plik z nagraniem tylko z tym że jakość nagrania jest baaaardzo słaba.... dźwięk nagrywany był telefonem komórkowym. na życzenie mogę wstawić - może ktoś z Was coś wykmini...
 

Dzej91

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja szukam piosenki ktora byla spiewana bodajze przez jakiegos dzieciaka i refren lecial mnie wiecej tak "wiec zlapmy sie za rece bo juz jestesmy duzi w ogrodku za domem ja bawie sie z toba" chyba jakos tak. Bede wdzieczny za wszelka pomoc!
 

anuska0000

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam Szukam piosenki która l
eciała w 931 odcinku teraz jakos na dniach w każdym razie akis ostatni odcinek Jak emilka wychodziła od wojtka W piosence powtarzały się często słowa " stay tonight" Prosze o pomoc ;)

Nie dodałam ze chodzi mi o serial pierwsza miłość
 

Miszu879

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
Witam, szukam jakiś piosenek z polskiego rapu, tych o tekście, który trafia do słuchacza( tylko nie peja- wszystko prawie o hwdp, o tym że raperzy mało zarabają itp.). Fajnie byłoby jakby ta piosenka była w miarę szybka, a nie smęty, żeby ożywiała xD z góry dziękuję.
 
Do góry