Szalik

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
Nosicie szaliki?? Powiedzcie jakie, jak wiązecie i czy na wierzch kurtki czy pod spod. Dzięki
no to ja powiem bo od 3 dni mam nowy szalik :D ja chodze w płaszczyku takim krótkim całym czarnym dlatego szalik kupiłem do niego w paski (bardzo kolorowy) żeby nie było ponuro szaliki są ok ;). a wiążę tak, oto instrukcja:
1. Złożyć szalik na pół, ułożyć na szyi w taki sposób, aby jego dwa końce były dłuższe a jego drugi koniec ułożył się
w pętlę.
2. Przełożyć dłuższe końce przez pętle.
3. Zacieśnić i ładnie ułożyć.
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
a nosisz na czy pod plaszczem?? bo moi po:cenzura:*** koledzy ze sql stwierdzili ze noszenie na wierzchu jest pedalskie...
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
a nosisz na czy pod plaszczem?? bo moi po:cenzura:*** koledzy ze sql stwierdzili ze noszenie na wierzchu jest pedalskie...
jak noszenie szalik na wierzchu może być pedalskie :lol: . no wiadomo że na wierzchu, tzn. w płaszczach jest taki jakby dekold czy jakby to nazwać takie wcięcie no i szalik widać wyraźnie ale o to chodzi jak fajny szalik to dlaczego miałbym go chować. zakładam że jesteś rocznik 89 (tak masz w nicku) więc nie kumam co ty masz za dziwnych kolegów że w tym wieku gadają takie pierdoły.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
pedalskie jest słuchanie innych, to raz, dwa ja mam czarny szaliczek od roku z żółtym cieniutkim paskiem wzdłuż, piekielnie długi że jak go nie zawine więcej jak raz czy dwa to sie schylić nie moge żebym nim nie zamiatał. noszę pod kurtką jakoś tak z przyzwyczajenia, ale nie mam nic przeciwko noszeniu na wierzchu, a zawijam go po prostu wokół szyi pare razy i tyle :p
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
ja mam w kolorowe paski... i nosze go pod kurtką ale część szalika przy szyji wystaje...
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Nosicie szaliki?? Powiedzcie jakie, jak wiązecie i czy na wierzch kurtki czy pod spod. Dzięki
Pod kurtką. Byle jakiś męski kolor (ciemny?) Owiązać wokół szyi :p żadna profesjonalna metoda.

Ale jeszcze nie noszę, bo mam blisko na uczelnię. No i nie jest zbyt mroźno.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ja mam czarny wełniany (babcia mi zrobiła). mam kurtkę bez kołnierza więc noszę go na wierzchu. jak wiążę? najpierw zginam go na pół obwiązuje wokół szyi i przeciągam jeden końce szalika przez zgięcie ;P
 

wojthaj5

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
hehe ja jestem z kolei szczęśliwym posiadaczem kilku baaardzo długich szalików, których, cóż, nijak nie da się wepchnąć pod kurtkę... Dlatego nosze je na wierzchu. Jak wiążę? Owijam sobie taki szalik ze dwa razy wokół szyi, tak dość luźno, żeby wyglądał na niedbale założonego w pośpiechu... Bynajmniej jednak w jego ułożeniu nie ma nic przypadkowego ;)
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
szalik-meski.jpg

Tak normalnie się nosi :p.

Mój brat sobie ostatnio kupił w H&M taką grubszą, ciemno turkusową arafatkę i nosi ją jako szalik. Bardzo fajnie to wygląda.
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
On ma rozpiętą kurtkę :p.

Pewnie też nosi pod spodem.
Pod spodem ładniej wygląda ^_^.

Nie rozumiem stwierdzenia "wygląda jak pedał".
Dziwne.
Mój wujek tak nosi szalik i nie jest pedałem xd :p.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
wiesz, szalik w paski takie zbyt męski nie jest, to szczegół, bo razem z takim ubraniem wierzchnim, czyli tą kurtką, robi się homo, a te jego rękawiczki czy co to tam, jakoś tak, nie moja wina że tak wygląda <_<
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
wiesz, szalik w paski takie zbyt męski nie jest, to szczegół, bo razem z takim ubraniem wierzchnim, czyli tą kurtką, robi się homo, a te jego rękawiczki czy co to tam, jakoś tak, nie moja wina że tak wygląda <_<
Szalik w paski mogę zrozumieć (bo sam taki mam ale to był prezent :p )
ale te rękawiczki to rzeczywiście trochę są homo.
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
wiesz, szalik w paski takie zbyt męski nie jest, to szczegół, bo razem z takim ubraniem wierzchnim, czyli tą kurtką, robi się homo, a te jego rękawiczki czy co to tam, jakoś tak, nie moja wina że tak wygląda <_<
rozje##łeś mnie :D jak szalik w paski może nie być męski. co kurta też jest homo z jakiego powodu ? opamiętajcie się ludzie. w każdym temacie na tym forum ktoś musicie pierdzielić że coś jest pedalskie :lol:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
zrzygać się idzie pojęciem męskości niektórych osobników. ja wiążę podobnie do tego kolesia na fotce tyle że pod kurtką.
 
Do góry