Szerokie Ciuchy.

Warnesis

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
151
Punkty reakcji
1
Miasto
Bielawa
Dla mnie większym problemem jest brak paska niż szerokie spodnie, mi to różnicy większej nie robi, raz jak biegłem na autobus to prawie spadły, złapałem w ostatniej chwili :D
 

playeradi

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
No może i szybciej pobiegniesz, ale gdy chodzisz w szerokich spodniach, wtedy jest lepiej moim zdaniem, zresztą kazdemu co innego pasuje. Ja np. chodze w szerokich spodniach bo lubie przeiwewnośc, nie pocę się w szerokich spodniach tak jak w wąskich. Jest za:cenzura:iscie. Może wy nie maice tKIEGO PROBLEMU, ŻE WAM SIĘ dUPA poci ale ja mam i się tego nie wstydze bo to widać czasami jak zaloże węższe spodnie gdy gram w piłkę. Szerokie spodnie są akurat, bo nie przyleanją one do ciała i ciało wtedy się mniej poci.
 

huevos2008

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
49
Miasto
Bangkok
Szerokie ciuch sa dla grubasow :D
i dla Turbaniarzy , ktorzy lubia chodzi w pizamach w srodku dnia :lol:
101katrina.jpg
 

Kuba14

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Żary
Powiem wam , że ja akurat lubię mieć luźny ciuch na sobie wtedy lepiej się czuję . Oczywiście nie przesadzając że koszulka do ziemi i w ogóle ,ale taki luźny i dłuższy od innych jest fajny :)
 

znayomm994

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
hehe...ja tam nie przepadam za "mega luzem" ;] ale jak wy to wielbicie to wasza sprawa ;],
a czytałem że był poruszony temat firmy STOpro xD dla mnie to straaaaaaaaaaaaaaszny syf i obciach, strasznie żbikowska firma dla kabanów tak samo jak to całe PROSTO.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
PROSTO to taka cała ideologia.. Ja osobiście już nie chodzę w szerokich spodniach.
Ale kiedyś jak chodziłem to w Clinic'ach model 10. I zgodzę się z userami, którzy mówią, że szerokie spodnie są wygodne..
Wiadomo, nie da się w nich uprawiać biegów sprinterskich :D Ale czujesz swobodę ruchu..
 

Nrage

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
209
Punkty reakcji
2
Wiek
30
hehe...ja tam nie przepadam za "mega luzem" ;] ale jak wy to wielbicie to wasza sprawa ;],
a czytałem że był poruszony temat firmy STOpro xD dla mnie to straaaaaaaaaaaaaaszny syf i obciach, strasznie żbikowska firma dla kabanów tak samo jak to całe PROSTO.

Akurat stoprocent jest firmą...dziwną.
Robi jednocześnie całkiem niezłe wzory, i koszulki w stylu "pier*ol sie" które są żałosne.

Co do tematu, to chodzę na luźno, bo tak mi się podoba, i w takich ciuchach się dobrze czuje, nie wyobrażam sobie siebie w jajogniotach. (pozatym wyglądałoby to też nie za fajnie, jako że jestem dość wysoki...)
 
W

wroneczki4

Guest
Lubię luźne ubrania, ale nie potrafię pływać w nich więc taka koszulka by mi bardzo zawadzała, a krocze po kolana w ogóle odpada. Lubię luźną koszulkę XXL itp, ale no po kolana to jeszcze nie widziałem, chociaż zależy ile masz wzrostu :D


[quote name='N'rage' post='2006079' date='21.06.2009, 19:03']Akurat stoprocent jest firmą...dziwną.
Robi jednocześnie całkiem niezłe wzory, i koszulki w stylu "pier*ol sie" które są żałosne.[/quote]
Czemu są żałosne? niektórzy mają taki styl bycia...
Ja mogę powiedzieć, że kto się nie ubiera np. w koszulkę "pier*** się" jest żałosny, bo przejmuję się tym co inni o nim mówią.... To jest koszulka pokazująca to co myśli Gural... Osoby noszące tę koszulkę i tak mają gdzieś zwykle zdanie innych więc co za różnica dla nich?
 

