Szamponetki

dzyndzeel

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Stalowa Wola
Czeeeść . ;D jestem nu nowa więc, jakoś się nje mogę znależć ale to nic . XD
więc kupiłam sobie wczoraj szamponetkę z Palette o odcieniu ~ Czerwień Granatu . ;]
a włosy mam taki Ciemny Brąz ! i nje wiem czy mi wyjdą . jak myślicie .? ;>
i powiedzcie mi czy to niszczy włosy, i jaki kolory z szamponetek mogłyby mi wyjść na włosach . ;ddd
.... ;) i Dołącze zdjęcie na którym widać kolor moich włosów . xd i kawałek mojej kumpeli . ;P
 

Attachments

  • DSC03611.JPG
    DSC03611.JPG
    97,8 KB · Wyświetleń: 17

lili_89

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
początkowo będziesz miała czerwony odcień szczegolnie pod słońce:) a poźniej.. po każdym mysciu inny kolor :p zaleta szamponetek których sama używam:) hehe najgorsze jest to że nie zmywają się idealnie do naturalnego koloru i włosy pożniej wyglądają na wypłowiałe;D ale można cześciej eksperymentować z kolorami:) a! i co najważniejsze np u mnei nie widać odrostów:)
Pozdrawiam :)
 

cyjanek

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nibylandia
Odradzam Ci wszelkiego rodzaju szamponetki. Włosy po kilku umyciach są matowe i żeby "jakoś" wyglądać trzeba znów malować. Moja szamponetka miała zmyć się po ok 10 spłukaniach a trzymała się o wiele wiele dłużej. Zrobiłam sobie podobny kolor do Twojego i strasznie żałowałam więc radzę dwa razy się zastanowić zanim cokolwiek zrobisz z włosami ;)
 

dzyndzeel

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Stalowa Wola
za jakieś 30 minut dowiem się co mi wyjdzie bo właśnie przed chwilkę nałożyłam
szampotnkę na wlosy . XD boję się efektu . ;x
 

lili_89

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
oj tam szamponetkami to można sie bawic xDja zawsze mieszałam dwa kolory także też jestem ciekawa co Ci wyjdzie;D
 

urmyheroine

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
2
życze powodzenia :D

tak przy okazji i ja mam do Was pytanie, pomóżcie...
mam farbowane włosy (Joanna - szlachetna perła, a kolor naturalny to mysi blond, okropny!)
Czy moge umyc włosy w czarnej szamponetce? Bo na początku będą czarne, a co później? na jaki kolor będa schodzić włosy? na brąz/siwy/blond..? pomóżcie!
 

dzyndzeel

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Stalowa Wola
hah. włosy mi wyszła świetne .! ;dd tylko źle nałożyłam szamponetkę bo w niektórych miejsach
mam takie normaalne . ;] ale włosy mi wyszły takie jak mam na zdjęciu tylko bardziej czerwonawe . XD
jak i zejdzie ten kolor to kupię inny . ;*
 
Do góry