Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki

iguaanaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2006
Posty
376
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
bezdomna !
czytał ktoś ? słyszałam od koleżanki, że książka bardzo intrugująca,ciekawa itd. Warto w nią zainwestować?
 

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie tak. Chociaż mam do niej pare "ale" to myśle że warto bo super sie czyta, wciąga od samego poczatku. Jak sie zdecydujesz to napisz co o niej myslisz ;)
 

marko200

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Z lasu
Pewnie taka dla kobiet co
napiszcie mniej więcej o czym jest? BB)
:papa:
 

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Nie tylko dla kobiet. Są tam też watki polityczne, erotyczne ;) i ogólnie trzyma w napięciu. Ksiażka opowiada o Peruwiańczyku który mieszka w Limie, wychowuje go ciotka, a pewnego razu spotyka dziewczyne. Są wtedy jeszcze praktycznie dziećmi, ale on sie w niej zakochuje. Po pewnym czasie dziewczyna znika. Mimo to facet przez lata dalej o niej mysli, jest już dorosły mieszka w paryżu i wtedy znowu ją spotyka. I tak jest za każdym razem, że kiedy juz wszystko mu sie układa ona znowu go odnajduje bądź on ją i za każdym razem jest inna, mieszka w innym kraju, ma innego faceta. Chociaż on wie, że znowu go zrani i wykorzysta, za każdym razem jej ulega i ciagle jest w niej zakochany. Bardzo dobra historia o miłości takiej destrukcyjnej, ale za to jak mocnej ;). Może troche marny ten mój opis, ale naprawde polecam, bo warto ;]
 
Do góry