Szkoły językowe w Wawie nastawione na konwersacje?

M

maalamy

Guest
To fakt u nich nie da się nie mówić po angielsku, nawet jak ktoś ma barierę w mówieniu to w końcu musi się przełamać.
 
M

maalamy

Guest
Jakiś czas temu jak jeszcze nie umiałam dobrze mowić po angielsku, to będąc na wyjeździe za granicą gdzie musiałam mówić po angielsku, chociaż coś tam umiałam (w sensie słownictwa) to nie potrafilam się przełamać i mówić, później na kursie się w tym wyćwiczyłam i teraz jest mi dużo łatwie
 
M

mokas

Guest
Jak się przestaje używać języka to niestety tracimy płynność mówienia
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Rzeczywiście fajne są kursy konwersacyjne w English For You, szkoła oferuje bardzo ciekawe spotkania, gdzie native speakers przygotowują materiały wykorzystując prasę anglojęzyczną. Dzięki temu dyskutuje się o tym co aktualnie dzieje się na świecie. Część zajęć prowadzą Anglicy, część Amerykanie. Dzięki temu można poćwiczyć obie odmiany języka. Grupy są bardzo kameralne, dzięki temu jest bardzo doby kontakt z lektorem
 
M

maalamy

Guest
Teraz w szkole speak up jest opcja zapisania się na darmowe warsztaty, jak ktoś nie jest jeszcze zdecydowany to na pewno fajna opcja.
 
M

maalamy

Guest
Jak się da to czemu nie, zawsze można się zapłapać na jakiś ciekawy rabat :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Moja siostra załapała się na bezpłatne warsztaty , zobaczymy czy jej się kurs w speak upie spodoba :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Mówi, że grafik dostosowała sobie do swoich potrzeb, uczy się w małej grupie, gdzie dużo rozmawiają po angielsku, ale wybrała sobie intensywne tempo nauki.
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Teraz też promocję mają na kurs, widzę że sporo taniej, szczególnie jak sie weźmie więcej poziomów.
 

heerman1

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Przychylam się do wszystkich pozytywnych opinii o English For You. Dzięki temu, że połowa zajęć jest prowadzona przez polskiego a druga połowa przez native speakers trzeba w sposób czynny brać udział w kursie. Każdy musi mówić, natychmiast wyłapywane i poprawiane są błędy. Tematyka zajęć bardzo ciekawa, sporo dyskusji z wykorzystaniem prasy anglojęzycznej.Pragnę nadmienić, że native speakers mają bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, potrafią przekazać wiedzę i motywować słuchacza do nauki. Fachowcy od angielskiego.
 

dowojanek

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2016
Posty
24
Punkty reakcji
3
Ja się bardzo rozkręciłem właśnie konwersacyjnie w empik school. Tam maja taka metode na I, nie pamietam, ale jakas wlasna w kazdym razie, i te konwersacje sa bardzo... realistyczne. W sensie na konkretne sytuacje nakierowane. Zastanawialem się czasem, czy to kurs angielskiego czy kółko teatralne :)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Tak, bo konwersacja to podstawa. Język zapada na dłużej w pamięć, a poza tym chętnie go stosujemy, choćby na wakacjach czy w internecie. Tyle że szkoły różnie to organizują W Speak up są specjalne kluby - acivitiesclub, które związane są z różnymi zainteresowaniami, np. filmowymi. Jednak łatwiej załapać język jeżeli nawet nauka wiąże się z rozmawianiem o czym, co Ciebie interesuje.
 

Edward Wrbel

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Co sądzicie o kursach online?? Pracuję, ucżę się i nie dam już rady ciągnąć jeszcze chodzenia na zajęcia do szkoły, pomyslałam o kursie własnie przez internet, na razie zastanawiam się nad empikiem, szukam opinii na forach i jak na razie wydaje się że będzie tam ok, tylko jestem ciekawa jak te zajęcia online z lektorem wyglądają?
 

alamamama

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2016
Posty
8
Punkty reakcji
6
Ja chodzę do speakup na Solidarności i tam rozmawiamy bardzo dużo :) Nie miałam angielskiego w podstawówce, a w liceum i na studiach nie za bardzo chciało mi się uczyć... Teraz muszę znać ten język, żeby rozmawiać z klientami w pracy, więc zależy mi głównie na nauce mówienia.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Ryszard, jeżeli cieprpisz na chroniczny brak czasu, to może to coś dać, jednak lepiej znaleźć trochę czasu i chodzić, jak opisywałem wcześniej - dodatkowe zajęcia to dodatkowy czas, który musisz poświęcić, ale to jest własnie bezcenne. Im więcej pracujesz nad językiem i to na różne sposoby, tym więcej i szybciej sie naczysz.
 

alamamama

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2016
Posty
8
Punkty reakcji
6
Otóż to! Czasem lepiej z czegoś zrezygnować, żeby osiągnąć inny cel. Z nauką angielskiego jest tak, że bez regularności ciężko jest przyswoić sobie choćby podstawowy zasób słownictwa. Pozdrawiam :)
 
Do góry