Szkoła średnia w Kielcach

heszky

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Czy ktoś wie jaki jest poziom matmy w Słowackim? Czy bardzo z tego cisną? Mimo że ide na humana i tak sie boje, że nie dam rady, bo u mnie z matmą krucho xd
 

piotr3ks

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2014
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja udaję się na biolchema, ale zaznaczyłem wszystkie profile poza mat-fizami :)
 

heszky

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ale matma i tak jest XD Nie widzi mi się niezdanie z powodu matmy, a z korkami by było ciężko raczej ;/
 

MichaloxPL

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2013
Posty
70
Punkty reakcji
2
heszky napisał:
Ale matma i tak jest XD Nie widzi mi się niezdanie z powodu matmy, a z korkami by było ciężko raczej ;/
Matma jest spokojnie do ogarnięcia, jeśli totalnie jej nie zlejesz i raz na jakiś czas porobisz sobie parę zadań przed sprawdzianem. Z tego co wiem u mnie tylko parę osób bierze korki z matmy a żadnego zagrożenia z tego przedmiotu nie mieliśmy.
 
Dołączył
29 Czerwiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Cześć, jestem nowa i mam pytanie :p Wybiera się ktoś może do Słowaka na profil pol-his-wos? Albo ktoś coś więcej może mi o tej klasie napisać. Jestem prawie pewna, że się tam dostane więc chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć ;)
 

heszky

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
@up ja do Słowaka, ale na pol-his-ang :p Mam pytanie, czy konieczne jest zanoszenie zdjęcia do legitymacji w dniu zanoszenia orginałów?
 

Icia

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
cześć, mam pytanie: czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś więcej o IB w Słowaku? :) chciałabym bardzo tam pójść (egzaminy w tym roku, więc już czas o tym pomyśleć :tongue: ), ale nie wiem nic o tym w ogóle, oprócz tego, że potem można studiować za granicą. Czy ktoś chodzący do tej klasy mógłby mi powiedzieć, jak się tam dostać? Jest jakiś egzamin? I jak na prawdę to wygląda?
 
S

szyszana

Guest
Szukajcie szkół w kierunkach, które was interesują. Nie chodzi o papier, tylko o zawód. A dobry wybór szkoły średniej może sprawić, że nie będziecie musieli tracić czasu na studia...
 

Toffino

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hej :D Postanowiłam odświezyć ten wątek, bo chciałabym zobaczyć czy sa jeszcze jakies niezdecydowane osoby jeśli chodzi o szkołę w Kielcach :D Ja nastawiam się na Żeroma, Sawicką lub Ściegiennego. Co sądzicie? Dostałabym się z max 130 punktami na humana?
 

dominiqa3454

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2014
Posty
27
Punkty reakcji
0
Toffino napisał:
Hej :D Postanowiłam odświezyć ten wątek, bo chciałabym zobaczyć czy sa jeszcze jakies niezdecydowane osoby jeśli chodzi o szkołę w Kielcach :D Ja nastawiam się na Żeroma, Sawicką lub Ściegiennego. Co sądzicie? Dostałabym się z max 130 punktami na humana?
Dostaniesz się :)
 

Toffino

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
dominiqa3454 napisał:
Hej :D Postanowiłam odświezyć ten wątek, bo chciałabym zobaczyć czy sa jeszcze jakies niezdecydowane osoby jeśli chodzi o szkołę w Kielcach :D Ja nastawiam się na Żeroma, Sawicką lub Ściegiennego. Co sądzicie? Dostałabym się z max 130 punktami na humana?
Dostaniesz się :)
Do Żeroma też mam szanse? :)
 

Toffino

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hilbert Hotel napisał:
Ok 150 punktów, jest szansa na dostanie się na mat-fiz do Śniadeckiego
Uważam, że tak :) Jak sądzisz, która szkoła lepsza, słowak czy żerom?
 

Hilbert Hotel

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Według rankingów, Słowak. Według mojego własnego doświadczenia, nie mam pojęcia.

Ktoś zorientowany jeśli chodzi o próg punktowy w klasie z maturą międzynarodową w Słowaku?
 

piotr3ks

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2014
Posty
15
Punkty reakcji
0
Toffino, prawdopodobnie dostałałabyś się do wszystkich z wyżej wymienionych szkół. Pamiętaj o odpowiednim obsadzeniu w kolejności według Twojej preferencji.

Hilbert Hotel, do Śniadeckiego patrząc na próg z 2015, nie dostałbyś się, bo najmniejszy na mat-fiz wynosił 153, do drugiej klasy zaś już 160.
Klasa IB w Słowackim charakteryzuje się egzaminami weryfikującymi znajomość języka oraz punktami, których trzeba było mieć około 150.

Tutaj podam zaokrąglone progi ze Śniadeckiego z zeszłego roku:
POL HIS OBCY 135
POL HIS WOS 138/139
MAT GEO OBCY 137
MAT GEO WOS 128
MAT FIZ INF 153
MAT FIZ INF 160
BIOL CHEM OBCY 153
BIOL CHEM 155 (?)
BIOL CHEM FIZ 138 (klasa nie będzie kontynuowana w tym roku).
 

Stasiek Szczodry

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Nie mogę się zdecydować do jakiej szkoły pójść, bo nie znam praktycznie żadnej opinii, a sam też się tym wcześniej nie interesowałem.
Otóż wiem tylko tyle, że idę na biol chem i będę miał ok 140-150 pkt. Ktoś coś poradzi? będę bardzo wdzięczny :)
 
Do góry