Systemy operacyjne !!!

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Musze Cie zmartwić :p te pozdrowiania w podpisie nie sa tylko do ciebie. U każdego pokazuje sie tam jego nick. np. u mnie jest Pozdrowienia dla YaCeQ !!!
:] Do tego służy specjalna komenda - [ you ] (bez spacji) :)
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
YaCeQ musiałeś mnie wydać ? :zdegustowany: :p :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Pozdro
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
Najlepiej wgraj sobie na 2 partycje Linuxa i Winde, sam wybierzeszech, ktory lepszy ;)
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Radkuseq napisał:
Najlepiej wgraj sobie na 2 partycje Linuxa i Winde, sam wybierzeszech, ktory lepszy ;)
No ja właśnie mam 2 systemy tylko, że na Windowsa mam 2 partycje, a na Linuksa 3.
 

mackingus

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Toruń
hmmm... slyszalem (od razu mowie ze nie mam pojecia czy to prawda) ze na linuxa istnieje jakas latka imitujaca WinXP i podobno jest duzo stabilniejsza od oryginalnego Win :niepewny: :zdziwko:
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
ja teraz w wina pisze ale jest dużo moich postów z linuxa fedore ;)
 

lukikiller

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2005
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Szczytno
Miałem 2 systemy. Normalna rzecz. Ale Linux jest bardzo trudnym systemem operacyjnym. więc polecam zwykłego Windowsa Xp :)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Linux trudnym? A uzywałeś Mandrake? Równie prosty jak Windows. Ja teraz polecam Windows 2003 Server. Może i jest to Windows stworzony głównie na servery ale działą o wiele szybciej niz XP! Ma wszystkie te same opcje co XP i 98. Miałem tez Windows Vista przez jeden dzień, ale niestety komp za ałsby i sie troche zacinało:/ Polecam każdemu 2003!
 

amuska

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a ja mam xp pro ;) i jestem happy :) nie zawiesza sie ,działa dość szybko.. no i w sumie wszystko mi działa :p
 

!wEsOŁyŻn!w!aRz!

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
żYrardOOf C!ty
Sam uzywam Win XP i Linux Debian powiem szczerze ze jak nie znasz sie na Linuxach to nie polecam bo w rzeczywistosci bardzo roznia sie od windowsow.Pod kazym wzgledem jednak linuxy sa lepsze ,przede wszystkim nie potrzebne ci zadne antyviry i ttakie tam w zasadzie nie zasysaja zadnych smieci no i w zasadzien ie ma zbyt duzo robakow i virow na linuxy.Takze polecam Liny !!
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Nie potrzeba antyvira? Narazie może i nie, ale kumplowi pod linuxa wszedł wirus... Linux staje sie coraz bardziej popuarny a co za tym idzie bedzie na niego coraz więcje wirusów...
 

adibak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Niemce
Zależy do czego Ci sluzy komp bo linux jest moim zdanie lepszy do biur a do dmowego uzytku uzywam xp pro. Tylko ze linuxa instaluje na serwerze !! Pozdro
 

dudek

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
84
Punkty reakcji
0
Miasto
Radomsko
Ja używam Windows XP Professional PL + Service Pack 2.
Oprócz tego czasem włączam sobie Damn Small Linux i Knoppix.
Mam zamiar kiedyś przesiąść sie na Linuxa na stałe, ale oprócz mnie z komputera korzystają dwie siosrty i mama więc trudno by im było sie przystosować :lol:
 
Do góry