Sygnaturka-prywatność

Status
Zamknięty.

maKoSG

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
...:::A co Cie to:::...
po pierwsze jestem vito :p

przepraszam-vito :p

po drugie niech tylko by ktos spróbował tknąc moja w pełni zgodną z regulaminem sygnaturke...

gdybyś ją miał niezgodną z regulaminem i by Ci ją usunął bez ostrzeżenia lub coś to byś też sie wkurzył...

pewnie i mogł, ale to nie ja to usuwałem..
a tekst przeciez mozesz ustawic ponownie jako sygnaturke...

tylko w tym problem że podoba mi sie taki jaki miałam,a niestety nie pamiętam jak to było dokładnie...

szczerze to ja tez tego nie rozumiem...

gdyby Ciebie tyczyło to byś zrozumiał...

Ciekawa dyskusja sie narodzila jezyk.gif Nie lepiej bylo by zalatwic to droga PM'ow. Jedna z funkcji moda jest pomoc innym a nie zbedne przytki mruga.gif Opanowanie jak ktos tu wspomnial, wazna rzecz...

Wiesz,jak to też w regulaminie pisze-"moderator zastrzega, ze nie będzie odpowiadał na każdego maila"...
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Dobra, wiecie co....śledziłem rozwuj tego tematu i stwierdzam.
Usunięto bez powiadomienia, źle. Jednak stało się.
To juz HISTORIA. Napisz nową zgodną z regulaminej jak mowił Vito.
Taką mam propozycje nie rozciągać tego tematu.
Bo powstaje niepotrzebna "kłotnia".
Takie mam zdanie. Pozdrawiam
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
chyba mod :p :p :p
ale dokładnie mi o to chodziło..
broni jej bo jest anministratorem na tym samym forum co ona..
on?? a co powiesz o swoich postach?!?!
prawde mowiac moje nie były lepsze, ale ja nie zwrociłem nikomu uwagi...
jestes tu modem od dosłownie paru dni (2 czy tam 3) i juz robisz takie zamieszanie...najpierw posty w temacie o błedach teraz tu... <_<
opanuj sie troche...

Ty chyba nie rozumisz co się do Ciebie mówi, napisałam już, że broniłabym każdego bo wyrażam swoje zdanie na ten temat. A większoćś ludzi pisze tak by inni przynali jej rację albo bo większośc ludzi tak myśli.

Widzę, ze zamieszaniem nazywasz szczere pisanie. Ja jestem impulsywna jak już napisałam ale piszę wówczas to co myślę a nie przyznaję rację tylko dlatego, ze większość tak uważa. jestem taka i w życiu i na forum. Moji znjomi cenią mnie za szerość. Wolę zawsze gorzką prawdę niż słodkie kłamstwa. jednak co poniktórzy tutaj wolą żyć w słodkim cygaństwie.

Nie no fajnie tak usunąć sygnaturke a potem-daj sobie nową :/ Bez uprzedzenia ani nic :/ Tekst nie był za duży więc mógł spokojnie zostać...ciekawe czy np.Tobie mod by było miło jakbyś nad czymś pracował a ktoś by Ci to tak w 3 sekundki usunął :(
thule może do Ciebie to błache ale nie dla mnie...
A WiTTch mnie nie broni,bo bronić to ja sie potrafie sama,wyraża swoją opinie,chyba po to jest forum żeby to robić...A nawet jakby mnie broniła,to co z tego,w regulaminie nie ma takiego punktu żeby ktoś nie mógł kogoś bronić...no i co z tego że jest adminem na tym samym forum co ja...i co,może to nie jest odbieganie od tematu?

Myślę, że maKoSg dośc jasno się wyraziła. A jedyne co może mieć związek z tym, że jesteśmy adminkami na jedym forum to to, że my nie ingerujemy w czyjąś prywatność i z tąd to oburzenie. Oraz to iż u nas każdy ma prawo do własnego zdania i nikt nie musi się do nikogo przymilać bo jak nie do bedziemy go straszyły albo coś.

Nie rozumię po co ta dyskusja. Sygnaturka była niezgodna z regulaminem i została usunięta. To nie wina administratoa, ze niekt nie czyta regulaminu więc w konsekwencji nie stosuje się do niego. I jakieś pretensje o braku poinformowania użytkownika o tym fakcie. Nieznajomość prawa szkodzi...

Chyba usunę Twoje posty bo w nich jest niepotrzebnie zmieniana trzcionka a o tym też w regulamie. Oczywiście powinnam zrobić to bez uprzedzenia gdyż ignorantia iuris nocet.

Ciekawa dyskusja sie narodzila :p Nie lepiej bylo by zalatwic to droga PM'ow. Jedna z funkcji moda jest pomoc innym a nie zbedne przytki ;) Opanowanie jak ktos tu wspomnial, wazna rzecz...

Pomocą nie jest niszczenie czyjegoś mienia !! Ja bardziej stawiam na szczerość i własne zdanie bez względu na to co sądzi większość!

Dziękuję tym którzy doceniają mnie za to jaka jestem (Ci do których piszę więdzą do kogo)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Powiem tak..
Jak moja sygnaturka była za duża to moderator prosił mnie o zmniejszenie.
Tak powinno być chyba i tym razem..
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Wiem właśnie.
Tylko, że TYM razem nikt się o to nie zapytał autorki postu..

Jak ktoś juz powiedzial:
"Spójrzmy na inne sygnatury"
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
też tak sądzę...powinno najpierw ostrzeżenie
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Wiem właśnie.
Tylko, że TYM razem nikt się o to nie zapytał autorki postu..

Jak ktoś juz powiedzial:
"Spójrzmy na inne sygnatury"
też tak sądzę...powinno najpierw ostrzeżenie

Ja już napisałam, że od niej została skasowana bo jest nową użytkowniczką a te właśnie inne sygnatury są od "przymilaczy" i oni mogą takie mieć!!
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja już napisałam, że od niej została skasowana bo jest nową użytkowniczką a te właśnie inne sygnatury są od "przymilaczy" i oni mogą takie mieć!!
Jeśli jest nowa to tym bardziej powinna dostać ostrzeżenie na pw :/
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
Może w końcu poczekamy na wypowiedź angela ?

nika, tak pisało że administrator, chociaż z drugiej strony mogła się pomylić z modem
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Prawda jest taka ze nigdy nikomu z naszych uzytkownikow niezostala usunieta sygnaturka bez ich powiadomienia, zreszta sam ich o to prosilam, i sami usuneli, wiec nierozumiem jak sie to moglo tym razem stac :/
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No ale tu niespodzianka na dzieńdobry na FORUMOWISKU !!!
Fajnie..
Nowi sa gorsi :/
Nowych trzeba tępić..
No comment..

Prawda jest taka ze nigdy nikomu z naszych uzytkownikow niezostala usunieta sygnaturka bez ich powiadomienia, zreszta sam ich o to prosilam, i sami usuneli, wiec nierozumiem jak sie to moglo tym razem stac :/
Właśnie..
Ja dostałam właśnie od niki pw z prośba o zmiane za długiej sygnatury.
 
Status
Zamknięty.
Do góry