Swiezo po slubie-Mloda mezatka-wyglad "zakonnicy"?

Status
Zamknięty.

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
dobre :sexy: , musze mu podpowiedziec ten patent albo pokazac caly temat najlepiej :p
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
dobre... właśnie też o tym pomyślałam ;) ewentualnie skieruj uwagę teścia na jakieś fajne zadbane kobitki :p
naprawdę dziwną masz tą teściową i najlepiej niech do akcji wkroczy Twój mąż to może da sobie spokój :)
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
kolejny dobry pomysl mi podsunelyscie dziewczynki dziekuje wam bardzo wszystkim.pozdrawiam :p
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Wg mnie kobieta po ślubie tym bardziej powinna wyglądać sexownie dla swojego męża:) Jeśli zacznie ubierać spódnice "po kostki" to wcale nie będzie pociągać swojego męża:))
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
dokladnie zgadzam sie z Toba w koncu faceci sa wzrokowcami i podazaja wzrokiem za atrakcjami jak nie znajda ich u zony to zaczna wpatrywac sie w inne laski a to nie fajne uczucie dla zony zwlaszcza mlodej :D
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
A ja w sobote mialam niezly ubaw z kolezanki w pracy:)Mieszkam w Niemczech tu ciezko spotkac dziewczyne z duzym dekoltem itd.wiec jak przychodzi lato to mam niezly ubaw z chlopow hmmm czasem tez kobiet bo zawsze sie kazdy patrzy:)a kilka razy sie zdazylo,ze chlop dostal po twarzy od swojej zony za to,ze patrzal sie w moj biust...

Wracajac do kolezanki to w sobote sie od niej dowiedzialam,ze jestem mezatka i takie dekolty co nosze to przesada bo wtedy inni sie patrza:)Ja jej wytlumaczylam,ze jestem Polka i w Polsce kobieta jak ma co pokazac to pokazuje:)Kolezanka chyba za duzo nie zrozumiala bo to typowa Niemka wiec wysluchala co jej mialam do powiedzenia,ale na koniec stwierdzila,ze i tak wedlug niej sie ubieram nie odpowiednio jako mezatka...wiec wynika z tego,ze wedlug niej mezatka powinna nosic tak jak Turki glowy zakryte spodnice do kostek i golfy po szyje tak,aby wszystko bylo ukryte.Smiac mi sie z niej chcialo jak nie wiem co....

Ciesze sie,ze moj maz nie ma nic przeciwko i ze sam mi doradza,zebym tak sie ubierala bo mam co pokazac,a on za to chodzi po miescie ze mna dumny bo inni sie patrza,a on ma to caly czas:)
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
kasiu, ja się nie dziwię,że Niemki nie pokazują ciała, bo z mojego wyjazdu do Niemiec parę lat temu pamiętam, że większość Niemek jest po prostu brzydka. bardzo dużo z nich jest za grube, a inne chude jak wieszaki. byłam tam na obozie językowym i była nas- Polaków tam spora grupa, z czego większość stanowiły dziewczyny... ale miałyśmy powodzenie ;)
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
dokladnie o to chodzi co w tym zlego ze sie pokazujemy czyli juz wiesz o co mi chodzilo wlasnie o takie teksty i dlatego zalozylam temat zeby sprawdzic czy tylko ja slysze takie komentarze ;) , ale widze ze w niemczech to juz wogole masakra z tym jest.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
dokladnie o to chodzi co w tym zlego ze sie pokazujemy czyli juz wiesz o co mi chodzilo wlasnie o takie teksty i dlatego zalozylam temat zeby sprawdzic czy tylko ja slysze takie komentarze ;) , ale widze ze w niemczech to juz wogole masakra z tym jest.

Ja sie z takim tekstem spotkalam pierwszy raz predzej nikt mi tego osobiscie nie powiedzial:)
Co do Niemcow to prawda atrakcyjna kobiete ciezko spotkac Niemki w wiekszosci sa grube i brzydkie,dochodz sprawa ubioru,gdzie dla mnie nie maja one zadnego gustu np.ubierajac elegancki komplet typu spodnie na kant bluzke i marynarke ja bym ubrala do tego szpilki,a Niemka ubierze adidasy :D idzie sie czasem napatrzec i nasmiac dlatego nie dziwie sie,ze facet ktory ma zaniedbana zone idac ulica zamiast na nia patrzec patrzy na mnie:)

A raz mielismy z mezem przypadek poszlismy na urodziny do znajomych(Niemcow)i wiadomo maz do mnie mowi ubierz jakis fajny dekolt i spodniczke co mi bardzo pasowalo bo pozniej szlismy na dykoteke:)...Na samych urodzinach solenizant dostal z:cenzura:ke przy wszystkich za to,ze sie patrzy w moj biust na co my z mezem sie smialismy:)A najlepsze bylo na dykotece dziewczyny ktore przyszly na te urodziny na dyskoteke poszly w zwyklych koszulkach na krotki rekaw i do tego jedna z nich miala na koszulce obrazek z jakiejs bajki :D (ja w takich chodze po domu jak mnie nikt ze znajomych nie widzi)
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
no, co do ubioru to pamiętam, ze te wszystkie Niemki miały za duże sportowe buty, workowate spodnie w workowate koszulki... no masakra

kropeczko, a może Twoja teściowa pochodzi skądś zza Odry, że takie dziwne pomysły ma??
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
no w ten sposob na to nie patrzylam ale wszystko mozliwe, moze jest zazdrosna bo nie oszukujmy sie jest tega a obie synowe ma szczuple myslicie ze o to moze chodzic?co do szczuplosci to : jestesmy za chude kobieta to powinna miec duzo ciala (jak ona) i wogole :mruga:
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
mateczko... chyba by mnie szlag jasny trafił z taką teściową, mam nadzieję, ze z moją będzie lepiej ;) póki co jest OK zobaczymy czy po ślubie się nie zmieni.
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
No to ja myślę, że jest zazdrosna. Widzi jak mężczyźni się za Tobą oglądają... A nie za nią :) Nie oszukujmy się ale wszystkie kobiety chyba takie są BB)
 

kalinka_ma

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
nigdy po ślubie nie spotkałam się z komentarzami na temat mojego ubioru, a głębokie dekolty lubię bardzo. nawet po urodzeniu dziecka noszę krótkie spódniczki i głębokie dekolty. Jeśli już coś mówią (np. mama) to raczej w żartach



__________
Second Hand
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
dziewczynki bylam w odwiedzinach u mojej tesciowki.oczywiscie zalozylam mini i dekolt :sexy:
no i ogladamy tv siedzi obok mnie i doslownie czulam jej wzrok mierzyla od gory do dolu ze zniesmaczona mina a jak na nia spojrzalam to "slodki usmiech" mi poslala.potem jedlismy obiadek i znowu czuje jej wzrok zerknelam a ona z ta sama mina patrzy mi w piersi :mruga: mowie wam jakie to jest zenujace, juz mialam powiedziec na co tak mama patrzy ale sie ugryzlam w jezyk bo bylam zezlona i wyszloby mi cos w stylu "co sie gapisz" :bag:
 
Status
Zamknięty.
Do góry