Szukam oferty na wakacje!

marble_cake

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Do wakacji już coraz to bliżej :) mamy już drugi dzień wiosny... :) ja również jestem ciepłolubna i tylko czekam aż będę mogła wyjechać w ciepłe kraje :) Macie jakieś swoje ulubione miejsca?
 
D

Dorka123

Guest
wszędzie, byle było ciepło i była plaża ;)
akurat w innym wątku pisałam, zakochałam się: http://www.itaka.pl/wczasy/porto_santo/index.php?zs=Opis
tak mało tam ludzi, aż się wierzyć nie chce :)
 

deborah83

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ja generalnie nie lubię jeździć dwa razy w to samo miejsce, chyba ze w jakims sporym odstępie czasowym. Do tej pory bylam w Turcji, w Marmaris ze Scan Holiday i w Hiszpanii, w Lloret de Mar z Funclubem. W tym roku się wybieramy do Grecji też z funclubem. Ale coraz bardziej mi sie marzy Australia, tylko to sa juz mega wakacje, nie wiem, jak na nie uzbieramy... ;)
 

marble_cake

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja też jestem typem wczasowiczki, której wystarcza piaszczysta plaża, przejrzyste morze i ciekawa okolica do zwiedzania ;-) mój brat razem z żoną i synkiem lecieli na Cypr (chyba z Itaką) i zapłacili sporo, około 5 tysięcy. Mnie niestety nie stać na takie wakacje, z resztą, za taką kwotę to dałoby radę jechać i na 3 różne wycieczki ;-) z funclubem byłam w Grecji, na własną rękę jechałam do Włoch, chciałabym też jechać do Hiszpanii i Chorwacji :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja też jestem typem wczasowiczki, której wystarcza piaszczysta plaża, przejrzyste morze i ciekawa okolica do zwiedzania ;-) mój brat razem z żoną i synkiem lecieli na Cypr (chyba z Itaką) i zapłacili sporo, około 5 tysięcy. Mnie niestety nie stać na takie wakacje, z resztą, za taką kwotę to dałoby radę jechać i na 3 różne wycieczki ;-)

Ale 5 tyś za wakacje dla całej rodziny to uważasz ze dużo? ja rok temu nad polskim morzem wydałam ponad 3tyś a pogody nie było wogóle.
Teraz zresztą w Itace też jest oferta promocyjna dla dzieci, lecą za 1zł. Więc można naprawdę dobrze utrafić miejsce i cenę wycieczki.
 
D

Dorka123

Guest
5 tys za trzy osoby to nie jest dużo, w Polsce zdarzało nam się wydać tyle samo, a jednak pogoda na Cyprze jest bez porównania lepsza ;)
co do 3 róznych wycieczek za 5000 zł owszem można, ale 1 osoba ;)
 

werunia87

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja jestem za Polska od lat jezdze tylko tu :) raz bylam w Turcji i bylo super ale klimat polskiego morza jest duzo fajniejszy :) w tym roku Ustronie Morskie - na Frupi kupon znalazlam ze za 700 zl na tydzien cale mieszkanie 7-osobowe mozna wynajac 80 m od morza :D jade tam w czerwcu a w sierpniu Wladyslawowo :)Wladek jeszcze nie zaplanowany ale zawsze spontanicznie udaje nam sie znalezc nocleg :p
 
D

Dorka123

Guest
ja podtrzymuję, że nad polskim morzem jest zimno, ma to swój urok, ale jednak wole jakiś ciepły kraj ;)
szczególnie kiedy ceny są porównywalne, w itace są urodziny, więc promocji mają kilka i można z tego skorzystać i kupić w tańszej cenie
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
miesiac temu wrocilam z wycieczki do Hiszpanii - Barcelona - na wlasną rękę się wybierałam. Bez noclegu lekką ręką poszły 2 tys. Zajrzałam na stronę Itaki i ta oferta wg mnie jest bardzo korzystna. Póki nie wyjedzie się na wczasy do Hiszpanii, Francji czy Wielkiej Brytanii myśli się o oszczędności, ale w tych krajach z oszczędnością trudno.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Margarita - faktycznie są tam całkiem niezłe oferty wycieczek. Mnie najbardziej podobają się wyjazdy do grecji - wyspy albo półwysep. Jeszcze nie wiem dokładnie kiedy mam urlop, ale myślę, że jeżeli już będę wiedzieć, to pewnie zamówię jakieś last minute.
 

NataszaMil

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zawsze dobrą opcją na wakacje jest Kraków- stosunkowo blisko, tanio, no i tam się zawsze coś dzieje, a imprezowy kalendarz po prostu aż pęka w szwach. Jesli chodzi o nocleg to można wynająć pokój w akademiku lub hostelu, a jeśli wybierać się grupą (4-6 osób) to bardziej opłaca się apartament, np. tutaj: http://www.odkryjkrakow.pl/
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Do Krakowa bym nie pojechała... no może na jeden dzień na lody :)
Korzystacie często z ofert last minute? przecież tam najczęściej można znaleźć niezłe oferty cenowe na wymarzone wczasy.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Do Krakowa bym nie pojechała... no może na jeden dzień na lody :)
a to czemu ?
ponoć bardzo się zmienił Kraków... z koleżankami myslimy zrobic przyjaciółce panienski w Krakowie :D

Korzystacie często z ofert last minute? przecież tam najczęściej można znaleźć niezłe oferty cenowe na wymarzone wczasy.
często nie, tylko na wakacje :p bo wiadomo wtedy ceny rosną a można w last minute wiele ciekawych opcji upolować. Treaz wertuję i zastanawiam się znowu co i gdzie, chętnie wysłucham - konkretnych - podpowiedzi :)
 

ania_

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Polecam fajne miejsca na wakacje:
- morze – http://www.osrodek-przystan.pl
- jezioro – http://www.centrum-zatonie.pl
- góry – http://www.osrodek-orion.pl
Znakomita kuchnia i piękne miejsca oraz przyjemna obsługa – sama byłam i nie żałuję!
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
W tym roku mam nadzieję, że uda mi się wybrać do Hiszpanii. Już zaczynam przeglądać oferty na allinclusive.com.pl i wydaje mi się, że wybiorę podróż do Costa Brava. Z tego co znajomi mi opowiadali, jest tam przepięknie i można tam porządnie wypocząć.
 
Z

zypek84

Guest
Na zakupach grupowych są teraz niezłe hity. Zobacz: http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,37314,zakochaj-sie-w-czeskich-karkonoszach-6-nocy-dla-dwojga-ze-sniadaniem-i-zabiegami-spa-w-pakiecie-za.html
Za 700 zeta masz wypoczynek na dwie osoby i 6 noclegów ;-)
W biurach podróży czegoś takiego nie znajdziesz.
 
D

Dorka123

Guest
tylko czy takim "wynalazkom" można ufać? mam wątpliwości i chyba wolałabym zapłacić trochę więcej i wykupić last minute w dużym biurze podróży
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
no właśnie z biurami podróży jak z klinikami, im dłuższy czas egzystencji tym jednak większe zaufanie klienteli wydaje mi się.
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
póki są chęci i pieniążki trzeba podróżować :) żeby kiedyś było co wspominać!
 
C

compton_style

Guest
Mi też się marzy urlop, mimo, ze wakacje zbliżają się do końca. Jeśli chodzi o last minute, to własnie przeglądam sobie stronę allinclusive.com.pl, marzy mi się taka Turcja chociażby, fajna oferta, ceny od 1220 złotych :)
 
Do góry