kowal95

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Włocławek
siema potrzebuje jakiegos programu do podkladania muzyki pod swoj tekst jest taki?? jesli tak to linki mile widziane
 

beny1593

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam !!!.
Mam wielką prośbę do was
Poszukuje piosenki nie znam tytuły ani wykonawcy. Słyszałem ją kilka razy ale nie znalazłem tytułu.
Tylko pamtam że w refreie było takie coś : Leri pi , leri pi uuuuuu !! ( to jest zapisane z słuchu) . Śpiewa ją meżczyzna ,chyba po angielsku ale nie jestem przekonany.
Plis pomóżcie !!!! bede wdzieczny ;)
 

K@mil@

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Tak wiem..temat o kolędach już byl :p ale ja szukam nie ulubionych kolęd tylko jakiś współczesnych wykonań. Jakiś świątecznych piosenek ale z dodatkiem techno, rocka..no nie wiem jak to określić.
Dla przykładu np Bass Hunter - jingle bells. Znacie może takie utwory?
 

Tyfran3

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja szukam tytułu już od bardzo dawna, piosenka klimatem troche mi przypomina ''Never never comes''- Classix Nouveaux. Ze słów wiem że jest coś takiego : You come alone... never, never, never come alone... chyba jakaś gitara tam jest pomiędzy zwrotkami to jest chyba 80's pomóżcie
 

xxxfraniaxxx

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mam pytanie slyszalam ta piosenke kilka razy ale nigdy w radiu .... nie znam słów ani tytulu wykonawcy ani nic ... co jakis czas pojawia sie "...ooo..." i ne wiem czy tam dalej jest"give my pare..." czy cos takiego a potrzebuje tej piosenki szybko ;( spiewa ja chlopak... prosze o jakakolwiek podpowiedz ...;)
 

Zuggo

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Z jakiej piosenki jest ta nuta w nowej reklamie Kropli Beskidu(ta w której mały chłopiec pije wodę na rowerze)? Mam wrażenie, że już ją słyszałem, ale za Chiny nie mogę jej znaleźć.
 

DjRymek

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć.. mam prośbe czy mogli byście podać mi tytuły piosenek takich przy których można sie pobawić w gronie przyjaciół na SYLWestra(wiek przedziałowy to 17-19,młodzież ;pp)Ponieważ musze przygotowować jakieś hity by wszyscy się dobrze bawili...Muzyka bardziej nowsza, każdy rodzaj muzyki ,tylko chodzi o to, żeby przy niej tańczyć i również przy niej nie zasnąć.. :) macie jakieś tytułu piszcie :) Z góry dziękuje o pomoc.

Moze muzyka komercyjna, hity z list przebojow?

Polecam pochodzic po tej stronie http://www.mp3przeboje.pl/ i cos poszukac.

Jest na niej okolo 30 list roznych list przebojow: poplista, hop-bec, goraca 20, lista przebojow trojki inne.

Jest w czym wybierac ;-)

Pozdrawiam!
 

Kosa69

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Mam pytanie slyszalam ta piosenke kilka razy ale nigdy w radiu .... nie znam słów ani tytulu wykonawcy ani nic ... co jakis czas pojawia sie "...ooo..." i ne wiem czy tam dalej jest"give my pare..." czy cos takiego a potrzebuje tej piosenki szybko ;( spiewa ja chlopak... prosze o jakakolwiek podpowiedz ...;)



Czy to bedzie
Barthezz-Fiskuzz vs.Aquagen-Charriots Of Survive
lub
Jk - Go On (DJ D-LuSiOn MIX) ?????


Moze pomozecie mi i napiszecie jak to sie zwei? Sorki za jakość


http://www.wrzuta.pl/audio/kL4EToIK44/help_jak_to_sie_nazywa
 

xxxfraniaxxx

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dzieki ... ale to nie to :( to sie nie zaczyna na "ooooo" tylko w trakcie jest takie " o o o o o o" to nie jest raczej stara piosenka tlyko taka badziej nowsza przybnajmniej tak mi sie wydaje taka czesto sluchana chyba ... ;P
 
Do góry