szukam osób które chciałyby mi pomóc

Magdalenka7

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć,
Chciałabym prosić wszystkich, o pomoc w zrealizowaniu mojego marzenia, a jest nim drewniany domek, gdzieś na wsi:) (http://www.taag.pl/dom-drewniany-mieszkalny-estella.htm) taki lub podobny:), po przeliczeniu wszystkiego, wiem że na wybudowanie i wykończenie go potrzebuję ok 200 000zł, oczywiście nie mam tej sumy więc proszę wszystkich którzy są w stanie o wpłatę jakiejkolwiek sumy na adres moj.drewniany.domek@gmail.com (konto paypal) lub na konto bankowe ( numer i dane mogę podać na maila, nie chciałabym udostępniać ich w internecie)
bo jeśli 100 000 ludzi wpłaciło by mi po 2 zł, będę w stanie wybudować sobie mój domek może nawet już za rok ! :), sama muszę pracować na to 4 lata gdzieś za granicą, a mogę wyjechać dopiero jak skończę szkołę:) ale jeśli mi pomożecie to na pewno uda mi się to zrobić wcześniej :) jeśli to nie wyjdzie, to oczywiście oddam wszystkim pieniądze.

jeśli ktoś miałby jakieś pytania, lub w inny sposób mógłby mi pomóc proszę również pisać na ten adres moj.drewniany.domek@gmail.com
Magdalena :)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Taaaa... Daj znać ile nazbierałaś :mruga:
Ja Ci mogę przesłać co najwyżej ze trzy gwoździe
 
T

Topgun

Guest
To nie ten kraj... Weź sie za robote i zejdź na ziemie. Oczywiście, życzę Ci powodzenia ale to nie jest realne co piszesz o tym domku!
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
nie ten swiat , nie ta rzeczywistosc . przykro mi ale wolalabym wplacic to 2 zlote na fundacje pomocy dzieciom trzeciego swiata ,moze nie bedziesz miala swojego domku dzieki temu ale jakis dzieciak dostanie chleb lub wode . mimo wszystko zycze powodzenia i znalezienia dobrze platnej pracy ;)
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Szczerze wątpie czy ktokolwiek coś przyśle, tacy ludzie. Nie życze Ci źle ale nie wierze, że uzbierasz taką sume.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Szczerze wątpie czy ktokolwiek coś przyśle, tacy ludzie. Nie życze Ci źle ale nie wierze, że uzbierasz taką sume.

Tacy ludzie. A co to nasz obowiązek wspomagać każdego kto prosi o pomoc, szczególnie na tak żałosny cel. Jak chcesz to jej dołóż, najwyraźniej nie ma bardziej potrzebujących osób na świecie. Jak szkoły nie skończyłaś jeszcze to dom ci niepotrzebny na razie. Zapracuj na niego a wtedy dopiero będzie Ci się podobał i będziesz mogła być szczęśliwa.
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Przyznam że jeszcze nie czytałem czegoś podobnego ;).
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Sorry, jakbym miał wolne 2 zł, to bym sobie piwo kupił.
 

dragonraider

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Gratuluje pomyslowosci!!! polak potrafi heh... ciekawe czy cokolwiek ktos ci przesle hehehehe
 

rot_schwarz

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
130
Punkty reakcji
1
Miasto
Rivendell :)
Nie żebym komuś źle życzyła (sama też bym chciała kiedyś mieć swój wymarzony domek), ale te 200 tys. może uratować kilka ludzkich - i nie tylko ludzkich - istnień...
 

MaDzieJka

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
rzeszów
to dosc bezczelna prośba. Każdy ma marzenia, na które go nie stać ;)





malarstwo, fotorealizm, zapraszam: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7521737
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
czemu bezczelna?
sprobowac zawsze mozna...

ja jej moge dac nawet 20zl, czemu nie? (podaj nr konta to wplace, serio!)

aha, finansuje wlasnie moj zamek na piasku, potrzeba mi 2 miliony, ktos chetny na wspollokatora?

:eek:k:
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
czemu bezczelna?
sprobowac zawsze mozna...

ja jej moge dac nawet 20zl, czemu nie? (podaj nr konta to wplace, serio!)

aha, finansuje wlasnie moj zamek na piasku, potrzeba mi 2 miliony, ktos chetny na wspollokatora?

:eek:k:
Wprawdzie to twoje pieniądze i możesz z nimi robić co chcesz, ale nie wydaje ci się, że oddawanie ich dość bezczelnie się o nie upraszającej osobie, nie mającej kłopotów finansowych jest słabszą opcją niż np. wpłacenie tego na powodzian czy nawet samodzielnemu przetrawieniu na przyjemności. Gdyby ona chociaż miała jakiś staż na forum.
 

zbuntowana30

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
prośba jest bezczelna z jednego względu
wy mi dajcie bo ja biedna bede musiala pracowac na domek 4 lata

cale 4 lata pomyslec tylko !!!!!!!!! a niektorzy swoje mieszkania splacaja lat 30 po bagatela 1000 zlotych miesiecznie jak nie lepiej.


ucz sie malenka ucz bo niczego za darmo nie dostaniesz chyba ze w ryja :)
 

rot_schwarz

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
130
Punkty reakcji
1
Miasto
Rivendell :)
cale 4 lata pomyslec tylko !!!!!!!!! a niektorzy swoje mieszkania splacaja lat 30 po bagatela 1000 zlotych miesiecznie jak nie lepiej.


ucz sie malenka ucz bo niczego za darmo nie dostaniesz chyba ze w ryja :)

Nie dość, że spłacają to potem przyjdzie taka powódź i po nowej chałupie...

a propos - skądś musiało się wziąć powiedzenie "za darmo - umarło" ;)
 
Do góry