szukam osób zainteresowanych Psioniką

pan.A

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
jak w temacie, zastanawia mnie ile osób jest skłonnych się ujawnić ze swoimi przekonaniami, jak i to ile osób jest skłonnych współpracować z innymi celem rozwoju swoich umiejętności w tym kierunku;
pan.A
 
P

Pałka

Guest
Może jakaś informacja, opis co to w ogóle jest?
Jak nie to raport i temacik do usunięcia ;)
 

pan.A

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
najogólniej, Telepatia, Telekineza oraz cała ta banda innych -kinez, Psi Ball'e, manipulacja energią, wizualizacja, medytacja, afirmacja oraz co tam jeszcze wpadnie do głowy;
 

Dante_ph

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Chętnie bym się tym bardziej zainteresował ale może przybliżysz troche na czym ta współpraca miała by polegać?
 

pan.A

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
najogólniej, to jest po prostu pytanie które przyszło mi do głowy "ot tak", bez żadnych szczególnych oczekiwań ani szczególnych planów, jeżeli to będą 2 osoby to nie ma o czym pisać, jeżeli była by to grupa, powiedzmy, 7 osób to już można by było o czymś konkretnym myśleć;

jeżeli już by doszło co do czego: Telepatia jest jedyną umiejętnością która może być rozwijana niezależnie od odległości, kolejną taką umiejętnością jest RV i RI, z czego obie były by rozwijane dopiero po pewnym czasie rozwijania TP;
 

Kierek

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wysłałem Ci telepatycznie co o tym sądze, odebrałeś :D?
 

pan.A

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
najwidoczniej jest tutaj zbyt dużo ludzi z napisem "młoda dusza" na czole...
 

24-24

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A ja mogę śmiało powiedzieć że siedzę w całych tych parapsychologicznych sprawach... Większość zagadnień z dziedziny paranauki nie jest mi obca. Ale co masz na myśli mówiąc współpracować z innymi ? ^_^
 

pan.A

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
do tanga trzeba dwojga, poza tym wytłumaczyłem o co chodzi już w poprzednich postach;
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krakow
najwidoczniej jest tutaj zbyt dużo ludzi z napisem "młoda dusza" na czole...
Albo po prostu sceptykow:)

Ja sporo sie interesuje takimi rzeczami i w nie wierze(oczywiscie nie we wszystko co powiedza) ale jezeli chodzi o Psionike to nie mialem do tego cierpliwosci:p Poprostu nie potrafie sie skupic na takich rzeczach zbyt dlugo. Ale moze faktycznie jak mialo by sie kogos do "zabawy" to byla by jakas motywacja,
 
Do góry