szkodliwe białko

Freak17

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
hey siema ogladalem ostatnio program na satelicie i ziomek z silowni który był dietetykiem muwil ze przyjmowanie duzych ilosci białkoa syntetecznego czyli takiego w proszku co mozna go kupic w sklepach z odzywkami jest nie zdrowe i moze powodowac skutki uboczne ;/ jakos mi sie nie chce w to wierzyc ale wolalem sie spytac czy to prawda czy nie ? a jesli tak to co to za skutki uboczne ?
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
zależy o jakich ''dużych ilościach" mówimy. jeśli zgodnie z zaleceniami to raczej nic nie powinno się dziać, choć wybitnym znawcą na temat odżywiania nie jestem. skutki uboczne to chyba jak zeżerasz dużo takiego białka to ono Ci zeżera wątrobe. Chociarz pewny co do tego nie jestem.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Oczywiście, że jest niezdrowe, oraz może spowodować skutki uboczne. Jeśli organizm nie jest w ogóle przyzwyczajony do białka (np jezeli nie pijasz w ogóle mleka, nie jesz produktów mlecznych i innych zawierających większe ilości białka) to da Tobie znać, a jeżeli od razu zaczniesz jeść syntetyczne to możesz nawet wylądować w szpitalu.
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
Dzieję się tak zazwyczaj gdy ktoś bez wyobraźni zaczyna brać białko zamiast stosować je jako uzupełnienie diety, znajomy nabawił się choroby która nazywa się Candida jest to przewlekła choroba która długo się leczy i strasznie wyniszcza organizm, ciągły stan gorączkowy biegunki, ogólne osłabienie, praktycznie wyeliminowało to kolege ze sportu na rok teraz powoli wraca ale raczej już rekreacyjnie. Teraz musi przestrzegać bardzo rygorystycznej diety żeby tego się pozbyć.
 

Vapster

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bielawa
skutki uboczne z tego co słyszałem to występują czasami skurcze w nocy, ale to przy suplementach, nie wiem czy przy wszystkich Pozdrawiam
 

mocnyblog

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
kuurde co za bzdury !!!

"ten pan" to widze był prawdziwy znawca....



jakby ktos chcial jakis porad w sprawach supli to zapraszam na gg
 

sonkacs

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
sporzywajac bialko wchloaniamy srednio tylko 30-40g... na kilka godzin... nie wiecej... bo reszte wydalamy...
 
Do góry