Sygnaturka-prywatność

Status
Zamknięty.

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Prawda jest taka ze nigdy nikomu z naszych uzytkownikow niezostala usunieta sygnaturka bez ich powiadomienia, zreszta sam ich o to prosilam, i sami usuneli, wiec nierozumiem jak sie to moglo tym razem stac :/

No widzisz nika ale niektórzy są zaskoczeni oburzeniem maKoSG
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Faktem jest ze powinna dostac wiadomosc na PW i powinna sama usunac, to co sie stalo jest naprawde niezbyt kulturalne, bo tak sie nie robi. Wiec przepraszam w imieniu administracji no i miejmy nadzieje ze nigdy to sie juz nie powtorzy.Kazdy nowy jest tak samo przez nas traktowany jak stary uzytkownik, nie ma roznic!!!
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Faktem jest ze powinna dostac wiadomosc na PW i powinna sama usunac, to co sie stalo jest naprawde niezbyt kulturalne, bo tak sie nie robi. Wiec przepraszam w imieniu administracji no i miejmy nadzieje ze nigdy to sie juz nie powtorzy.Kazdy nowy jest tak samo przez nas traktowany jak stary uzytkownik, nie ma roznic!!!

No ale właśnie przez takie coś można sądzić inaczej. Popatrz na inne sygnaturki są i nikt ich nie usuwa!!
 

One_of_us

поверь в мe
Dołączył
25 Listopad 2005
Posty
469
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
juz to pisałem.. TO NIE JA TO USUNĄŁEM!!!

nie wiem czy zauwazyłas, ale ta wymiana zdan miedzy nami nie była tu zupełnie potrzebna..
zreszta jak widzisz to ona juz ma sygnaturke...

pozdrawiam..


Vito. Z Toba tak zawsze, najpierw wpieszysz się tam gdzie nie masz szans wygrac, a gdy przegrywasz zwalisz wszystko na innych, zachownaie 5 letniego chłopca, "to nie ja mu zabralem cukierka;(" skoro nie Ty to usunaleś to na :cenzura: zabierasz głos?

Mnie Nika tez porpsoila zebym zmniejszyl, i obeszlo się bez kłotni.
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
No ale właśnie przez takie coś można sądzić inaczej
Teraz to sie znowu czepiasz, trudno stalo sie i sie nie odstannie, a co mamy zrobic???W ramach rekompensaty kwiatki wyslac???Przeprosilam w imieniu administracji i moze skonczymy juz tak ten temat upiekszac !!!
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Vito. Z Toba tak zawsze, najpierw wpieszysz się tam gdzie nie masz szans wygrac, a gdy przegrywasz zwalisz wszystko na innych, zachownaie 5 letniego chłopca, "to nie ja mu zabralem cukierka;(" skoro nie Ty to usunaleś to na :cenzura: zabierasz głos?

Pamiętasz jak napisałam o stawaniu po stronie nie tej co się myśli, nie po stronie prawy tylko po stronie większości....To Tu masz na to właśnie na to dowód. I bardzo ładnie ująłeś to co napisałeś !

pozdrawiam hehe

PS a za co to ostrzeżenie masz za szere wypowiedzi??
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Teraz to sie znowu czepiasz, trudno stalo sie i sie nie odstannie, a co mamy zrobic???W ramach rekompensaty kwiatki wyslac???Przeprosilam w imieniu administracji i moze skonczymy juz tak ten temat upiekszac !!!

Czemu przecież teraz przerodził się w temat bardzo interesujący, jak już ktoś mnie również poparł SZCZERY!! hehe

Pozatym dla informacji to się ZNOWU nie czepiam!


Pozatym spójrz jakim zainteresowaniem się cieszy!
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
dajcie spokoj do niczego tu nie dojdziecie jak bedziecie sie tak klocic

a Ty One of us sie nie czepiaj vita bo Twoja sprawa to tez nie jest wiec moze tez nie masz prawa zabierac glosu ??

WiTTch radze troche przychamowac z samej wrodzonej sympatii

lepiej dac spokoj i poczekac az angel sie wypowie a nie. Wyluzujcie
 

One_of_us

поверь в мe
Dołączył
25 Listopad 2005
Posty
469
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
Pamiętasz jak napisałam o stawaniu po stronie nie tej co się myśli, nie po stronie prawy tylko po stronie większości....To Tu masz na to właśnie na to dowód. I bardzo ładnie ująłeś to co napisałeś !

pozdrawiam hehe

PS a za co to ostrzeżenie masz za szere wypowiedzi??


Ostrzezenie mam za niedostosowywanie się do poleceń takich jak Ty....

A po za ja tylko pokazalem jak zachowuje się Vito. Cala ta zadyma jest nie potrzebna, my i tak z moderatorami nie mamy szans, Ty tu rzadzisz Wittch, ale to nie znaczy ze będe Cię popieral bo tak soie tego zyczysz, regulamin to jedno... ech.. służbisci...
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
dajcie spokoj do niczego tu nie dojdziecie jak bedziecie sie tak klocic
a Ty One of us sie nie czepiaj vita bo Twoja sprawa to tez nie jest wiec moze tez nie masz prawa zabierac glosu ??

każdy ma prawo zawiewierać głoś a tym bardziej jak zabrał go w słusznej sprawie
WiTTch radze troche przychamowac z samej wrodzonej sympatii

Z jakiej racji ja mam przychamować piszę to co uważam za słuszne!
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Ostrzezenie mam za niedostosowywanie się do poleceń takich jak Ty....

A po za ja tylko pokazalem jak zachowuje się Vito. Cala ta zadyma jest nie potrzebna, my i tak z moderatorami nie mamy szans, Ty tu rzadzisz Wittch, ale to nie znaczy ze będe Cię popieral bo tak soie tego zyczysz, regulamin to jedno... ech.. służbisci...

Ja nie życzę sobie żebyś mnie popierał tylko, żebys pisał szczerze a nie pod dyktaturę innych! Ja nie rządzę tu ja nawet nie czuję się modem tutaj!! No właśnie służbiści!!
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
bardzo nie podoba mi się to, ze jest naruszana czyjać prywatność!! maKoSG jest nowym użytkownikiem i została źle potraktowana już na samym początku!!!


Uważam, że powinien najpierw ją powiadomić i ona sama by sobie zmieniła! I zmieniła by obrazek tylko a tak zostało jej usunięte wszystko!!

jak będziesz płacić za utrzymanie serwera i legalnego oprogramowania to możesz powiedzieć coś o prywatności na tym Forum..
w regulaminie jest jasno określone co wolno, a czego nie..
a powiadomienie to jest tylko dobra wola moda lub admina..
regulamin jest przy rejestracji.. z którym użytkownik się zgadza postując na tym forum..
i jak ktoś nie przeczytał to niech ma pretensje do siebie..

a po drugie zastanawia mnie po co piszesz w tym temacie skoro Ciebie on nie dotyczy..
czy było napisane do pani szlachetnej Wittch..?? bo ja nie zauważyłem..

P.S. tam gdzie jest jakieś "ognisko zapalne" to zawsze Cię tam pełno..
może zajmij się czymś produktywniejszym.. bo widzę tematy w nieodpowiednich działach..
a Ty sobie tu gadu gadu odstawiasz..
 
Status
Zamknięty.
Do góry