jupiland

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja zawsze chodziłem w szerszych ciuchach - bluzy, spodnie na deskę itd. Zawsze mnie wkurzało jak ubrania krępowały moje ruchy, a nie ma nic gorszego jak obcisłe spodnie albo za mała koszulka :D
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
Ja zawsze chodziłem w szerszych ciuchach - bluzy, spodnie na deskę itd. Zawsze mnie wkurzało jak ubrania krępowały moje ruchy, a nie ma nic gorszego jak obcisłe spodnie albo za mała koszulka :D
ruchy krępują właśnie takie o 8 rozmiarów za duże spodnie, spróbuj w tym biegać (nie mówiąc już o innych bardziej skomplikowanych czynnościach) :p
No ale jak za starych dobrych czasów w gimnazjum chodziłem w takich szerokich porach to też twierdziłem że dla wygody, dopiero jak przerzuciłem się na wąskie pojąłem że są dużo wygodniejsze.
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
... a ja lubię dopasowane ciuszki :lol: ale wiem, wiem, wiem ... pewnie dlatego że jestem pedałem :D :D :D :D
 

Requix

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
128
Punkty reakcji
1
ruchy krępują właśnie takie o 8 rozmiarów za duże spodnie, spróbuj w tym biegać (nie mówiąc już o innych bardziej skomplikowanych czynnościach) :p
No ale jak za starych dobrych czasów w gimnazjum chodziłem w takich szerokich porach to też twierdziłem że dla wygody, dopiero jak przerzuciłem się na wąskie pojąłem że są dużo wygodniejsze.


Luźne są zdecydowanie wygodniejsze. Podajesz argumenty wykorzystując skrajności :mruga: wydaje mi sie jednak że spodnie 8 numerów za duże są wygodniejsze niż spodnie o 8 numerów za małe... Wszystko z umiarem
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
pozatym wyglądałoby to też nie za fajnie, jako że jestem dość wysoki...
Dlaczego? Sądze, ze jestem wyższy od Ciebie o dobre kilka cm, i jakos dziwnie nie wyglądam.

Akurat stoprocent jest firmą...dziwną.
Z tym się zgodzę. Jedyne co im w miare wychodzi są koszulki, chociaż sam tego nie kupuje. Za czasów gim chodziłem w szerokich ciuchach, i jedna forma co mnie do siebie przekonała to PlayerOne. Spodnie tej firmy nosilem chyba ze 4-5 lat, i się trzymały. Miałem też kilka bluz tej firmy, nie narzekałem. Clinic, Mass - odpada. Stylistyka prawie ze na każdym ciuchu taka sama. Mam gdzies w szafie bluzę PROSTO, tą najzwyklejszą.. szara z prostym napisem PROSTO. Leży juz ze 3-4 lata i powiem wam, ze czasami ją zakładam i nie widac ile ma lat. ;p

Przezucilem się na styl "wąski". Dopasowane buciki, spodnie z House'a, sweterek tak samo i tak mi jest poprostu wygodnie. :)
Tylko, ze dla mnie numery potrzebne to XXXL. ;pp
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
Luźne są zdecydowanie wygodniejsze. Podajesz argumenty wykorzystując skrajności :mruga: wydaje mi sie jednak że spodnie 8 numerów za duże są wygodniejsze niż spodnie o 8 numerów za małe... Wszystko z umiarem
no w spodnie 8 numerów za małe nie dało by się wcisnąć :p to chyba logiczne, ja popieram spodnie dopasowane w pasie, proste nogawki lub rurki, ale co kto woli.
 

_zibi_

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
rurki odpadają, spodnie tylko i wyłącznie z szerokimi nogawkami.
 
Do góry