arek153

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
33
pewnie masz racje ReDi :) dzieki pozdrowionka

Bardock247 a mi ta nutka sie kojarzy z jakąś grą jeszcze hehe ale fajna jest :)
 

kwildner

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Szukam pewnej piosenki juz od dłuzszego czasu, pytałem wiele osob wiekszośc z nich kojarzyła o jaka piosenke mi chodzi lecz nikt nie potrafił podac jej tytułu, wykonawcy ani nawet fragmentu piosenki. Nawet nie pamietam jak szła melodia w tej piosence ale postaram sie opisc ta piosenke jak najlepiej potrafie a może komuś sie uda przypomniec co to za utwór.

A wiec jest to Niemiecki Hit ktory był puszczany na okrągło w MTV ( rok gdzies około 1998-1999 ). Teledysk był animowany ( coś w stylu "Kukiz i Piersi - O Hela" ) A w teledysku były pokazane animowane szkielety kozłów które tańczyły i ogolnie teledysk był dosyc kolorowy i zawierał rózne dziwaczne kształty.
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Ja ponownie szukam piosenki :)
Jest to w zasadzie świąteczna piosenka. W refrenie było coś o Bogu i aniele, którzy stoją gdzieś za rogiem i "obserwują wydarzenia" i było coś o marzeniach.
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Ja ponownie szukam piosenki :)
Jest to w zasadzie świąteczna piosenka. W refrenie było coś o Bogu i aniele, którzy stoją gdzieś za rogiem i "obserwują wydarzenia" i było coś o marzeniach.
De Su - Kto wie


xD.Killer jak mnie pamięć nie zawodzi to chodzi Ci o Die Toten Hosen - Zehn Kleine Jägermeister
 

diabelek103

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki Paola & Chiara "Comin around" w wersji normalnej, a nie koncertowej. Podobno można ją ściągnąć z jakichś programów do ściągania, ale ja niestety takiego nie posiadam. dlatego prosze o pomoc. moze ktos mi to ściągnie i wysle na maila? Z góry dziękuję za pomoc.
 

Niula

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Jelenia Góra
Znacie może taka piosenkę, którą śpiewa facet. Jest ona chyba po turecku i na końcu w refrenie ten facet daje takiego jakby buziaka (bo jest takie muuuah! xD ) . Proszę o odpowiedź.
 
Do góry