zero-a

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Tez mam ogromną proźbę, na4fun.tv leciał kawałek niemalze cały po hiszpańśku taki wlasnie meksykanski klimat r'nb coś w tym stylu, jedyny tekst po angielsku to shate that ass shake that ass shake that ass z bardzofajnym bitem, świetma poisenka.
 

gagatek461

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
Tez mam ogromną proźbę, na4fun.tv leciał kawałek niemalze cały po hiszpańśku taki wlasnie meksykanski klimat r'nb coś w tym stylu, jedyny tekst po angielsku to shate that ass shake that ass shake that ass z bardzofajnym bitem, świetma poisenka.

A może Pachanga- "Calienta"???
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Kolędy techno??? <_<

A jeśli chodzi o rocka to znam wersję MCR - All I Want For Christmas, Sex Pistols - Pank Rock Christmas
Metalowe, a raczej gotyckie: Within Tempation - Gothic Christmas
 

Kosa69

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Dzieki ... ale to nie to :( to sie nie zaczyna na "ooooo" tylko w trakcie jest takie " o o o o o o" to nie jest raczej stara piosenka tlyko taka badziej nowsza przybnajmniej tak mi sie wydaje taka czesto sluchana chyba ... ;P


No to może chodzi ci o sean kingston- my love ??? tam tez jest takie "o o o o o o"
 

Reggie

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
dla mnie takie nowe wersje sa nie do przyjecia, nic nie zastapi Sinatry czy Nata King Colea
 

franek86

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam tytułu piosenki którą słyszałem pare razy na RMF Maxxx. Jest to raczej jakaś nowa nuta ;)

mam tylko słowa refrenu (nie do końca chyba poprawne, ale może ktoś będzie wiedział o co chodzi):

"It's (that's) the Russian(?) Rush up(?) never Russian (rush up) ...never ever bring that "

to tylko urywki ale może ktoś wie o co chodzi ;)

z góry dzieki za pomoc :)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Myślę, że ludzie w tym wieku to raczej Vive albo Mtv oglądają.
Jeśli ty też słuchasz muzy zapodawanej w tej stacji, to nie powiniieneś mieć problemu z puszczeniem jakiś hitów.
Włącz Rihanne, Timbalanda, Justina Tiberlak'a, Katy Perry, Lady GaGa, Basshunter'a no i nie wiem co jeszcze.
 

Elisa07710

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
WITAM, poszukuje pilnie piosenki.. niestety moje wskazówki nie będą zbyt rozbudowane:( .. w tej pisoence śpiewa facet.. i śpiewa cos takiego You're so UUU HUU HUU .. You're so UUU HUU HUU ... a później śpiewa cały czas .. beautiful .. beautiful.. beautiful .. itp .. tylko to pamiętam niestety.. BŁAGAM O POMOC!!!
 

zero-a

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
WITAM, poszukuje pilnie piosenki.. niestety moje wskazówki nie będą zbyt rozbudowane:( .. w tej pisoence śpiewa facet.. i śpiewa cos takiego You're so UUU HUU HUU .. You're so UUU HUU HUU ... a później śpiewa cały czas .. beautiful .. beautiful.. beautiful .. itp .. tylko to pamiętam niestety.. BŁAGAM O POMOC!!!



czy to moze to? http://pl.youtube.com/watch?v=Szl8CxNN30c
 
Do góry