Sylwester

Status
Zamknięty.

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Przyjeżdża Moja Przyjaciółka...
I wbijamy do znajomej do domku. :D
Grono najbliższych znajomych...

Będzie fajnie. :D
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Impreza na sali (te kiecki "balowe" itp) z chlopakiem i paczka przyjaciol :)
Juz widze co to sie bedzie dzialo :D
 

nadia123

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
ludziska! jest propozycja na sylwestra...tylko trzeba zebrać chętnych..pogadajcie ze znajomymi i podeslijcie im linka do www.sylwester2007-2008.blog.onet.pl sami również zajrzyjcie i sie wpiszcie... Moze byc naprawde udana impreza!
 

lol69

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
stąd
każdy sylwester zlewa mi sie w jedno- biba,skladanie sobie schematycznych zyczen ze znajomymi lub mniej znajomymi osobami, szczesliwego nowego i takie tam, bla bla bla... wiec tego postanowilam spedzic nad morzem, to bedzie jak najbardziej nielegalny wyjazd, rodzice uslysza bajeczke ze jak zawsze domowka u jakiejs kolezanki, grzecznie dadza pieniazki a ja do pociagu i trojmiasto ( najprawdopodobniej) wita, jak by byl jakis sensowny koncert to pewnie wbije a potem z jakims piwkiem na plaze i miec wszystkich tego dnia w :cenzura:e :] to tylko wizja ale postaram sie ja spelnic
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Planów zero.
Rozglądam się. W ostateczności zostanę w domu, albo u babci.
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Chyba jak większość - najprawdopodobniej domówka u kumpla, ale szczerze mówiąc wolalabym wbić na rynek...
Zresztą nie ważne gdzie, ważne z kim :sexy:
 

matix755

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
476
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
Impreza będzie u kolegi będzie nas chyba z 10 i oczywiście nie zabraknie dziewczyn do zabawy do białego rana ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry