Szukam piosenki

Magic_Gladiator_90

Odmieniec
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 038
Punkty reakcji
1
Miasto
haaaj
Szukam takiej piosenki: Krzysztof Chochlow- The Beginning

mam ja ale jakas dziwna wersje gdzie sie zaczyna fajnie rozzkrecac i sie konczy :/

ma ktos taka cala piosenke bo nie moge nigdzie znalesc
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
a pozatym mozecie podac jakies tytulu Electro (takiego jak sie gra w klubach imperium, protector, oraz na electrocity)
Taaaa, electro w protektorze lub imperium. Ciekawe jakie? Napisz jakiś tytuł. Chciałbym usłyszeć to "electro z protektora" :lol:
 

cameleoon77

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
szukam tytulu i wykonawcy piosenki z energy 2000 w ktorej kobieta spiewa (hyba) po rosyjsku i dj thomas krzyczy "na specjalne zyczenie dla williego" i "a takze na pozegnanie dla dj powera" bardzo prosze o pomoc.
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Fiołek,zrób nastepny upload bo ja z tego senspace'a sciagnać nie mogę,a widzę,że arbiter jest wam potzebny :)
 

ZV00N

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2007
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
z SLD
Teraz ja


Szukam Piosenki o takich słowach


Layle .....Close My Feeling H...

Jakis Temperament Hiszpański
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
Teraz ja
Szukam Piosenki o takich słowach
Layle .....Close My Feeling H...

Jakis Temperament Hiszpański

Moze to bedzie "Marc van Linden vs Yomanda - My Feeling" - ale nie jestem pewny....sprawdz sobie....



Fiołek,zrób nastepny upload bo ja z tego senspace'a sciagnać nie mogę,a widzę,że arbiter jest wam potzebny :)

Zrobilem to,a zebys ostatecznie roztrzygnal ze to sa "BUM bUM BUm - KanikulY" w domowej wersji remixu, smisznych rezydentow clubu energy 2000.... o to link do tego:
http://www.wrzuta.pl/audio/yKEblZ2zZp/ruski_skit_z_energy
odp...jak lukniesz....pzdr....
 
Do góry