Szukam atrakcyjną kobietę używaną

queichheimer

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Szukam atrakcyjną kobietę używaną (wdowa albo rozwódka) na Mazurach powyżej lat 40-tu. Jestem zyczliwy, tolerancyjny, opiekunczy, uczciwy. Moje zainteresowania to: Przyroda, lasy, jeziora, wędrówki, parapsychologia, radiostezja, historia i historia Warmii.

A czy tu same dziewice i stare Panny?
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
No sory ale jak ja bym kogos szukala i przeczytala, ze facet pisze, ze szuka "uzywanej" kobiety to w zyciu bym niczego od niego nie chciala <_<
 

queichheimer

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
To jest Twoj poglad. Ja nie chcialbym dziewicy a seksualnie doswiadczona, czyli uzywana. Liz Tylor stwirdzilakiedys ze jest kobieta uzywana.
 

steraf

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Z takim podejściem to nie łatwo ci będzie znaleźć jakąkolwiek kobietę :bag:
 

Rafał1425

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ty jesteś Używany :D :excl: nie obrażaj kobiet . Oczywiście 1 za forum :excl:
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
No i widzisz to nie tylko moj poglad, ale rowniez innych facetow.

ZADNA z kobiet ktore znam, nigdy by z Toba nawet zdania nie zamienila, jakby przeczytala, ze szukasz "uzywanej".

Brak slow po prostu <_<
 

maffi

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
To i ja poproszę ale taką mało używaną ... :D
Koleś masz mistrza u mnie.
 

zygielekd31

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
393
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Temeria
Większych jaj to nigdzie nie widziałem. Staruszku odłącz kabel od internetu i poczytaj coś o dobrym wychowaniu. Jak można nazwać kobietę, że jest używana?? Kobieta to obiekt pożądania, czułości i miłości a nie jak zrozumiałem rzecz podobna do samochodu. Kobiety nie wolno określać takimi słowami. Używane są samochody, telefony, bluzy etc. ogólnie rzeczy a nie LUDZIE. Życzę nie powodzenia w poszukiwaniach jak i szybkiego spalenia się wszystkich części komputera.

Nie pozdrawiam RegiS.
 

queichheimer

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
No i co jeszcze?

Nie wiedziałem że tu same przedszkolaki! Po prostu szukam innego konia do wozu, bo wóż spowolniał! Jasne!
 

thingspyrka

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
70
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Poznań
Szukam atrakcyjną kobietę używaną (wdowa albo rozwódka) na Mazurach powyżej lat 40-tu. Jestem zyczliwy, tolerancyjny, opiekunczy, uczciwy. Moje zainteresowania to: Przyroda, lasy, jeziora, wędrówki, parapsychologia, radiostezja, historia i historia Warmii.
A Gościu co Ty w Serwisie opon jesteś ?????
Jak można pisać tak o kobietach. buuuuu :|
 
Do góry