Szokujące zdjęcie o tematyce religijnej

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nie wypowiadaj się o czymś o czym nie masz pojęcia Natrino.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Samego zespołu nie znam i nie wypowiem się o twórczości, ale z większości black metalowców to takie szatany jak ze mnie baletnica(a zapewniam was, że nie mam tu rewelacyjnego doświadczenia). Obrażanie przez nich chrześcijan, profanowanie ich symboli często w sumie służy wywołaniu poruszenia. Nie jestem osobą wierzącą, jednak nie toleruję takich rzeczy.
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Bez komentarza dla takich ludzi. Są rzeczy, których nigdy i w żadnych okolicznościach nie powinno się w taki sposób obrażać...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Swoją drogą, w filmie Omen, mała dziewczynka masturbowała się krucyfiksem i jakoś sensacji to nie wzbudziło, a tutaj zwykła fotka i afera na 100 postów.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Hmm...to chyba był Egzorcysta, z tym że tam sprawa wygląda trochę inaczej-wątpię, aby twórcom filmu zależało na obrażaniu czyichś uczuć.
 

ave

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
przed komputerem
ja tez nie wierze w instytucje jezusowa ale to nie znaczy ze mam nie miec szacunku do jakiegos czlowieka ktory nic mi nie zrobil. Osoba ktora ten obrazek zrobila jest chora psychicznie, mozliwe ze pochodzi z jakiejs grupy pseudo satanistow, ktora ma wielka podniete z takich rzeczy. Osobiscie nie widze w tym nic mądrego.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Celeb - racja! To był pierwszy Egzorcysta :D Cholera pomieszałem :D

Democon - już wykazałem jej błąd w rozumowaniu :p
 

Githany

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
264
Punkty reakcji
0
Jak nie było poruszenia... teraz nie ma, bo są gorsze rzeczy, ale jak wchodził na ekrany to grzmiało aż miło...

Co do obrazka - no cóż, potem się człowiek dziwi, że jak idzie w koszulce z Maidenami to się zegnają albo spluwają. Podszywanie się pod metal z satanizmem - zagrywka prymitywna i obliczona na wywołanie trzęsienia ziemi, ale w gruncie rzeczy płytka jak kałuża... tylko potem się z tego robi ikona i stereotyp, który krzywdzi innych. A, jeszcze jedno - IMHO to kolaż, co jest tym głupsze.
 

Aasimar

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Eleganckie Przegięci paly ze stronby tworcy tego zdjecia... ja przynajmniej tak uwazam ....
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Lekko niesmaczne, jeden z wielu beznadziejnych tworów, mających na celu wywołanie skandalu.
 

demacon

Live to win ffs!!
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Thunder Bluff
Eleganckie Przegięci paly ze stronby tworcy tego zdjecia... ja przynajmniej tak uwazam ....
to nie jest zdjęcie.

Lekko niesmaczne, jeden z wielu beznadziejnych tworów, mających na celu wywołanie skandalu.
to nie ma na celu wywołania skandalu ponieważ jest to okładka deathmetalowej kapeli :p
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Uważam,że osoba,która to wymysliła ma nie......To moje zdanie.Nie będę obrazała innych,bo zaraz sie na mnie rzuca.
Ale bronię swojej wiary.A to jest straszne.Mam nadzieje,ze ta osoba,co to namalowała otrzyma za to zapłatę.
 
Do góry