Szukam piosenki

Wojtaspk

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
szukam : Tej Nutki

Udało mi się tylko wyłapać :
"zło, które kręci się po świecie nie jest martwe, to co próbuje nam codziennie..."
Z góry thx ;)
 

Lloyd Banks

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Szukam piosenki która często leci w radiu a bardzo często słyszę ją w radiu Aplauz. Jest to remix piosenki "Pirates of the Caribbean" Proszę o odpowiedź
 

Kiniolek

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
2
Miasto
A może tak, a może nie? A może yhy?, A może y-y?
Szukam Piosenki wiem że miałam taki sed na kompie trace i tam była ta piosenka wiem że koleś mówi coś takiego La Gitarra i wtedy słychac gitare i nie jest to Orjan Nilsen - La Guitarra ... jeszcze były inne oczywiście piosenki. I było jeszcze coś takiego że mówił wykonawczynie: DŻI nadi...(nie wiem jak to sie pisze):*
 

...:CyTrYnA:...

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Szukam fajnego kawałka techno śpiewa ją jakaś kobieta na początku myślałam ze to sash'e ale to chyba nie ona
to refren "you can.... you can same days...." tylko tyle pamiętam wiecej bym napisała ale nie znam angielskiego
Hym.. <myśli> no nie wiem co jeszcze moge powiedzieć
 

pgmek

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie :)
Szukam nazwy tego utworu z mayday 2008 katowice: http://www.youtube.com/watch?v=UgJlV3HG9_4
Wiem, że to lansuje troszke mózg ale podoba mi się fragment od 0:48. ten klimat + lasery... mmm miodzo :D
Początek nie jest specjalnie fajny, za dużo chaosu moim zdaniem.
Dodatkowo, jeśli ktoś wie: jaki to jest gatunek techno? Potrafię tylko rozpoznać electro, hardstyle i trance.. ale są jeszcze te węższe typy i pare utworów ma właśnie taki charakter :) Byłbym wdzięczny za pomoc.
 
Do góry